Buburuze - LMA IRINA,NATALIA,TUDOR,ANDREI ! (121)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata si de la noi!

si multu de cafea cuscra!

tunde - multa sanatate lui Mariutz, ce-mi place cum suna:)

doloress - ti-am zis io:)...si mi o sa-mi fie dor si de 2010 cu burtica si de 2011 cu piscot si emotiile primului zambet, primului dintisor, primului, primului....

cum e afara? stie careva ca io as scoate piscotul putin afara...

poopici multi ptr toata ziua!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

An Nou fericit si la multi ani1!!!
Tunde multa sanatate la pui, e asa de rau cand is bolnavi....Asa a fost Diana la scurt timp dupa ce-a inceput gradi, tot cu febra mare si traheo-bronsita, tuse non stop, in special noaptea si tusea pana varsa, isi scupia plamanii nu alta, o saptmana am dormit cu prosoape la cap
Si tusea s=a dat dusa dupa 6 saptamani si dupa toate medicamentele din lume, i-a trecut cu sirop de ridiche neagra pe care o recomand din tot sufletul, am folosit-o cu succes si la Andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

La multi ani Deea,inca o data! sa fi sanatoasa si fericita

Neata si La multi ani tuturor!


Tunde sanatate multa pentru pui

Doloress..la multi ani si voua,cum ati petrecut in pijamale ? banuiesc ca a fost frumos si linistit,noi asa am facut ani la rand,de multe ori singuri. dar e tare bine cand persoana draga e langa tine si nu iti mai lipseste nimic. Sa va iubiti

Carmen..Anduztu cum mai e ?

Laura ..voi ? v-a mai trecut ?


Noi am avut cateva ore de somn cu chinuri,au urlat nemernicii astia de vecini pana dimineata la 5,dupa ce au oprit muzica au inceput sa cante ei,toti beti si vai de ei.
pe urma au venit altii acasa de la petreceri,au dat drumul la muzica..si tot asa
incerc sa ma abtin sa nu injur si sa nu ma cert din prima zi a anului,dar greu mai rezist,am nervii in pioneze.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

la multi ani!!! 2012 sa fie mult mai bun pt.toti!!!
vad ca pe aici lumea e bolnavioara,inclusiv noi!!!!
ilinca are rosu in gat si se pare cu otita!!! de la mine a luat.am avut niste dureri in gat cu tot cu urechi de am murit si inviat!!!
in fine,ilinca e pe augmentin es,ibalgin,tantum verde si enterol daca se deranjeza la stomac....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mersi fetelor
Simo;haha..la noi au sunat tiganii la usa la 8 dimineata,sa aduca noroc:-)..atunci am adormit cu greu..era sa-l bat pe ala..o gasca de vreo 15 tigani au intrat in scara..cu interfon cu tot.

Kitzy;am sa incerc si ridichea..mai demult ii dadeam cu miere..acum i-am facut sirop de nuci,ceai de buruiene pt bronsita,enspe siroape luate de la plafar,i-am dat robitussin..si tot asa il tine intr-o tusa de ii ies ochii din cap.
Suntem, pe ZINNAT 7 zile+Eurespal+antitermice

Aici e frigut..azi noapte cand am iesit la foc de artificii erau -10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

LA MULTI ANI pt noul an. Sa fie un an mult mai bun cu si mai multe bucurii si impliniri, dar nu in ultimul rand cu multa multa sanatate.

LA MULTI ANI DE_EA!!! sa fii sanatoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintele.

Tunde febra de asta urata care nu vrea si nu vrea sa cedeze am avut si noi(la Stef cedeaza la novocalmin supozitor).
Simo a cedat febra aseara, de atunci nu a mai facut, dar il mai tin pe antitermice la 4 ore si azi, vedem ce se mai intampla azi.

Mie mi-e somn, dar nu ma lasa Stef sa dorm.

Si sa nu uit LA MULTI ANI tuturor celor ce isi serbeaza onomastica azi.
PUPICI si o zi minunata.

AMR 5 zile pana la marele eveniment.
Un pui mic si rasfatat.
"Craciunul nu este o perioada, nici un sezon, ci o stare de spirit. Adevaratul spirit al Craciunului inseamna sa pretuiesti pacea si buna vointa, sa oferi din plin compasiune."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

LA MULTI ANI DE_EA!!
Sa fii sanatoasa si fericita!!

:La multi ani celor care si serbeaza onomastica!!!

Sanatate puiutilor bolnaviori!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

la multi ani 2012!!!sa va aduca anul acesta numai bucurii si realizari!!!
eu sunt zoombi...Tudor are muci de la dinti ..ii dau 3 odata ca asa ne-a obisnuit eu..cu 2-3-4...d-astea...trecem noi peste
pup si revin cand oi putea

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

sanatate puiilor
Simo;imi place poza ta la avatar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

La multi ani si de la noi!!!!!
Va doresc tot binele din lume si fie ca toate visele sa vi se indeplineasca in acest an!!!

Noi am petrecut inca de dinainte de Craciun pana azi,am fost la Gruiu, nebunie totala cu artificiile caci scumpul meu sotz are permis de tragere si am bagat niste baterii cu focuri de artificiii superbe, vreo 15 minute am tras focuri in continuu,am avut invitati din Statele Unite care s-au simtit foarte bine, o verisoara de-a sotului, si au fost placut impresionati de Romania!!!!
Apoi am plecat la Bran ,la castel, aglomeratie totala, am stat acolo 2 zile , apoi in Brasov la ziua soramii , am dansat toata noaptea de ma dureau si talpile si am plecat in Poiana unde a fost un revelion de vis!!! cel mai frumos revelion ever!!!
Zisesem initial ca vom sta acasa dar nu am rezistat tentatiei si pentru ca prietenii nostrii inchiriasera ceva acolo am plecat si nu a fost absolut nici o plictiseala chiar ne-am distrat bine!!!
Nu am exagerat cu mancarea , de altfel de sarbatori nu am mancat sarmale, salate si altele, in schimb aseara am baut 2 sticle de Bordeaux de vorbeam singura, m-a pus la pamant si zbantuiala!!!!
Maine vin in Bucuresti , nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi pe drum, poate vom pleca poimaine de dimineata devreme ca sa nu stau in trafic pana mor acolo.
Am primit si cadouri de Craciun , un lantic cu o inimioara de la sotul meu si bilete la concertul Duran Duran din Dortmund pe 28 ianuarie abia astept sa plecam sunt favoritii mei, iar pe Simon le Bon il iubesc pur si simplu!!!

va pupam si sa avem un an mai bun!!!!

Mergi la inceput