Craciun fericit strugurasi de S-O'11 ! *19*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

alex, nu am gasit cererea ta, dar ti-am dat eu.. imediat ce-mi dai accept, o sa te adaug la grup :)
seidana, puteti sa ma certati :d... nu pot spune ca am fost suparata, ci doar ca m-au deranjat oarecum unele postari :D .. iar cateodata aveam impresia ca vorbesc singura.. cred ca si lehuzia a fost de vina :)))))))
noi suntem ok... Andy este bine.. e un nazdravan.. deh! varsta e de vina.. el e cel mai fericit in perioada asta. primese dulceiuri si jucarii :)
Albert e un urias.. abia il mai pot tine in brate.. ii dau lapte de la san, dar il scot si i-l dau cu biberonul.. s-a facut lenes si nu mai vrea sa traga... refuz categoric sa-i dau lp, asa ca prefer sa ma mulg :D
imi pare rau ca nu pot recupera tot ce ati mai facut.. ar fi enorm de mult sa mai citesc in urma..
voi ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Maria... trebuia sa zici ce te deranjeaza, pana la urma e pacat sa ne pierdem si suparam intre randuri, de multe ori m-am gandit la tine, ai fost f activa si la un mom dat liniste.. ma gandeam ca aveti colici sau e o per mai grea.. data viitoare sa spui daca e vreo buba bine?

deci Andy a fost cuminte de primeste de la mosu atatea.. e gelos pe micul urias?
Acum am vazut ca aveti 70 cm..adik acum am procesat , mammaa mare e... da ce mananci mami? ii masori si talpita?
F bine ca papa titi , sper sa reusesti sa te mulgi cat mai mult.. mai zi-ne despre el.. gangureste? se intoarce? se joaca?

Noi suntem bine multumesc, dupa 2 depresii mici ale mele si cateva episoade de paranoia.. m-am linistit sper ca pt o per lunga..
Elena creste mare si deseapta.. avem si noi 7 kg 400 cred pana acum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab04 spune:

Bujo imi pare rau ca e bolnavioara Caterina, am uitat sa precizez in postarea de mai devreme ca si a mea tot bronsita are, dar noua nu ne-a dat antibiotic, nu stiu ce sa cred oare trebuia sa ii dea?, Ami febra nu a facut de loc, azi a venit dr a vezut-o si mi-a zis sa ii continui acelas tratamen in plus ne-a dat si nurofen.
Fetelor stiti cumva ceva tratamente naturiste pt bronsita?
offff as da orice sa am eu 1 an bronsita da sa ii treaca ei.
Maria ce baiat mare ai, e nascut in aceiasi zi cu fetita mea, dar noi abia avem 5700, nu-i nimic o face mami balerina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara fetelor!!
Maria26 eu ti-am trimis si mail ca sa te chem pe la noi,vezi ca e si Albert in bradutul de pe prima pagina , printre ultimele globulete de pe poalele bradutului.Daca deranjeaza faptul ca am "furat"poza din contul de pe grup,o sterg.
Este deja un grup pe fb,cu strugurasii. In cel de septembrie mai sunt fete de aici si s-a tinut secret?



Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

fetitele sunt mai micute de obicei :)
seidana, cert e ca mananc f multe si in special dulciuri.. cu toate astea am slabit.. am 54 kg... mai am de dat jos un kg si gata.. sunt ca noua :)))))))
albert e un scump.. gangureste, incearca sa se ridice.. va pun un link sa-l vedeti cum gangureste
:) http://s1209.photobucket.com/albums/cc390/mariaserbanesscu/?action=view¤t=MOV05275.mp4
si aici cum se ridica
http://s1209.photobucket.com/albums/cc390/mariaserbanesscu/?action=view¤t=MOV05282.mp4

iar poze vedeti pe fb http://www.facebook.com/media/set/?set=a.169116749837958.41523.100002189027969&type=3



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

lali, am vrut sa trimit si eu poza, dar n-am stiut unde... nu e nici o suparare, cum asa?
grupul asta de mamici de sept este facut de curand de o mamica de septembrie de pe forumul unde eu intru de 4 ani si ceva.. banuiesc ca nu-l pot mentiona aici :D... nu este nimeni de aici in grupul respectiv, dar m-am gandit ca ar fi frumos sa unim toate mamicile de sept acolo :).. si chiar de august si oct.. cred ca n-ar fi problema :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Oana pai asta e, a mea a facut si febra 39, iar dimineata de la 4 la 9 mi-a plans in continuu ca nu putea respira de secretii. Desi eu o aspiram cum auzeam ceva. Dar colcaie de secretii, mi-a zis dr. Mi-a si vomat de 2 ori niste flegma cat sa-mi umple pumnul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Bujo,Oanab la copilasi sa se faca bine,mama ei de bronsiolita!
Maria26 acum m-am uitat,nu mai e nici una dintre cele care sunt deja in "Strugurasi" ,deja faceam scenarii ,ca s-a mai intamplat si prin alte parti . Vorbeau una-alta pe forum,iar unele dintre ele aveau grup privat si discutau si radeau de ce se scria pe forum,si nu imi doresc deloc sa se ajunga si aici asa. Eu una in grupul de fb nu am pus decat poze, discutii nu s-au purtat.

Si noi incet-incet ne incadram la categoria pana,are puica mea 6300 grame ,ultima luna a luat 300 grame ,dar s-a lungit mult.Nu mai retin cat a zis asistenta ca are in inaltime.


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Ar fi foarte tare sa ne unim de pe mai multe forumuri ,dar imi e teama cum am mai spus,sa nu se duca naibi grupul de aici,care mie una imi place tare mult


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hayat e in petreceri acum... i-am trimis un sms.


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput