Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata si de la noi,
LA MULTI ANI STEFAN, SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA AI MULT NOROC;
LA MULTI ANI si pentru buburuzele care mai adauga o lunita;
strumf doarme, astept sa se trezeasca si sa ma apuc de curatenie;
o zi buna va doresc ;


Roxana mami de Maria-Sofia si +9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Loutzy;ti-am dat PM cu adresa mea de mess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

LA MULTI ANI STEFAN!

LA MULTE LUNITE ILINCA SI LEAH!

Sa cresteti mari,sanatosi si cu mult noroc in viata!

Ocsanica,ce semnatura frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Heloo! Mai da toate sunteti harnicutze de nu mai dati pe aci? Spor la treaba!
LA MULTI ANI STEFAN!!!
Sa cresti mare, sa fi sanatos si sa mai vina mami pe la noi sa te mai povesteasca!
Haidati la o !
Pusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

LA MULTI ANI STEFAN!!!!

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI STEFANUT! SA CRESTI MARE SI FRUMOS!

LA MULTI ANI SI BUBURUZILOR CE MAI ADAUGA O LUNITA!

Noi prin casa...am dormit vreo doua ore la pranz si noi pe langa ea un pic..acu am ramas amandoua, executat un caltabos si papa piscotului si o sa ii dau si ei...in rest nik interesant...

Tunde

Mirela...wow ce au ras motanii la lapte...nu degeaba le zicem motani:))))...va pup!

Ocsanica - imi place mult semnatura ta...si apropo de asta am vazut ca nu trece luna sa nu mai aflam ca a mai ramas cineva insarcinata...deci in ianuarie cine urmeaza?

Va pup...ma intorc la ale mele.

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Eu am facut azi testul si din fericire e negativ. Ne dorim inca un bebe dar eu trebuie sa fac tratament trei luni inainte de sarcina, si in timpul ei, deci nu era deloc un moment potrivit, eu inca alaptez... In plus plecam luna viitoare in Germania si cateva luni nu stiu cine ma tinea pe acolo sub observatie. Deci mai asteptam cel putin jumatate de an, daca e dupa noi....bine ca nu e acum.


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Eu nu vreau pe lista cu bb 3!!!!!!!!!!!!!!!va las pe voi..va sta mai bine..hihi
Am primit liber de la buni..a scos puradeii la aer..ma trag la somnorit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

buna dragele mele,

noi iar suntem cu facutul bagajelor....maine plecam inapoi spre China.... a fost frumos acasa si a trecut repede.....

multumesc frumos de parole, inca nu am avut timp sa ma uit la poze, musai la noapte sa fur jumate de ora sa admir buburuzele.....

da, am vazut oltenasul Edi pe FB, un scumpel si Cami, o domnisoara in toata regula si 2 parinti fericiti, ce mai o familie frumoasa....

azi m-am delectat cu pozele lu` Darius de Mayane, alt flacau frumos foc, dolofan si nazbatios sau cum zice Radu catre Dragos "stulubatic" Mayane, multumesc

noi dormim bine mersi la mami pe umar, asa ca asta este, stau imobilizata cum vrea el.....

Missexy multa putere, sa fie bine, sa poti pastra sarcina, asteptam vesti bune de la tine....

madalina, drum bun si relaxare maxime, eu retin ca mergeti doar voi, fara Razvan....sa-ti incarci bateriile....

dedcut, poate o fi cu ochi..... sa fie asa cum va doriti voi... acuma am citit de test, bine ca e asa, mai ales daca sunt probleme de sanatate....

Tunde, sa dea Dumnezeu sa acepte Soniuc suzeta.... sa nu mai "suzeteasca" sanii lu` mami.... daca te incalzeste cu ceva, cam asa suntem si noi....treziri peste noapte fara numar, fara numar, suge de 2-3 ori si apoi baga somn, ca si cum ma verifica "mami esti aici? tzatzele mele cu laptic sunt intacte?"

da, am vazut si eu viodeoclipul pe youtube, doar ca nu stiu care buburuza a cui e, dar toti sunt niste frumosi si scumpi, sa ne traiasca si sa creasca mari, sanatosi si cuminti....

Tunde, somn usor!!!! e bine sa fie mami tau in zona....

noi ne laudam cu al 8-lea dintisor, poate asta o fi cauza deselor treziri noaptea....

va pe toate si buburuzele din dotare....

cat mai doarme D ma pun sa vad poze pe picassa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

LA MULTI ANI STEFAN!

Mergi la inceput