Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

zumzu faci niste poze superbe, nu stiu ce esti de meserie, dar clar, tre sa ramai fotograf....

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Mirela...pai spiritul Craciunului e in mineeeee

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Care Craciun ???? ca afara ploua cu galeata ..nici stergtoarele nu faceau fatza.

Am dormit de la 8 pana la 10 cu bebe..a fost mai bine.
ma apuc de mancare.
habar nu am ce sa gatesc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

zumzu faci niste poze superbe, nu stiu ce esti de meserie, dar clar, tre sa ramai fotograf....

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi


esti tare draguta tu

(apropo,gemeni nu am avut la pozat pana acum daca te bate vreun gand )


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata si de la noi!

piscotul meu a cazut aseara rapus la 9 si a dormit pana la 11...baut un bibe si apoi pana dimineata la 9 Ce bine-i de cand doarme asa...parca-s alt om...

am pus pozite de la serbare si cu bradutul nostru...enjoy:)

am vazut poze cu un ingeras scump si drag, Naty...Raluca arati de milioaneCorina u're za best

noi de Craciun nu pregatim nik...sambata decolam spre Braila, Macin...avm trei zile la dispozitie sa ne vedem cu ai nostri...si chiar daca stateam acasa probabil faceam o prajiturica, o fripturica si o ciorbica si gata...acu o sa le fac de revelion...si o sa le pap a doua zi ca soata munceste in noapea aia asa ca o sa ma uit pe muteste la televizor ca piscot o sa doarma:))))

Lori - nu's ce sa spun mamica decat ca va doresc multa putere sa treceti peste acest moment Doamne Doamne sa fie cu voi si sa va intareasca!

Loutzy - maica esti in depresii? ca de ceva timp spui ca ce scrii tu sunt idiotenii sau cine mai stie cum le-oi numi tu...ia lasa astea si vino aici la noi sa descarci desaga cu greutati...probleme sunt slava Domnului...dar le impartasim mai mult sau mai putin si ne bucuram impreuna de noi si de buburuzii nostri...imi place tare mult ce zici tu acolo de Craciun..hai fruncea sus si mai treci pe la noi!

Nu mai stiu ce mai era...asa ca va las ptr moment si va doresc o saptamana frumoasa ca sarbatoarea de la sfarsitul ei! Sa fiti mai buni, mai frumosi la interior si sa va iubiti mult! Va pup!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Corina au iesit super super super!!!
multumim mult de tot




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Mirela, saru'mana. O sa citesc si eu subiectul, poate ma ajuta sa o sfatuiesc intr-o directie sau alta. Ei isi doresc un bb tare mult, mai ales fratele meu, ca e inebunit dupa copii. Parca ma simt si prost sa defilez cu Tudor prin fata lor.
Mai am o prietena care a ramas greu insarcinata, iar cand am aflat ca sunt eu, care nici nu-mi programasem, si mi-a iesit si din prima , nu stiam cum sa-i zic. pana la urma a nascut de curand si e in al noualea cer. La fel ca noi toate!

Hai ca am deviat de la subiect. Dar cand eu ma simt atat de fericita ca am un bb, nu pot sa nu ma gandesc la cei care nu pot avea fericirea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Deci fete dragi! Avem langa noi ce e mai de pret in lume. Copii frumosi si sanatosi! Sa fim fericiti tare ca ne-a dat Dumnezeu asa minuni, iar celelalte probleme o sa le depasim, daca exista vointa si determinare!

Fruntea sus, Laura! Nu lasa problemele sa te doboare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Lori

Gabi cand am fost vineri la sect 3 le-am dat doamnelor mailul primit de la directia Bucuresti in care ziceau ca e ok sa ma intorc oricand inainte de implinirea varstei de 1 an doar sa depun dererea de oprire cic cu aprox o luna mai devreme. Tantiile mi-au multumit, au pastrat-o si au zis ca de acum stiu si ele ce sa zica. Ca in septembrie au fost anuntate sa zica la 11 luni dar se pare ca intre timp cei de la directia generala s-au razgandit (probabil au fost bombardati cu amenintari de dat in judecata) dar mai departe nu au anuntat. Asa ca imi place sa cred ca am participat si eu la luminarea doamnelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Neata, la pranz....!

Loutzy, nu te supara mamica, sigur a fost o neintelegere intre tine si Roxx, nu o lua in sensul rau, hai inapoi!

Fetele care au primit Craciuneala si nu au pus poze sunt asteptate pe FB! Roxx (am inteles ca tu vrei sa mai astepti), Zumzu, Raluca, si cine mai are cadou deschis .

Multe lunite fericite inainte pentru Andrei, Amalia, Lukas !

A incercat cineva sa faca prajitura Raffaello de la Laura Sava? As vrea sa o fac de Craciun. Si mai vreau sa incerc inca o prajitura si niste fursecuri. In rest mai fac ceva aperitive, o sa mergem la Sibiu si mai gatim si acolo restul.




"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput