Fluturasi de MarApr 2011(100)Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!

Multumim tuturor pentru aprecierile la adresa lui Eduard !
Roxy, da, avem si noi un dintisor ! Stanga jos! Felicitari Anastasiei pentru cei 4 dintisori!Poze cand ne mai pui?

Nu mai stiu cine ma intreba de Duracell, dar raspund acum...este un nazdravan si jumatate.Deschide tot ce se numeste sertar, scoate tot de acolo(cand il las) si este asa haios cand vrea sa deschida si primul sertar de sus dar nu reuseste ca este in fata lui si trage de el pana cade din picioare.Cand il mai pun in pat langa mine nu sta o secunda....prinde o viteza pana in marginea patului si incepe sa tipe si sa se arunce . Il gasesc foarte des in patut pe burta si cu ambele picioruse printre gratii...deci, abia il scot de acolo. Acum dupa ce face 2-3 pasi fara sa se tina de nimic nu mai cade, se opreste si ma cheama sau se aseaza foarte usor pentru ca a obosit sau nu mai poate avansa . Nu vrea sa mai manance mancarica lui ci doar ce mancam noi, la baita se ridica si vrea sa stea in cadita lui in picioare(ne luptam cu el la maxim). Si mai sunt foarte multe dar nu vreau sa va plictisesc...

O zi frumoasa va doresc tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, felicitari din suflet pentru toate realizarile de pana acum! Sa stapaniti sanatosi si masina de spalat! Un puuuupm mare pt micul kkcios si pentru surioarea lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally este minunat micul edutu!!! nazdravanul de el!!! tot asta face si L ce face E doar ca la voi este si mai de apreciat pt ca E este mai micut!

happy, ce faceti mami??? va

strumf, delia.....la apel!!!!!!!!!!!!!!

eu ar trebui sa ies sa cumpar ficatel la junior dar pe vremea asta nu ma poate scoate nimeni afara imi este groaza ca la 16.30 tre sa ies dupa I la gradi....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ma intrebat simo parca in capitolul trecut sau strumf nu mai retin...de coletele trimise de soacra , 86 kg,,,,,au fost 3 colete si sotul a trebuit sa le urce pana la etajul 4

viss.....nu reusesc sa vad decat cateva din poze (ti-am zis din cauza netului) dar sunteti minunati cu toti. scriam in capitolul trecut :pe sonia as clasa o pe primul loc la cel mai strengaret zambet!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am ramas singurica :(((

cioco vrea cineva?????


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am reusit sa vad si eu in gurita la L...la un canin este umflat ca o bomba saracutul :(( deci de asta plange asa usor, se mai trezeste plangand uneori si este marait...offf...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-yasmi-vroiam sa te intreb ceva- tu dai vigantolette lui Luca? sau altcineva? dc da, care e schema recomandata tie? mie mi-e teama sa-i scot pe frigul asta afara..mai ales cand aud la voi de virozele astea..noi avem cam 2 sapt. de cand am terminat cu una naspa rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Viss, am vazut si eu in sfarsit pozele cu puiutii tai! Intr-adevar merge foarte greu acel program, sau poate este netul meu de vina. Sunt foarte dragalasi si frumosi...doi copilasi plini de energie si veselie.Si tu o mamica frumoasa si tanara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

viss, nu ii dau. ii dau vigantol o data la 2-3 zile cum imi amintesc cate 1-2 pic pt ca are fontanela aproape inchisa. in schimb ne-a recomandat calciu 10 zile/luna/3 luni. tre sa ajung la farmacie sa cumpar.

merg si eu la nani langa junior ca vad ca e asa liniste pe aci....

strumf, delia sunteti bine???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

neata fetele


mandreeac daa, stiu ca nu prea las comentarii la poze dar am mai zis odata ca eu scriu aici in direct despre pozele cu bebei. sa vada toata lumea

merg sa mai citesc, sper sa apuc sa citesc tot.

toate mamicile si bebeii si burticuta.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Mami, nu am inteles mesajul tau. Eu nu am zis absolut nimic de faptul ca tu nu scrii comentarii la poze. Spor la treaba

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput