Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

seara buna gagici
asa cum am promis anunt ca am primit ieri cadoul super de la Miru si mami ei scumpe. l-am si probat si ne place-place.

Vazui ca a mea craciunita nu da semn ca a primit cadoul, ori nu i-a placut ori inca este socata si nu poate vb . oricum tin sa precizez ca l-am facut cu mare drag.

va tuc ca a adormit Raysuca pe mine si sorasa face tumbe ca nu prea poate sa o tina pe ea .

tuc de tuc pentru toata lumea sa aveti un Craciun frumos alaturi de cei dragi

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011) si 16+

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Seara buna si aici!
Pot sa zic ca in sfarsit am terminat si eu toata treaba mai am de cumparat brad si impodobit brad. In rest nu am mai putut sa intru ca de luni e tata cu mine si nu m-a lasat nici 5 minute sa deschid calculatorul ca ma punea la treaba
Avizul nu l-am primit inca, si nici nu cred ca mai ajunge pana de Craciun . Chinul mai mare e ca nici nu mai stau la adresa din buletin, si cred ca am sunat-o zilnic pe fata care sta cu chirie la noi in garsoniera sa o intreb daca a venit Mos Craciun :)), azi m-am dus personal...nu era acolo


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Deea..imi pare rau..dar si maine e zi de lucru..poti merge la posta sa -ti caute avizul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

revin si eu cu vesti noi!

Multumesc din suflet craciunitei mele!!!
Imi place la nebunie cadoul ( flaneluta si rochita ptr Luiza, un glob cu luminite ptr tati si un portofel handmade ptr mine, cu flturasi, superb), surpriza a fost f mare ptr ca nu ma asteptam absolut deloc.


Multumesc din suflet, Tunde!!!
pentru ca ea era cu celalalt aviz...Nici nu stiu cum sa-ti multumesc ca te-ai gandit la mine! Mi-ai facut o bucurie f mare!

Va pup tare de tot si va-mbratisez strans, strans!

MOS CRACIUN EXISTA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Vai ce m-ai emotionat Monica
asteptarea ta a meritat,ma bucur ca esti fericita!

pentru ca maine pleaca Cami la tara,a venit mosu mai devreme si le-a pus cadourile sub brad : printesa cu caleasca,set de accesorii pentru confectionat bijuterii,o coarda si palete de tenis pentru Cami,un trenulet pe shine Tommy,pentru Edi..pt tati un biletel agatat de brad ''moshu a racit la shale,nu a putut cara cadoul,il poti recupera din portbagaj''
inca nu s-a dus dupa el,o fi zis ca s-a senilizat moshu:)))




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Fetelor, ce m-am mai distrat cu voi azi. Am recuperat si eu.

Madalina esti totala cu mama ta: Razvan, nu arunca, Razvan da-te cu premergatorul bietul copil: o sa creasca si o sa zica da fa tu buni! sau cum o sa-i zica el

Tunde, super majuscule! Si pe mine ma dispera reclama.

Simis, Anduta, Mimo si restul care stiu si inteleg

N-am aviz. Cred ca ma rateaza Mosul anul asta! Poate ajunge pana la rev.Oricum, frumoase cadouri s-au primit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Simo dar ce i-a adus mosul sotului?


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Simo deci tu ai racit Mosu la sale de-abia a ajuns si prin alte parti...ntz ntz ntz:)))))...sa se joace picii cu placere...

Monica - nu cred ca a reusit cineva sa transmita atata bucurie la primirea cadoului asa cum ai transmis tu, sa va bucurati de ele si sa ramai mereu acelasi copil care-l asteapta pe Mosu;)Ca el mai vine si cand nu te astepti!:P

Tunde - esti de milioane!Vin sa te pup...cum fu la serbare?

Mada - ai o soacra sa-ti traiasca!...e buna in traseu sa dea indicatii soferilor rataciti:))

Mirela - sarna mama ca te-ai carat pe ploaia aia sa-l ajuti pe mosu...e nebunie cu premergatorul...merge cu el prin toata casa...nu ca ar fi mare dar exerseaza pasii:))ti pup....cealalta jucarie de ziua ei ca deja mi se umplu camaruta:))))

Va pup pe toate si va doresc o seara cel putin la fel de senina pe cat a fost ziua de azi!



Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

Simo dar ce i-a adus mosul sotului?


Hainute de vanzare

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


O trusa profesionala de scule Makita. gen geamantan,cu vreo 3 sertare si muuuulte chestii pe acolo dupa care e innebunit. separat o trusa chei,toate marimile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

deci vreau sa-i multumesc din tot sufletul meu craciunitei mele pentru minunatul cadou pe care l-am primit, un lantisor cu buburuza absolut superb, o carticica "Prieteni fara grai" (Sofi este innebunita dupa carticele de genul asta), o felicitare cu buburuza si o scrisoare care m-a emotionat pana mi-au dat lacrimile; va imaginati daca si sotul a ramas maxim de uimt si de impresionat si de cadou dar mai ales de scrisorica; multiiiiiii craciunitei mele;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput