Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

comoarele mele, multumesc frumos pentru urari si aprecieri multi si un brat de

uff, a trecut si ziua de azi
a fost frumos, ce sa zic, era si mai frumos daca Robert n ar fi fost pe pilot automat la capitolul urlat....daca era in brate era ok, cum il puneai jos sau dispaream eu sau tati din raza lui vizuala dadea drumul la urlete.....m a tampit de cap,
Razvi s a lipit de toata lumea, e un lipicios

in rest am avut inca 2 perechi de gemeni, 4 fete, multe din voi le ati vazut in pozele motanilor de pe FB, s au jucat, au mancat.....a fost frumos sa vezi atatea copii care se joaca, o gradinita ce mai in colo si ncoace

mi am luat o piatra de pe inima
una dintre mamici, sugubina, de la odiseea ursuletilor ne a facut tortul, un diplomat bun bun, au halit si picii, le a placut maxim
o sa trimit picii la ea la pregatire, sa invete sa manance fara sa faca mofturi

rodika, multumesc tare mult pt urari

pun poze fetelor


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

simo, offf, nush ce sa i mai fac lui Robert
urla si urla si urla toata ziua, daca stau cu el sa ma joc, e ok, daca nu s langa el, urlaaaaaaaaaaaaaaaaa
ieri i a iesit un dinte jos, ii mai iese o maseluta....cred ca l doare, stiu ca l doare, dar.....totusi, ajunge cu atata urlaciuni, nu mai pot

se culca cu urlete se trezeste cu urlete
bine ca doarme noaptea, doamne as muri sa ma urle 25 din 24
bine....de cand s a culcat s a mai trezit o data....

of of of
se fac ei mari, dar tare greu creste carnea de om

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Simo;a trecut...am mai tras cate un pui de somn la amiaza..am tras si noapte alba..s-a foit din 5 in 5 min..nu mai am tzatze..numai rana..musca..Si dintii si schimbatul locului de dormit.Am fost cu sania de doua ori.Ii place tare.Numai trebuie tinuta in brate ca singura n-am cum s-o tin acolo.NU A NINS MULT DAR AVEM ZPADA CAT SA NE DAM CU SANIA,CU SCHIUL Tati a mai tras chiulul din cand in cand..Nu a fost rau dar spre seara deja mi s-au urcat dracii in cap si in 5 min am facut bagajul si am venit acasa.
Intresant cum s-a schimbat si comportamentul ei aici..dintrodata a devenit cuminte,bine dispusa
Saraca de tine,saracutzul olthenas..sa iasa repede dintisorii aia

pupici fetElor..am zburat in pattttt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Misssexy, felicitari pentru sarcina si sa speram ca totul va fi bine!

Mamici care ati avut probleme cu trecutul de la LM la biberon, cum ati reusit? Am o prietena cu bebe de 5 luni, incepe serviciul, plus ca nu prea mai are laptic si vrea sa ii dea si LP, dar nu ii ia biberonul. A incercat sa-i dea altcineva, dar nici asa nu vrea. Voi cum ati reusit?


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor



la multi ani de ziua numelui celor care poarte numele de Stefan
la multi ani si puiului meu Robert Stefan, la noi e numai nume de botez

ce as mai fi dormit, dar ce sa dormi cu 3 boraci care se scoala la 7

am stat sa ma uit la emisiunea lui peste sarat, vocea din carpati....ce m am enervat au au, mai bine nu ma mai gandesc ca iar ma enervez
o zi frumoasa

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Cu intarziere, dar...

LA MULTI ANI RAZVAN!!
LA MULTI ANI ROBERT!!
LA MULTI ANI REBECCA!!


Sa fiti sanatosi, voiosi, norocosi si binecuvantati in fiecare secunda a vietii voastre!!


La multi ani tuturor sarbatoritilor de ieri si celor care azi isi serbeaza onomastica!!

La multe lunite sarbatoritilor de 26, Alessia Timea, Maria Sofia, Mirunica mea draga, Felix si Andrei ! Multumim si noi de urari!

Miru e cu frebra de 3 zile, are pusee, nu e febrila tot timpul...de la dinti, probabil, ca acum doua nopti a urlat o ora asa tare de nu s-a potolit pana nu i-am pus o jum de supozitor de novocalmin... Nu vroia nici suzeta, nici leganata, nimic, doar tipa!

Sper sa mai reusesc sa intru azi!

Laura, foarte frumos filmuletul!!!




Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

La Multi Ani de Sfantul Stefan tuturor celor care poarta numele. Sa fiti sanatosi si fericiti!
Nu vreau sa rasucesc cutitul in rana, dar noi am scapat foarte repede cu dintii de data asta, ne-au iesit 4 dinti sus la distanta de cateva zile intre ei si o singura data i-am dat nurofen in rest nu au fost probleme. Plus ca si de mancat a mancat normal, nu ca prima oara. Aaaa si nici febra nu a facur deloc.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Neata!
LA MULTI ANI RAZVAN!!
LA MULTI ANI ROBERT!!
LA MULTI ANI REBECCA!!


La multi ani Stefanilor!
La multi ani tuturor sarbatoritilor de ieri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

La multi ani celor ce poarta numele Sf Stefan, si celor care mai adauga astazi o lunita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:


LA MULTI ANI STEFANEILOR MICI!!

LA MULTI ANI STEFANILOR SI STEFANIILOR MARI!

LA MULTE LUNITE TEODOR!

PETRECERE FRUMOASA CELOR CARE SE DEMOTEAZA AZI!

Eu primit pachet de la Piscotel; o icoana sfintita, lucrata manual si ecologic, 3 magneti de frigider cu pozele noastre pe ele, o masinuta ptr Luiza, cercei buburuza ptr mine, o felicitare muzicala si o punguta cu prajituri bune, bune.MULTUMESC, PISCOTEL, PTR SURPRIZA FACUTA! M-AI LASAT FARA GRAI, SUPER EMOTIONATA ( de fapt eram de cand am primit avizul), TE PUP SI-TI UREZ CELE MAI FRUMOASE SARBATORI SI UN AN PE MASURA SUFLETELULUI TAU!


Mergi la inceput