Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

ai de capul meu, ce de buburuze frumoase am vazut, mamici, tatici si fratiorii/surioare din dotare, acuma o sa fie greu sa va retin dupa fizionomie, sa pot face asocierile dintre nick si poza....

acuma "devorez" al doilea cont.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

gata, am "devorat" si contul 2..... avem niste copii minunati, unul si unul.... am vazut multe-multe poze.....am vazut si "lupta" dintre Mario si Soniuc, doar ca pe mute, sper sa am timp sa ma uit si cu sonor, sa-i aud cum chitaie si rad.... am vazut si niste mamici tare dragute.... va pup pe toate/toti si va multumesc din suflet ca faceti parte din viata noastra....

multumesc de parole....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

La multi ani, Stefan !

Imi trimite va rog si mie cineva parolele? Nu am mai dat pe acolo de mult timp, sa vad ce a mai aparut si sa mai schimb si eu pozele mele.

Loutzy, am vazut filmuletul, ne-am regasit si noi acolo, foarte frumos, multumim!

Relusha, drum bun, sa ajungeti cu bine!


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

LA MULTI ANI, STEFAN!! SA CRESTI MARE, SANATOS SI VOIOS!

LA MULTE LUNITE, ILINCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebect spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebect spune:

Bune fetele
Eu n-am mai intrat de 150 de ani iar azi cand am avut putin timp am citit cate ceva si am tinut sa va multumesc pentru urarile de ziua mea de pe 26.12. Eu sunt BEBELANA alias BEBECT,nu cred ca va amintiti de mine dar tb sa va multumesc pt urari si totodata sa va urez si eu un AN Nou fericit,sanatate si tot ceea ce va doriti atat voua cat si copilasilor vostri.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Relusha, drum bun! (Ia pozele pe CD )

Bebect, de bebe nu ne povestesti?



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


La multi ani Stefan!
Sa cresti mare, sa fii sanatos alaturi de surioarele tale!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

LA MULTI ANI, STEFAN!! (mai trimite-o pe mami pe la noi!)

RELUSHA, drum bun! Sa dati de veste ca ati ajuns cu bine!

BEBECT, ba da, ne amintim de tine, cum sa nu ne amintim? ia sa dai mai des pe aici...si, da, are dreptate MAYANE, povesteste-ne si de bebe cate ceva!!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI, STEFAN!


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput