Sarbatori fericite!!! Fluturasi de 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia unde in tara vi??

nah ca acum ma plicti...si astept sa se treasca kinderimea....cine ma mai intelege????


mamica implinita cu 2 comori !!

in bucuresti vin, mami, dar batrana e undeva la tara langa !
multumesc fetele pt gandurile bune, sper sa reusesc sa mai va citesc macar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Seara buna mamici!

Ma bucur sa va gasesc bine si sanatoase.

strumphy Multam ptr apel

Am petrecut sarbatorile frumos si bine. Ne-am intors de la moldova si cu un dintisor. In rest....sanatosi, voinici.

Am vazut foto superbe.... sa va traiasca, sa va bucurati de ei

Va urez un an nou plin de impliniri!!! tuturor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

David tuseste.
Oare care este doza de Eurespal care tb data???

Nu mai am prospectul si cred ca este deschis de mai mult de 28 de zile,dar pana maine cd merg la farmacie ma gandeam sa ii dau din seara asta..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Buna seara fetelor!

Cu greu reusesc si eu sa mai intru pentru ca trebuie sa prind laptop-ul sotului liber (ceea ce se inatampla foarte rar) pentru ca al meu a ramas fara net.

Delia condoleante

Strumph ma bucur ca iti place reteta de blat de pizza. Am vazut pozele. Superba piscotzica ta.

Cami, Madutza ma bucur ca am reusit sa va fac o surpriza cu felicitarile. De asemenea, sper ca nu v-ati suparat ca am luat adresele de la Mosu'

Noi am fost ieri pana la Sinaia, ca cota 1400 si era un peisaj de vis. O sa pun poze la un moment dat dar nu stiu cand
Am facut si noi (mai mult sotul) cozonacul Rosenkrantz si a iesit super. In cateva minute nu mai era nici macar o firimitura din el.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Lidia nu a ajuns felicitarea de la mine? am pus-o in acelasi timp cu felicitarea pentr ziua lui Cristian si maduta a spus ca a primit-o marti. Mi-ar parea rau sa nu ajunga, e asa frumoasa! Nici felicitarea pentru bunica mea nu a ajuns desi mama a primit-o si stau la aceeasi adresa, dar bunica nu, le-am pus odata pe toate la posta si atunci nu stiu cum unele ajung si altele nu!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aZaZ spune:

Buna seara tuturor. IN primul rand imi pare nespus de rau ca nu am rteusit sa intru sa va urez un Craciun Fericit asa cujm era normal si firesc. Dar de Craciunul asta nici nu am apucat sa dorm. In prima zi de Craciun am fpst cu Andrei la spital ca a facut o laringita urata, in a doua zi am fost la botez la cumetrii ca si-au botezat fetita iar in a 3 a zii am avut musafirii ca bb este Stefan.
Dar imi iau revansa si va spun de pe acum ca nu stiu daca mai apuc maine LA MULTI ANI !!!! SI UN AN NOU FERICIT SI MULTA SANATATE. sI SA AUZIM NUMAI DE BINE SI VESTI NUMAI BUNE TOT ANUL.SUS PAHARUL .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aZaZ spune:

intrebre: stie cineva traditia cu clop[otelul care ajuta la vorbit copii? Ca nu prea stiu exact cum se face si ce se spune. Andrei are 2.4 luni si nu prea vb
i-as da sa bea apa din clopotel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui aZaZ

intrebre: stie cineva traditia cu clop[otelul care ajuta la vorbit copii? Ca nu prea stiu exact cum se face si ce se spune. Andrei are 2.4 luni si nu prea vb
i-as da sa bea apa din clopotel.

de MARIA 13.01.2006; ANDREI 25.08.2009 si STEFAN 15.03.2011




tb sa-i dai sa bea apa-ahiazma din clopotel in ziua de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele gata maine dimi la 6.30 ora noastra plecam. Va pup inca odata si va urez toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, drum bun sa aveti mami!!

mada, voi cred ca sunteti la distractie deja...hmm....ce viata!!!

catank bine ati revenit!! sa va fie de bine mini vacanta petrecuta alaturi de cei dragi! fetita cu un dintzuc!

strumf...nici la mine nu a ajuns felicitarea oare pt ca mi-am schimbat adresa>???!!?? (glumeam, stii ,da?? )

Mami simo sper ca sunteti bine cu toti. te pupic si pe tine mami frumoasa si pe cei flacai frumosi foc ai tai!!

deea, merg sa citesc Pm.-ul. multumesc frumos.

mamici eu va pup cu drag. cu siguranta nu voi mai reusi sa intru maine. dimi sunt la casuta, de la 12 avem un party pana dupa masa. dupa masa pana spre seara sper sa fac si eu mancarea ca apoi avem musafiri....de data asta sunt gazda desi meseria mea preferata este cea de musafir . asa ca vreau sa va urez :UN AN NOU FERICIT, PLIN DE SANATATE,LINISTE SUFLETEASCA, IUBIRE SI BANI!!! VA DORESC TOT BINELE DIN LUME SI CE IMI DORESC PT MINE SI FAMILIA MEA ASTA VA DORESC SI VOUA DRAGELOR!!
VA PUPIC.



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput