Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Servus fetele!

Am ajuns si noi acasa, a fost foarte frumos la colindat, am vazut multi prieteni, rude, bunici si strabunici, a fost deosebit fata de ultimele 2 sarbatori de Craciun pe care le-am petrecut in pat...

Multumim pentru urarile pe care le-ati facut Stefaneilor, deci si noua.
tuturor celor care poarta numele Stefan sau Stefania, sa fiti sanatosi si sa cresteti mari!

Mada, drum bun si un an nou fericit sa aveti!
Misssexy, sarcina usoara si sper ca o poti pastra, Doamne ajuta!
Mi-e mi-a intarziat cm vreo 2 saptamani, probabil ca din cauza ca alaptez mult si s-a dereglat mai rau decat era pana acum. Am mers azi la farmacie sa cumpar totusi un test si ce sa vezi, nu mai aveau niciunul, nici ieftin, nici scump, la Sensiblu...deci multa lume in perioada asta are treaba.....
Mirela, frumos v-ati petrecut, l-am vazut in sfarsit pe dl.B, eram curioasa cum arata, daca putem sa-i dam bataie noi, mamicile de pe forum pentru cat te necajeste...
Simo, sper sa-i treaca mai repede durerea lui Edu, dragul de el cat sufera pentru dintii aia...
Fetele de la bebeluseala, tare dragute au fost buburuzele mos Craciun, cred ca v-ati distrat tare.

Mai avem vreo 2 zile mai lejere si iar incep pregatirile de revelion, alta agitatie.




"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

BUNA SEARA

Relusha;CUM MAMI DACA TE MAI TINEM MINTE?..fata asa draguta pote sa fie uitata?

Madalina;drum bun si distractie placuta sa ne vedem cu bine la anu!

Eu ma duc sa ma arunc pe freastra..nu vad nici un videoclip..nici pe fb nici aici cu LOUTZY..DE CEEEEEEEEEEEE?nu-mi merge nici youtube-ul

Magnetism;trimis colet cu cremute [107]
Vineri dac esti acasa poate il primesti

Noi cu enspe treziri noaptea..cu tzatze rupte..cu oboseala..
Ma duc maine in cautare de suzeta..trebuie cumva s-o obisnuiesc cu suzi..nu mai pot tzatza la fiecare maraiala

In rest ..ne plimbam colo-coace..ne intalnim cu prieteni veniti acas din strainaturi

fug pe fb sa vad poze

Angie/Adryiii;cadourile
-sa le purtati,le folositi sanatosi

Monika;super!fata scumpa de piscotel
da..Motto-ul Craciunului este "a darui"

Cu intarziere dar cu mare drag
la multi ani Stefanei!Stefanuti!Stefanii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Vazut poze de party a motaneiilor
Mirelush;Vlad e copia ta la indigo..un frumos si jumatate..Motaneii niste scumpi..si ce au crescut

Vazut album super de spiridusi mumosi,rosii,haiosi si de milioaneee..sunt fantastice pozele..si modelele la fel

am fugit la nani
pa si pus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Multumim pentru urarile de Sf Stefan.

Va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neataaaaaaaaaa

cafea multa multa
noi ieri am petrecut partea a doua
picii s au culcat la 7 seara si dupa 8 juma dai foielisi treziri si au baut la lapte de m au ingrozit....la ora 7 cate 200 de caciula, la 9 fara iar lapte cam 100 de caciula, la 10 iar lapte cate 120-140 de caciula, lapte cu cereale.....la 1 s a trezit Robi, iar lapte, l am pus in pat s a trezit, l am luat in brate si dai si leagana l, a doarmit intr un final, l am pus in patut....am plecat in sufra, dupa juma de ora s a trezit din nou, si dai si repeta figura de mai devreme
-spre dimineata iar lapte, iar brate, apoi kk si ce distractie ce misto

fetelor va pup si va multumesc de urari
am vazut poze frumoase cu copilasi frumosi si dulcei
pupici la sarbatoritii zilei de azi, multi ani cu sanatate

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:


La multi ani STEFANEL! pui de LILI_G!

sa -ti bucuri parintii..sa cresti mare si voinic!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

neata~
..la fete dragi
am dormit prost si iara prost..cand or iesii dintii astia
Mirelush;poi atata lapte? de poti face baie in ea..WOW

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

tunde nush ce a fost cu ei de au baut atata lapte, pana deseara e gata cutia ce am inceput o aseara

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza...
Tunde imi pare rau ca nu reusesti sa vezi filmuletul. pe facebook nu pot sa-l pun. Nu imi dau voie astia, probabil pt ca pozele sunt luate in mare parte de acolo. Ai o adresa de messenger, sa ti-l trimit acolo acolo?

Multumim de urarile de Sf. Stefan.

Madalina drum bun si distractie placuta.

Ana filmuletul e facut dupa lista de Craciuneala. Lipsesc cateva fete ca nu am gasit pozele cu ele. A nu se interpreta ca a fost facut dupa preferintele mele, cum cred unele persoane.

LA MULTI ANI!!!
Stefan
sa cresti mare si voinic
si sa fii norocos


LA MULTE LUNITE!!! si pt
Ilinca-Maria
Leah Paula


AZi nu va pupacesc sunt racita cobza(am facut febra astanoapte 38.4) si nu ma simt deloc bine.

SA aveti o zi minunata.

AMR 9 zile pana la marele eveniment.
Un pui mic si rasfatat.
"Craciunul nu este o perioada, nici un sezon, ci o stare de spirit. Adevaratul spirit al Craciunului inseamna sa pretuiesti pacea si buna vointa, sa oferi din plin compasiune."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza

La multi ani Stefanuti si Stefanute!

La multi anipentru STEFAN, sa cresti mare, frumos, sanatos, iubit si fericit.

La multe lunite sarbatoritelor zilei, Ilinca-Maria si Leah Paula



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput