Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

mda ne-am intors

am pentru listuca de bataie primele dou concurente'
-Roxx
-Madalina
..dupa ce va imbratisez starns-strans si va pupicesc..va si bat
Cadoul de astazi e de la Mada
un sac de dormit grosut pentru mica mea comoara
Draga tanti MADALINA!
iti multumim din suflet pentru cadou..

pupam gogoselul scump cu mamica lui frumoasa cu tot!

sa fiti rasplatiti de DD de 1000 de ori!

fug sa pun poze pe fb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Ce ma bucur ca nu sunt singura cu cadouri surpriza!!!

Asa, Tunde, ca sa vezi si tu cum e!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Ma duc la coafor..
hihihi..
are CINEVA parola de picasa?pls
sa ma uit la nr de telefon la fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

vreau si eu parola va rog!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Seara buna!
Imediat ma duc si eu la nani, dupa o zi... minunata! Am primit cadoul -de la Danina-un cadou superb, impresionant, care m-a lasat fara cuvinte si cu lacrimi in ochi de emotie. Sper sa nu uit ceva: un catel vorbitor , o rochita pentru Miruna, un parfum Versace [emoticon cu ochii iesiti din orbite] pentru mine, o sampanie cu doua pahare, un CD cu colinde (Minisong), un album foto superb, doua lumanari, un bol de sticla cu motive de Craciun, o cutie de bomboane si o felicitare minunata, scrisa de Diana, cu multa atentie si drag.

Sotului meu nu reusesc sa-i sterg zambetul tamp de pe fata

Multumesc mult mult mult, Danina!

Gata, fug la nani, maine bucataresc, ma asteapta o zi greluta, dar frumoasa, pentru ca e Ajunul!

Somn usor!


Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Intrebare:
Cu ce apa preparati voi LP (calda, rece, la tempetaura camerei...) si cum aveti preparat pentru timpul noptii (ca banuiesc ca nu mergeti pana la bucatarie nu?)

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Ce fac fetele? Liniste tare pe aici...
Craciuneala se pare ca e aproape gata, mai sunt 3-4 fete care nu au primit cadou, apoi putem dezvalui autoarele, nu-i asa?

Eu am bucatarit de la pranz incoace si-s aproape gata cu toate, maine finisam cu papa, impachetam cadourile si le asezam sub brad - activitatea mea preferata

Imi pare rau ca toata lumea sta pe FB si pe aici nu mai da aproape nimeni...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Irina..ziua ii pun apa de la dozator,mai mult rece,pentru ca asa il bea.

Cand bea noaptea lapte ,aveam un termos pregatit cu apa potrivit de calda,bibe pregatite si cutia de lapte pe o tava..si imediat era gata.

Noi am fost la cumparaturi,am luat masa in oras,ne-am plimbat,am prins si aglomerat dar a fost frumos.
am scos carnea pentru maine,am pregatit legumele. dimineata punem la foc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Simo, ai PM

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Aha,,, multumesc frumos de raspuns Simo!
Ca sa stiu si eu cu ce ar trebui sa incep nu de alta ca azi dimineata citeam pe cutie... "apa se fierbe si se raceste pana la 50 grade..." WTF... n-am termometru - ce stiu eu cat inseamna 50 grade? :)

Nici mie nu-mi place ca s-a mutat activitatea pe FB? Unde-s paginile multe de altadata pe care le aveam de recuperat? Acolo ma uit la poze dar n-am rabdare sa vad ce s-a scris zilnic...

Roxx trimitem pupici - ne-a sosit pachetul cu bine!

Din fericire si cadoul lui tati a sosit la destinatie (la mine adica :D) si canile pentru bunici (sunt asa dragute... eu nu prea eram fan cani personalizate dar astea chiar sunt deosebite ca in mod normal nu se vede poza, doar cand ai ceva fierbinte in ea!) si cadouas pentru Patrick: eu escavator special de la 1 an (tare dragut) si posibil sa vina si calendarele maine... atat ma bucur ca toate decurg conform "planului"...

Acum ma gandesc cum sa il uimesc pe-al meu sot (oricum o sa fie ca nu se asteapta la cadou anul asta). Idei trasnite sau mai putin trasnite?

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput