Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Buna dimineata si de la noi! Toti bine, sanatosi, fara indigestii dupa Craciun? Noi am avut un Craciun netraditional din punct de vedere culinar, prima zi la prietena mea vegetariana care incearca sa treaca si la o dieta vegan-raw (deci va dati seama ca nu au curs carnatii si fripturile... am mancat un tort din cruditati, o nebunie) ieri am avut noi invitati pe Lavinia, Sophic si Marius pentru celebra craciuneala. Si am avut friptura de rata cu mere, aperitive cu multe legume si mere coapte la cuptor cu nuca, miere si cacao. Deci indigestii - deloc. Eu am reinceput sa mananc carne, ca nu m-am putut abtine, sper ca la Craciunul urmator sa fiu mai tare. Asta e rezolutia mea pentru anul urmator, deci de la 1 ianuarie - fara carne.

Am primit cadouri tare frumoase, un set de saruri de baie (printre care si cu vanilie ) apoi sezonul 3 din In treatment, serialul meu preferat. Si copii trainiguri calduroase pentru iarna noastra lunga (Patrick deja l-a imbracat azi la gradi) Ne-am simtit tare bine, ca de fiecare data, copii s-au jucat, Sophic si Kevin au schimbat impresii despre aceasta noua provocare din viata lor, si anume dintii, care nu-i lasa sa doarma noaptea si sa se joace fericiti, provocare si pentru noi parintii care n-am mai avut o noapte ca lumea de muuultaaa vreme. Patrick i-a aratat lui Marius cum se joaca el la calculator si ce probleme ii pune "catapulpa" din fata castelului. Barbatii au dezbatut indelung subiectul bere, noi mamele am stat la o vorba printre jucarii... frumos, Craciun printre prieteni, ce ne putem dori mai mult?

Voiam si eu sa urez La multi ani tuturor Stefanilor, Stefaniilor, e un nume care imi place mult!

LOUTZY - foarte frumos clipul, am si plans. Ce de copilasi frumosi, cata dragoste in fiecare imagine, m-a impresionat mult!

Si pentru ieri...

La multi ani celor trei R de ieri
RAZVAN ROBERT si REBECCA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Si eu am primit cadoul azi!!!
Multumim frumos Mosului.
Am primit o rochita de Craciunita cu ciorapei asortati, o felicitare muzicala, bijuterii pentru mine si o scrisorica de suflet. Esti tare draguta Alina. Multumim mult de tot. O sa o imbrac pe pitica de rev cu rochita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

RELUSHA, nu poti vedea poze si discutii daca nu ai cont, decat la fetele care nu au profil privat (daca or fi..) si asta ar insemna sa dai cautare dupa fiecare nume...Cel mai simplu e sa ai cont si sa fii adaugata la grupul buburuzelor.Altfel...mai greu.
Cu conturile de picassa - sper sa fie Mayane pe faza sa-ti trimita parolele, ea le-a schimbat pe ambele zilele trecute.

DOLORESS, ce frumos ai povestit tu acolo...ati petrecut mninunat! Bafta cu rezolutia pt anul viitor!

ADRYIII, sa le purtati pe toate cu placere, fete frumoase!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

se pot vedea albume pe fb,chiar daca sunt private iar pers respectiva nu are cont.
jos la album,este un link pe care il copiezi si trimiti cui vrei sa vada. fara link nu le mai poate vedea pe urma.
i-am dat eu relushei si le-a vazut fara prob.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Buna seara!
La multi ani draguti Stefanuti! Viata lunga si plina de bucurii.

Noi plecam spre Viena cu noaptea in cap (pe la 4) si revenim la anu'. Asa ca va urez sa aveti un an nou superb, daca este posibil, mai frumos si mai fericit decat anul acesta! Va pup si sa ne 'auzim' cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

aaaa...intelesei Simo ...deci se poate cu link. Habar n-aveam!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MADA, drum bun, shoppinguiala placuta si petrecere frumoasa! sa ne revedem cu bine la anu!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

aaaa...intelesei Simo ...deci se poate cu link. Habar n-aveam!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





da..dar cu linkul pe care il dau ei in partea de jos a paginii...unde scrie :''Want to share your album? You can give friends or relatives this link:'' sau in romana scrie.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mada..drum bun,sa va distrati cat puteti,sa va odihniti..sa va plimbati. sa fie totul asa cum vreti voi,sa incepeti anul nou fericiti




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Mada drum bun si distractie placuta. Un an nou plin de realizari si bucurii


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput