Fluturasi de Martie Aprilie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

deci.:
Anna si Eddy sunt mici copii:
Andra mea statea frumos in premergator rontaind la un biscuie si ma duc la buactarie sa bag cutiile cu piftie in frigi... aud un macnit si cand ma uit fica-mea era pe jos, pe burta in usa dintre sufra si bucatarie... chilotul-suport de la premergator in sus...
noroc ca nu s-a lovit , speriat... etc... intre timp furase si niste haine calcate si le intinsese pe jos
Mada spor la praji!
Aici nu sunt reduceri la Metro asa misto yasmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

juniorul meu iarasi doarme de la 12.30.....si e aproape ora 17 si nu are de gand vad sa se trezeasca


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Salutari ma chinui sa scriu de or tel Lui nick so ma enerveazA tastatura de or smartphonurile Astea, stiu EU de ce nu am brut unu cadou de mos ploua cu galeata so nu se here mimic in data de cat stopurile masinilorpiscoata doarme de cum am intrat or autostrada de 2 ore jumatenah ca be am impotmolit langa Birmingham ,traffic jam , cica pentru urmatoarele 5 mile ajungem la noapte la soacrA, pfff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Salutari ma chinui sa scriu de or tel Lui nick so ma enerveazA tastatura de or smartphonurile Astea, stiu EU de ce nu am brut unu cadou de mos ploua cu galeata so nu se here mimic in data de cat stopurile masinilorpiscoata doarme de cum am intrat or autostrada de 2 ore jumatenah ca be am impotmolit langa Birmingham ,traffic jam , cica pentru urmatoarele 5 mile ajungem la noapte la soacrA, pfff

bine ca poti mufa piscoata cand ii va fi foame!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?
am intrat si eu putin intr-o pauza de pufuleti oricum azi nu mai am mare lucru de facut. vroiam sa-mi fac manichiura dar o las pe maine. mi-am cumparat si o alta oja rosie cu o nuanta mai calda fata de ce aveam eu. abia astept sa ma dau cu ea ca este asa fainuta

strumphitza spor la facut bagaje. dar ce bagaje tot faci ca doar nu stai o saptamana nu? de Revelion parca nu stati, nu? ca nu mai stiu
Craciun fericit alaturi de familia frumoasa si mai ales de piscoata

mary mie imi plac matele dar de la distanta prietenii nostrii au matza si asa suturi ii dau...fara sa ma vada ei pe mine ma dispera matzele, nu le suport deloc. asa imi place poza cu dulceata mica, este asa dulce

ailed cate ai facut si tu. harnicuta mai esti ce tare ai fost cu telefonul

alina06 asa imi place cand vad gravi la semnatura, ma trece cu fiori mai incolo ne arati si burticuta, da? cand creste

scrish ma bucur ca aveti super bilant la 9 luni ostropelul cum i-l faci?

ioanna Craciun fericit! alaturi de puiuta mica si de sot. o sa fie cel mai frumos Craciun pentru ca este prinul alaturi de micile noastre comori
bineinteles ca toate Sarbatorile de acum inainte vor fi superbe dar Craciunul acesta este mai special ca este primul cu bebeii

ally, catank, happiness Craciun fericit! alaturi de cei dragi, un Mos bogat si multa sanatate

bb_yasmi ce timp de forum ai tu si eu as sta acasa...ohoo, este super acasa. ca doar si de acasa socializez destul de mult, munca nu inseamna neaparat socializare.
ca multi stau inchisi intr-un birou...si na, aia-i socuializare?

simona ce faci/ sper ca sunteti bine

fetele va urez si eu Craciun fericit! multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi si mai ales de comorile dulci


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza eu abia acum termin cu ornamentele prin casa
si am adus si bradul din beci dar il impodobim maine. l-am adus ca nu aveam loc de el sa scoatem cutiile cu ornamntele.
cred ca abia astepti sa pleci de Revelion

bb_yasmi tu ce faci de Revelion?

persi si tu ai facut cozonacul? cred ca ti-a iesit si tie...
ce dulce este Raducu, ce-a crescut, ce ochi albastrii si frumosi are

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alexina ce ornamente frumoase am vazut la tine
si cozonacul..... de fapt, este ca o turta. si micuta blondina este o dulceata

ioanna ce falcute are Rebeca este o scumpa

lalely David este un dulce, ce-mi place poza cu doza

strumphitza drum bun si lasa ca ajungeti voi. fara graba , da? ca tot acolo ajungeti. cum ai scris, a trebuit sa citesc atent sa inteleg(glumesc, am inteles dar fac si eu misto)

fetelor, gata merg sa vad ce mai fac pe aici. sa termin cu ornamentele.
ne mai auzim saptamana viitoare. sper ca ati fost cuminti sa vina Mosul, da?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele mai mult ca sigur maine n-am timp de forum, ma vopsesc si fac cozo...si dupa, seara mergem la cineva ca face sotzul meu pe Mos Craciun pt copii...Ar tb sa-mi iau un costum de craciunitza..
Craciun fericit!
SANATATE, FERICIRE, BELSUG, LINISTE si implinirea tuturor dorintelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, delia, Craciun fericit fetele!!!

roxy, da, abia astept sa plec, dar sa se faca copii bine, ca sa pot pleca linistita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Multumesc CAMI de rasp.Nu are muci si cand sa inecat i-am pus ser fiziologic si am curatat dar nu a iesit nimic si dupa doua minute sa inecat cu muci nu stiu unde stateau muci in git probabil.

ROXY si eu iubeam matele dar de cand cu sarcina si cu bebe mic adio mate nu le mai suport cand vad ca vine cu coada pe langa fata ma scoate din sarite.
MADA unde anume in bucovina mergi?
[LEFT]STRUMPY probabil ai ajuns sarbatori fericite si fara mate

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput