Buburuze - LMA IRINA,NATALIA,TUDOR,ANDREI ! (121)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Tanti Lavinia - distractie placuta si un 2012 plin de tot ce e mai bun pe lume!...nu e coresct...noi ne culcam acus si voi abia incepeti:(((...mai vreau si io odata:))

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Gata, o rezolvai...pagina:)

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani fete dragi!
Noi inca n-am trecut pragul, mai avem putin.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Eu sunt cam blue, toti prietenii la distractie, noi aici, vai de noi. Asa revelion nu cred c-am avut vreodata. Eu cu Kevin suntem mai bine, Patrick si tati tot bolesc din pacate. Am mai pierdut si o parte din banii de munte, noroc ca am gasit pe cineva sa mearga in locul nostru si care a acceptat sa plateasca jumate.

Lavinia, distractie placuta! Cum mai e Sophic? Am inteles de la farmacist ca jumate din oras are gastro. E nasol ca e si contagioasa rau, esti cam 2-3 saptamani dupa vindecare purtator de virus, deci n-o sa putem nici zilele urmatoare sa mai iesim pe undeva. Prietenii toti ne-au zis ca ne iubesc de mor, dar nu vor sa ne vada vreo 2 saptamani

Asta este, sanatosi sa fim, asta e important, in anul urmator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

La multi ani cu sanatate Doloress!...O sa treceti si peste asta si vor mai veni si alte petreceri, voi sa va puneti pe picioare. Bine ca sunteti acasa cu totii, va luati in brate si treceti fericiti si impliniti in noul an

Io cam gata cu Revelionul pe anul asta...am vazut trei lulele, trei surcele la TV, mai mult m-am chiombelit in laptop...

va pup si va doresc sa vi se-ntample numai lucruri bune!

si LA MULTI ANI VASILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ptr cine are sarbatoriti cu acest nume!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

inca una si ma duc:

LA MULTI ANI DE-EA!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Pana la urma ne-am mai inviorat, am facut o baie cu spume, am culcat copii, ne-am imbracat frumos si-am pus sampania la rece. Am stat ce-am stat, daca sa bem sau nu, pana la urma riscam. Si cum ziceai PISCOTEL ne tinem in brate, asta e cel mai important, asta era esentialul, oriunde ne-am fi dus. Sa fim impreuna, cu totii si sa ne tinem strans...
Mie sincer imi pare rau de 2011... ultimul meu an acasa. O sa visez de multe ori la el, prevad. Dar astept cu nerabdare si sa vad ce-mi rezerva viitorul, sa vad cum ma voi descurca cu servici, scoala si doi pitici, astept agitatia si goana aia nebuna de dimineata pana seara.


La multi ani DE_EA
Sa fii fericita si iubita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata de 2012
cafea de 2012, multaaaaaaa cafeaaaaaaaaaaa

Razvi are febra, off, de la ce o fi?

la multi ani de sf Vasilica

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

LA MULTI ANI 2012! cu multa sanatate, fericire, bucurii, intelegere, iubire si tot binele din lume alaturi de cei dragi

LA MULTI ANI 2012! de_ea

LA MULTI ANI 2012! celor care poarta numele Sfantului Vasile

noi am petrecut acasa, trupa mica inca sunt dereglati cu somnul, azi noapte pe la ora 2 eram fiecare cu cate un copil in brate..... dar intram noi in normal....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

La multi ani DE_EA!
sa fii fericita si iubita

LA MULTI ANI VASILE SI VASILICA!


noi am inceput anul destul de prost
am stat de paza langa Mario pana dimineata..face febra non-stop si e incapatinata tare nu vrea sa scada
Am fost si la urgenta ;traheo-bronsita
tuseste in continuu si nu vrea sa-i stea cu nimic..cred ca e viroza de se tine asa tare



Mergi la inceput