Strugurasii de S-O'11 il asteapta pe Mos!!! *17*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Hayat - abia astept sa il cunoastem si noi pe zambaret! Deja imi imaginez cum o sa iesim la primavara prin parc toate: eu, tu, Kora, Pinkysor, Jade

Lali - foarte tare bradutul! . Nu am gasit poza cu ( Ch)Ineza mea, dar oricum

Ma lupt cu fata mea sa o tin in brate la 45' asa si face abdomene intr-una sa stea in fund si se supara ca o dau la loc pe spate si plaaaangeeeee. Sunt tare necajita pe tema asta

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

salut. la multe lunite Eca si gemenasilor!

Jade, te-am intrebat de cacacea cum mai sunteti dupa ce ati intrerupt Protectisul. ii mai dai vreun alt probiotic?

Sei, esti ok?

fetele, ce suzete sunt mai bune?
alea din cauciuc natural?
o fi buna asta de-i asa scumpa:
http://littlebubu.ro/Suzete-4/PHSuzeta_cauciuc_monobloc_ortodontica_Chicco-428

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Nanna, Inez e pe randul 2 de sus, globuletul roz din mijloc

eu am intors toate globuletele si am admirat toti strugurasii, superbi sunt

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Mikka - am gasit! mi-s tare dragi toti! frumosi copii am mai facut noi toate!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

hellouuuu

alt om, alta fata..dupa ce in 3 zile am slabit, cearcane in gura de nesomn si ochii mlastinosi de lacrimi...

deci am fost azi la dr cel mai tare din parcare,care desi cica ursuz cu noi a glumit de numa numa...
in primul rand cand a vazut-o a zis ca e cat un bb deb6 luni m eu ii zicea ca inca nu are4 el tot deci 5 fara cat timp, 4 jumate zici ca negociam.. apoi cum mi-a vazut grasa si m-a felicitat cu zambetl la urechi ca alaptez, a zis : o ce repede termin cu voi..
a verificat-o am vb,mi-a dat tratament pt ea cu debridat, supozitoare la aceeasi ora, masaj pe burta,3 vigantol, ceai intre mese de vrea bb cu putin putin zahar fiert in apa, eu fara lactate.. si ne vedem intr-o luna.. nu sunt super incantata de debridat insa na, sa imi fie fata bine orice ..

Bujo imi pare rau pt pb cu sanii, sper sa se rezolve repede..

Lali.. super bradul.. spor la carnatarit

May
..singura suzeta care a luat-o cat de cat a fost aceea..
Multu pt grija

Ionela multumesc din suflet pt informatii.. multu ca ai avut incredere in Elena si ca ne ajuti cu atatea inf.. ceai ii dau cu siringa (cam 15 ml), nu il fac ff concentrat, zahar am luat zahar brut, desi nu e nici asta ce voiam exact...

Lena

Hayat


Bunny.. multumesc din suflet

Va multumesc din suflet pt sustinere la toate.. dunt fericita ca v-a cunosc..e asa placut cand cineva se gandeste la tine

Anca multumesc de caracterizare... desi e prea mult pt mine

acu sotu imi da net cu poartia ca sa nu mai citesc prostii.. s-a suparat rau ca eu azi noapte la unu plangeam de sarea camasa de pe mine..

ce pajituri faceti de sarbatori?

ECA la multe lunite Sanatate si Fericire!!!!

Luca si Maty.. la multe multe lunite

timpu mi-a expirat.. cica

...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

a vedeti ca in Cora pampers premium care in cutie mare , ( 120 no 3, 104 no 4 _) e doar 99 lei..

...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Hellena multumesc de grija .. poti sa ma suni cand vrei.. daca pot raspund de nu nu... Peetru e urias , nu stiu de ce ti-ai facut attea ganduri negre.. e grasan falcos..

Atho
ma bucur tare ca sunteti bine ,Robert e superb,...

Jade iar zile grele?

...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hellena_d spune:

Sei, ma bucur enorm pt tine si pt Ela ca sunteti bine, de Ela stiam, de tine imi faceam griji....asa cum tu imi spuneai :"unde vrei sa ajungi?! pune mana si mananca! ai lasat scris cum vrei sa fie crescut Petru cand nu vei mai fii!??" exact asa spun si eu acum
Nu mai plange, bucura-te ca ai asa o minunatie de copil langa tine! Sanatos si frumos! Hai mamico, sunt langa tine! Ma simti?

Minunea mea mica Petru Severian, a venit in viata mea pe 09.09.2011 ca sa-mi lumineze existenta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Sei ma bucur ca Elena e bine, vezi ca ti-ai facut griji degeaba?



Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Ionela ceai ii dau de musetel cu sau fara 2-3 boabe chimen, nu il fac concentrat insa mai mult de 15 ml /zi (3 *5 ml ) nu ii dau.. o sa caut si eu siropul de care zici, inainte sa iau zaharul brut , am citit etichetele inlocuitorilor, insa numic nu a fost de incredere.. poate ceai nu o sa ii mai dau daca tot trebuie sa ii dau debridat

...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput