Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

repede,repede pana nu trece ziua....
LA MULTI ANI BEBELANA SI MICA_DARIA!
sanatate,fericire si tot ceea ce va doriti sa se implineasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI!

pentru

REBECCA ROBERT RAZVAN



La multe lunite pentru bebelusii care au mai adaugat astazi o lunitza la varsta!


Sper ca ati avut un Craciun asa cum vi l-ati dorit!

Ne-am intors si noi acasica. Cu inca un dinte. Cam intr-o saptamna ne-au iesit 3 dinti. Nu-i de mirare ca nu prea mananca si probabil din acelasi motiv se culca si la ore aiurea.


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Ooo, ce zi incarcata!

Inca o data La multi ani! motaneilor Razvan si Robert

La multi ani! si ce au mai bun prin traista ursitoarele si pentru Rebecca

La multe lunite bebeilor de 26: Alessia, Sofia, Miruna,Felix si Andrei

La multi ani! mamicilor Mica_Daria si Bebelana

Sper ca toata lumea a petrecut un Craciun linistit si fericit.

Misssexy, sanatate multa si sa ne aduci vesti bune


Pup comoarele



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:


LA MULTI ANI REBECCA, RAZVAN, ROBERT!
Sa fiti sanatosi, norocosi si sa aveti parte numai de bucurii cel putin pana la o suta de ani!


Missexy, sanatate si te asteptam cu vesti bune!
Missmj, multumesc si eu pt impresiile cu intarcatul. eu n-am reusit inca, dar mi-am pus termen pana pe 18 ian sa demarez procedura. Ce ceai ii dai?



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 13s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Luiza..tu esti pe fb ?

Tunde..cum ati petrecut ? nu ninge la voi ?

Mimo..mama ce de-a dinti,vrem si noi 5 o data,numa sa scapam.

Missexy,te asteptam cu vesti bune
toate se intampla cu un motiv,totul va fi bine

Noi am petrecut in liniste,azi am facut mici plimbari in mall,am luat masa..am dormit la amiaz,am mai recuperat putin.

Edi era frant,a adormit la 9,dar s-a trezit deja de multe ori. sper sa doarma la noaptea.
Maine imi vine soacra..din nou,pleaca vineri cred.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna fete dragi!
Daca as zice "Craciun fericit" ar fi putin cam tarziu?!? In cazul in care este atunci macar va zic "Sarbatori fericite", se pune?!

De azi dimineata dupa ce am servit cafea fierbinte pe FB, ma tot chinui sa felicit motanii dulci ai lui Mirelush (dar din nu stiu ce motive nu reuseam sa dau enter), asa ca zic acum tare si raspicat:
"LA MULTI ANI" pui mici si dragi! Sa fiti sanatosi, iubiti si tare fericiti! Sa va bucurati parintii, mai ales pe mami ca MERITAAAA!!!

Apoi, dar nu in ultimul rand: "LA MULTI ANI" Rebecca! Sa fi sanatoasa, norocoasa si sa ai parte numai de bine.

Asa... mai vroiam sa o intrb pe Simo cum mai este Edu? Ca m-a ingrozit cand am vazut la ce ora a scris azi-noapte si nu dormea... Of, micutul de el,,,

Si lui Tudor, Nataliei si Adelinei ii trimitem pupici ca sa doarma si ei bine la noapte... Somnic usor puiuti dulci!



Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Irina..azi a fost marait,pentru ca era ff obosit.
a adormit in leagan la 5 dimineata,a dormit pana la 10 fara ceva.

in seara asta a adormit,dar deja se trezeste din 10 in 10 min
acum i-am pus dentinox pe suzeta,macar sa apuce sa adoarma bine.

astept sa mergem la dr ca deja ma ingrijoreaza




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

seara buna si de la noi

pe ultima suta de metri:


LA MULTI ANI MOTANEI DRAGI RAZVAN SI ROBERT!!!

LA MULTI ANI REBECCA!!!!!

sa fiti sanatosi, sa aveti noroc in viata si sa ii bucurati in fiecare clipa pe partinii vostrii!!


despre noi..nimic nou..nati e maraita, nu prea papa si doarme a spart un dinte si cred ca mai e unu pe vine, sau tot asta o deranjeaza. nu adoarme decat dupa ce ii dau panadol.
ieri a fost o zi super plina, agitata, cu multa lumea, balamuc. iar seara cand am zis ca dorm si eu, s-a trezit nati si m-a tinut treaza pana la 12 noaptea dupa care a ramas iar cu noi in pat, in speranta ca doarme mai bine si iar am primit suturi
ne pregatim si de turta care o rupem miercuri.
suntem in pline pregatiri.
sincer..abia astept sa treaca zilele astea si sa ne potolim cu agitatia ca numai pot

Misssexy felicitari pt sarcina si sa va ajute DUmnezeu sa fie bine pana la capat. poate e alarma falsa

Mica_Daria si Bebelana sa fiti sanatoase si bucuroase

fug sa culc copchilul si dupa poate mai revin




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Of Simo, ma mir totusi ca Edu reactioneaza asa rau la durerile de dintisori, tocmai pentru ca el mi s-a parut tot timpul cumintel... tu esti una dintre mamicile care si-a putut face treaba destul de bine prin casa si el sa stea cumintel!
Al meu de exemplu de cand era mic - mic cum dispaream din aria lui vizuala cum incepea "distractia" - acum la fel (unele obiceiuri nu se uita niciodata se pare), dar n-am avut probleme cu dintii (Doamne ajuta sa-i tina obiceiul) si i-au iesit numai cate 2 deodata.

Iti doresc sa aveti o noapte linistita!!!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Irina..prea linistiti nu am fost.
pana la 3 luni a fost mai ok,cu toate ca avea crize de colici.
de la 3 la 5 luni am atins varful tipetelor cu colicile..a fost groaznic,am crezut ca nu mai scapam. la 5 luni am inceput dive..au disparut si durerile de burtica.
de la 6 luni au inceput durerile de dinti,urlete,nopti nedormite.
imi faceam treaba cu el in carut prin bucatarie,in leagan,in brate.
e adevarat ca statea si singur si se juca,dar asta insemna cam 3 zile din 30 pe luni..in rest urlete.

de cand merge singur e mai fericit,nu il auzi cu orele,decat daca ii e foame..cere atentie,joaca,te ia de mana sa te plimbi cu el,aduce singur jucarii sa ne jucam..ziua e ok.
seara insa si noaptea e cel mai nasol..atunci il apuca toate.
inainte dormea bine noaptea,cu 2-3 treziri pentru o gura de ceai..dar dormea.

sper sa fie o perioada,sa treaca. desi suntem asa de la 9 luni




Mergi la inceput