Craciun fericit strugurasi de S-O'11 ! *19*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC


Sei, felicitari pentru grasunica !!!



Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



grasunica de mami? :P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

O cafea pentru cine vrea


Un mic dejun?


cam liniste pe aici. Inca mai sarbatoriti?

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Fetelor va pup, mi-a fost dor de voi.La multi ani.N-am apucat sa citesc nimic din urma ca ma mur acum si cred ca dincolon-o sa am internet prea repede.............dar o sa recuperez eu.
Sei, Kora va multumesc ptr. mesaje.Eu n-am reusit sa trimit niciun mesaj.La munte a fost super .Eva s-a purtat exemplar.Am carat-o in wrap si a dormit non-stop acolo.Am fost si la cota 1400 cu ea.O savamai povestesc cand o sa ne facem timp.
Maine facem vaccinul.Sper sa fie bine .

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza

O cafea pentru cine vrea


Un mic dejun?




baga si la burtica mea o clatita, aseara mi s-a facut pofta de ele, diseara poate fac

mersi de cafea!

camady sa va fie de bine excursia

noi de ieri facem spalaturi nazale cu ser, azi avem programare cu pediatrul. Sa vedem ce ne da...

O zi buna va dorim
noi de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Buna dimineata!

Klauditza, eu accept o cafea taree cu mult lapte....gen frappe-urile lui Kora.

Eu am fost prin zona, am reusit doar sa va citesc, dar n-am apucat sa scriu, pentru ca am casa plina. Mi-au sosit luni seara parintii si acum sunt mereu impartita pe 3 fronturi:-Razvan-sot-familie.
Din toate acestea, am si cateva beneficii:

1. Razvan doarme (a invatat dupa 2 nopti agitate) in patutul lui din nou
2. Eu, am ajuns pe langa sot....in dormitor din nou.
3. Razvan a avut parte de prima intalnire cu bunicul lui.Iata si dovada:

Prima intalnire a lui Razvan cu bunicu`(Mosu`).AVI
http://www.youtube.com/watch?v=60eqWDURL_4&feature=youtu.be

4. Am familia din nou cu mine, dupa ceva timp....

Acum:

Seidana, felicitari pentru o fetita perfecta si o mamica manechin, azi-maine. Mai ce ciuda mi-e pe voi, ca reusiti sa slabiti...

Cand am vazut clipul cu Elena, am plans. Doamne ce scumpa e .... Am dat pe repeat de cateva ori, ca nu ma mai saturam sa o ascult.... Sa o pap eu toata de isteata.

MAy sa iti fie de bine.....

Bunny ai facut cumva o poza la prajitura(tort) cu mere rasturnate? Ca eu sunt curioasa cum arata....

Lali ..pana la urma tu care numar de telefon il mai ai valabil? Ca deja sunt confuza rau..Multumim pentru colind.

Camady si noua ne e dor de tine. Spor cu mutatul si Un An Nou fericit! , daca nu mai reusesti sa intri pana la anu`.

Fetele?????

Sunteti toatee, dar toateeeee, invitate maine la primarie.....

DE CE?

Pentru ca ma mariiiiiitttttt...

Eh, facem casatoria civila si va invitam si pe voi cu mare drag sa ne fiti alaturi. Fara strugurime, nu se poate.

Va pup cu mare drag si va imbratisez pe toate. Puiutilor cate un pupic pe frunte.

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna!!!

Hayat toate mami ,toate numerele... Am cosmote, rds,rds-fix,si un vodafone pe care il folosesc mai rar.Intentionez sa tin aproape si un orange,ca multe sunteti in aceasta retea si nu imi fac fata minutele nationale.

Si zi asa,te mariti? Pacat ca nu locuiesc aproape de tinee,ram prima,acolo,sa te ajut la impartit piscoturi si sampanie. Felicitari,sa fie intr-un ceas bun!!! Pai cum mai,ai fost in dormitor inainte de noaptea nuntii? Ntz,ntz,ntz, nu trebuia!

Revin mai tarziu, acum imi e foame,cu povestiri din paradis.



Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Camady sa va fie de excursia .. sa aveti parte de multa iubire in 4 in noua casuta.. si un an fericit ..

Hayat.. ce vorbaret e Razvanel.. e adorabil... Maine voi fi alaturi de tine.( iti tin trena fericirii da?)..vb lui LALI .. cum mami noaptea nuntii inainte de nunta?
Ma gandesc si eu cum de am prins-o pe Ela , ca se vede ca era f obosita.. a vrut papusica sa ii faca la mami un cadou.... si eu ma uit la filmulet si nu ma satur si nu imi vine sa cred..

LAli... cum sunteti? a fosy cuminte mosu? buni carnatii? am minute nelimitate in retelele fixe.. cand vrei o partenera de vb zi-mi si te sun..

Valabil pt oricine vrea cu telefonul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Pupici la strugurime.

Hayat casa de piatra si numai bine va doresc. Ce mai cavaler de onoare o sa ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:



ionela help! e posibil ca laptele meu sa nu mai fie asa hranitor ca inainteż n-ar trebui sa reziste 3 ore si pe timpul zileiż avand in vedere ca-i dau cat vrea ea, si ca ne apropiem de 3 luniż
ea a trecut de la 1oo-12o, la 13Oml, daca-i dau 14o vomita. Noi inca avem 7 mese pe zi. si luna asta n-a mai pus ca in primele 2 luni, daca primele 2 luni a pus 1,1OO pe luna, acum(sambata o cantaresc, ca facem 3 lunite) cu indulgenta va ajunge la 85O grame. Mentionez ca inca mananc f mult si bine, beau likide, dorm bine...



Dbunny cu Daniel (23.11.2006) si Noa (1.oct.2o11)
[/quote]

Copii pe LM mananca atunci cand vor ei. Cand sunt in puseu mananca mult si des. Pot sa-si indeseasca uneori mesele de ziua si sa le rareasca pe cele de noapte. E bine ca ii dai cat vrea ea. A luat in luna a 3-a excelent de bine!!! Va lua tot mai putin de acum, nu pt ca laptele tau nu e bun ci pentru ca asa e normal. Daca luna viitoare ia 500gpoti sa declari ca a luat extraordinar de bine... De acum iau tot mai putin in greutate . Sunt mai activi, cresc mai lent dar devin tot mai destepti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Nu Sei :P, grasunica de Ela :)

Hayat, felicitari , o sa fim cu sufletul acolo langa tine !!!
Ce dulce e Razvanel

Mergi la inceput