Buburuze - LMA IRINA,NATALIA,TUDOR,ANDREI ! (121)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

La multi ani mamici si buburuze minunate!!!
Va doresc un 2012 plin de fericire si bucurii, tot binele din lume, multa sanatate, si sa fiti mereu vesele, fericite si iubite!

Nu am reusit sa va mai citesc, familie multa, aglomeratie, timp scurt. Dar acasa este foarte bine, m-am relaxat si eu putin, am socializat si bebele, foarte ok.

Drumul spre RO a fost foarte ok, plecat de dimi(pe la 4), bebe cuminte a dormit de numa numa, am facut 8 ore.

Noi de rev am stat acasa, cu bebe, sarbatorind in pat cu sampanie si saratele. Cred ca psihic nu stiu cum sa o las singura pe Andreea cu altcineva, probabil se invata si
partea asta. Poate la motz cand revenim in RO, o sa fie mai bine.

La multi ani buburuzelor demotzate! Sa cresteti mari, sanatoase si bucuroase.

Va pup. Sa va aveti un an minunat inca odata!

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Tunde draga, ce mos frumos au fost cremele de la tine, ioiiii! Toate lumea le iubeste. Eu cand am vazut cutia asa de plina nici nu imi aminteam ce am comandat, sunt absolut superbe. Multumesc mult mult! Voi revenii cu comenzi cu siguranta, pana revin in Ro in februarie am ganduri sa te "destocuiesc".multi si multumesc inca odata.

Oare nu arunci cu lista in mine de creme, mai stau o saptamana in Ro poate ajunge pachetul?

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

MULTUMESC TUTUROR PENTRU URARI!
Va fac cinste cu tort ,ciocolata de casa si suc!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

La multi ani Cocutza!

Deea..sper ca te-ai simtit bine azi,ai fost rasfatata si relaxata

Da unde umblati mai ? cu sorcova ?

Noi ne uitam la filme si ne indopam cu chestii sarate.
Ma doare stomacul de la sampania de aseara,prea curand nu mai beau alcool,planuisem ceva de ziua mea..dar ma las,nu stiu sa beau,is varza

Tunde..sa ma anunti cand e zapada de sanie,ca venim prin zona.
zicea Adi ca stie ceva statiune in zona si poate bem si un cafei cald.
i-am promis Cameliei zapada,ski si sanie..la tara nu a gasit,asa ca ma intreaba unde e zapada. tre sa dezertam un week la munte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

daca tot au trecut sarbatorile,tb sa-mi incarc timpul cu altceva...cum se apropie turta ilincai am tot sapat pe internet despre ce tb facut in ziua aia...am vazut ca tb lumanarea de botez,ca se pune pe o farfurie faina,zahar,malai,prajitura facuta in casa si se lasa peste noapte,iar a 2a zi daca este "deranjata"au trecut ursitoarele cu noroc pe acolo.ihhmmm,mi se pare chiar amuzant!!!
tb sa pui copilul pe o galeata cu apa?! deja ma depasesc atatea traditii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

multa si tare
Razvan s a dat in spectacol aseara....a inceput cu urletele de la mall....am ajuns acasa i am culcat, Robi s a trezit dupa o ora juma, el nu.....asa ca de la 1 noaptea a inceput cu urlatul iar....si eu care credeam ca o sa dorm de o sa rup patul ciuciu
m am plimbat cu Razv in brate....la un mom dat si cu Robi care s a trezit de urletele lui frasu

doamne, dar ce urlete, a sarit din somn urland, clar ca il durea ceva.....i am dat o camilia, i am dat telecomanda, mai nou se linisteste instant daca i dai telecomanda n mana....apoi de la 6 au mai dormit legat pana la 8..........dar eu tot franjuri sunt
si alta belea.....Vlad doarme cumplit de urat, abia daca am si eu o margine de pat pe care sa ma intind....il trimit la mama, ca altfel ajung la balamuc, oricum are de invatat si n a binevoit sa si ia nici o carte cu el....offf, astept sa se deschida Miniprix ul ca sa ma duc sa i cumpar ceva de imbracat si apoi il impachetez si via mama

cocutza multi ani si voua
magnetism multi ani si super distractia ati tras...i am citit lui M mesajul tau....dupa care el cica...ia nu mai citi din astea, ca vrei si tu apoi

pup fetelor si o sapt frumoasa

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

LA MULTI ANI! mamici dragi, noul an sa fie minunat si plin de realizari si bucurii!
LA MULTI, MULTI ANI FRUMOSI! bebeilor Diana Maria, Catalina Victoria si Darius Alexandru!
Sanatate multa puilor bolnaviori si parintilor aferenti!
Va duc dorul dar deja sunt pe dinafara cu totul. Mai citesc, dar n-am timp de scris.Am terminat cursul, maine am oralul si gata. Apoi probabil ca urmeaza partea a doua.
Piticul e calare pe mine toata ziua.
Luna asta ne vom muta asa ca timpul meu se comprima de tot.
Va puuuup dulce si va doresc sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

LA MULTI ANI!!!


Diana Maria


Darius Alexandru


Catalina Victoria



Sa fiti sanatosi,fericiti,sa aveti o copilarie minunata alaturi de parintii vostri!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

La multi ani! si un an asa cum vi l doriti sa aveti!

La multi ani Catalina, Diana si Darius, sa traiti sanatosi 100 de ani!!

sanatate la puisorii bolnaviori, sunt destui am vazut,imi pare rau

revin mai tarziu, cand adoarme Eva



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

LA MULTI ANI dragi mamici! va doresc sanatate si multe realizari pe toate planurile in 2012 si sa avem parte numai de evenimente pozitive!

Noi am petrecut acasa,cu diverse vizite.a trecut repede.
Si noi suntem bolnaviori,si eu si puiul.ne curge nasul de numa',dureri de cap si de gat,febra nu avem inca........

LA MULTI ANI DIANA,CATALINA SI DARIUS!

Sa cresteti mari,sanatosi si sa le aduceti parintilor multe bucurii!

LA MULTE LUNITE FLORIN,EDUARD SI ADRIANA!

o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput