Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Tunde, bine macar ca ati schimat aerul putin, conteaza. Sa stii ca si a mea e agitata rau in alta parte..banuiesc ca e o forma de protest la ce-i strain ptr ei.

Mire, vazut poze, ati petrecut super!!

Missexy, felicitari si tin pumnii sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata! Hai la o
LA MULTI ANI!!! tututror celor care isi serbeaza azi numele! Sa traiasca si sa infloreasca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Multumim frumos de urari!
Va servim cu prajitura,cafea,capuccino si suc!

La multe lunite Teodor! si La multi Ani tuturor ce poarta numele de Stefan!

da Simo suntem si noi pe fb.

Noi am terminat vizitele pe la rubedenii si mi-a fost de-ajuns anul asta! mai mergem maine in vizita la o prietena buna si gata.pt mine a fost mai nasol ca printre atatea personaje copilul doar la mine vroia,nici macar la taica-su nu mergea,ca si cand nu il recunostea, asa ca am fost rupta in zilele astea.a fost frumos sa zicem.

va pup.o zi frumoasa si linistita sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

La multi ani Stefanutilor!!!!!!!!!!!



Am primit o minunata icoana si betisoare chinezesti..super incantat sotul meu...o jucarie educativa casuta superba,Tudor e calare pe ea acum si un trening pt Tudor...foarte frumoase ,multumim din suflet mamicii noastre pt efort si felicitarea minunata si cuvintele dragi pe care nu le-a scris!!!!!!!!!!!!!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!

Gata si la noi cu legendarul mot, ne-am tuns ieri - acu avem breton:) Am petrecut frumos cu familionul. Petrecerea aia mai mare o pastram pt ziua ei
A ales de pe tava legitimatia mea de serviciu (pusa pe tava la misto, mai bine ne abtineam) , verigheta si icoana.
Fug la shopping ca tre sa ma apuc de un tort pt maine, pt o mamica draga de buburuza.
Va pupez. Revin mai incolo

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

ziua buna si de la noi, nu am mai apucat sa intru ca buburuza mea este intr-o forma de zile mari (iar greva foamei, fara somn ); vreau sa urez si eu, cu intarziere :
LA MULTI ANI REBECCA, RAZAVAN SI ROBERT SA CRESTI MARI, SANATOSI SI SA AVETI NUMAI NOROC IN VIATA, ;
LA MULTI ANI PENTRU TOTI STEFANII MARI SI MICI;
am vazut poze absolut superbe faute de Zumzu... vrem si noi ;
de Craciun am petrecut in familie, am asistat la o cerere in casatorie (verisoara mea se marita) si am anuntat si noi ca ne marim familionul (urmeaza sa schimb si semnatura );
upsss s-a trezit urlatorul, sper sa revin...
toate fetele;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata fetele mele dragi!

mi-a fost tare dor de voi de forum si de atmosfera de pe FB

am revenit si noi acasa si piscot sarbatoreste asta cu un somn bun, deja are doua oreprobabil i-o fi fost dor de patul nostru...

gata cu vizite...am fost la ambele perechi de bunici ca sa nu se supere nimeni...piscot s-a comportat cat de cat ok asa ca nu au fost probleme prea mari.

LA MULTI ANI STEFANILOR SI IN SPECIAL GINERELUI MEU SA CRESTI MARE SI VOINIC!!!!!!!!

moniq - asa cum am mai scris si dincolo...sa le "purtati" cu noroc si sanatosi si sa aveti sarbatori minunate dupa sufletele voastre si un an urmator cat mai frumos! Va pup!

m-am delectat cu multe poze...super buburuzi, draguti toti! si super cadou de angie..in sfarsit...se pare ca toata lumea a fost craciunita

roxx - felicitari ptr dezmotata!

va pup maxim!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Dragele mele, ma mai tineti minte....?

sper ca ati avut un Craciun frumos si Mosul va adus tot ce ati trecut pe lista....

LA MULTI ANI!!! tututror buburuzelor care au implnit un anisor, sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, cuminti si fericiti

vineri am primit si eu mult asteptatul aviz, iar azi m-am prezentat la posta, am primit un colet mare rosu, fuga-fuguta pana acasa si hop pe hartia frumos aranjata de colet, am rupt-o in mii de bucatele ca sa ajung la continut..... Dragos a primit o jucarie foarte frumoasa de la Fisher Price, a gustat-o si regustat-o , eu am primit o superba esarfa si am mai gasit ceva in pachetel.... o sticla de sampanie pentru Raducu, sticla e plina cu dulciuri.... abia diseara ajunge Radu acasa, sa vedem ce planuri are cu sampania lui, acuma are si el sticla lui, de Anul Nou fiecare cu sticla lui.....MULTUMIM DIN INIMA MAMICII te si iti multumim frumos de superbul cadou....am uitat sa mentionez ca fiecare pachetel era ambalat individual, asa ca creasca suspansul....

LA MULTI ANI! celor care poarta numele Sfantului Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Angie ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

intrebare intrebatoare.... daca nu am cont pe FB nu pot sa vad poze sau discutiile de acolo....?

si inca o rugaminte..... acuma mi-a cazut fisa, imi trimiteti parolele de la conturile cu poze, va rog frumos..... fiind in tara sa vad si eu buburuzele.... joi plecam deja spre China....

multumesc si pupici....

Mergi la inceput