Fluturasi de MarApr 2011(99) Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf .....vreau si eu clatite!!! doamne ce imi mai plac clatitele cu branza si smantana la cuptor mananc des desi nu am facut niciodata!!!! am o promisiune facuta de miercuri pt vineri seara de clatite cu branza la cuptor. noroc ca mi-ai adus aminte sa imi sun prietena sa ii reamintesc de ce a promis ca face...,,,


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy te-ai mai vopsit??? mie imi place maxim ce culoare mi-a ramas in par. si ce ma incanta si mai mult este ca am deja 1 luna jumatate de cand m am vopsit si nu arata ca r trebui vopsit (cum era la blond) si nici nu sunt tentata sa il vopsesc


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumph mai zi-mi si mie odata cum faci clatitele astea
poate fac si eu de revelion sau de craciun
sa incerc ceva nou
mercic

offf
eu sunt supoarata
nu stiu ce are antonia mea de nu mananca
si mi-a refuzat si sucul de portocale dimineataaaaa
mnu mai pot
ma gandesc numa la rele
daca chiar a inghotit ceva
offffffff
de ce nu sunt eu medic pediatru????
ma dispera aceste incewrtitrudini
si nu pot merge cu ea zilnic la medic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!
Gata, a adormit Duracell si imi permit sa stau si eu cateva minute bune pe Dc...M-a alergat toata casa si acum l-a luat somnul si cum l-am vazut ca se freaca la ochisori si trage de urechiusa l-am pus in patut sa adoarma el singurel cand ramane total fara baterii.
Am vazut o multitudine de poze superbeeeeeeee...si ce copilasi minunati. Alexina, are teea neste ochisori albastrii de m-a tampit...este dulce foc si imi place maxim poza in care sta in picioruse si are pe ea o rochita neagra. Madutz, recunosc ca am plans aseara putin cand ti-am vazut flacaul la serbare. Doamne ce copilas frumos si fara nici un fel de exagerare iti spun ca i-am urmarit pe toti si al tau(nostru) este cel mai frumos dintre toti de la gradi.Deea, deci Anna si Duracell ar face o echipa minunata impreuna ...la nazbatii.Este tare frumoasa si curioasa in acelasi timp. Alina06, l-am vazut si pe micul ren si mi-a placut mult de el/voi.S-a schimbat mult si este pe zi ce trece mai frumusel.Andreea, l-am vazut pe Budda...mor dupa zambetul lui cel larg si minunat.Este tare scump si dragalas...abia astept sa-l pupacesc si eu candva.Lalely,ce s-a grasunit David si ce fotogenic este...sta cumintel sa-l pozezi.Imi place ca este de-al meu de pe acum...adica bea si el Red Bull .
Parca cam atat la capitolul poze iar daca am uitat pe careva va rog sa ma iaertati !

Strumpitz, acum descarc pozele promise! Nu a mai ploat astazi dar, este inorat si tare frig...nu ne miscam din casa astazi. Pai in seara asta vreau sa fac pui la punga si mai vad eu ce....momentan vreau sa fac cateva cornulete pt sot ca de 2 zile tot zic.
Lavinia, multumim pentru aprecieri ...sa papati sanatosi tot ceea ce v-a trimis nona !
Madutz, sunt cu gandul la voi...abia astept sa ne povestesti cum te-ai descurcat cu cei doi muschetari dupa tine. Draga de tine trebuie sa te descurci singura cu ei la cumparaturi si daca sunt ca Duracell sa bage mana in aproape fiecare raft...Dar, sunt convinsa ca ai facut fata si ca au fost ascultatori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello fetele,

am intrat si eu sa va salut,am lipsit motivat, zilele astea am tot alergat, am terminat cu shoppingul de craciun si cadourile,dar si cu banutii

dinora - ma bucur ca ati rezolvat si sunteti bine

cami - sanatate antoniei...ufff..ce mai trageti cu febra asta

strumph - prezent!mai greu, dar iata-ma!pupicei mami sa treaca toate durerile...vin eu,vin eu la bulgareala...dar apoi dai un vin fiert sa ne incalzim?si-o clatita?

yasmi - pup si mutumim de strigarea la apel.have a good time la serbare

ally - pupici pentru edutu...cred si eu ca v-ati speriat...

donna ly - bine ai revenit! imi pare rau pentru cata ca e alergica

scrish - felicitari finutei, ca nu am apucat sa-ti zic si sa aiba parte de un bebe sanatos, cuminte si papacios.si tu sa folosesti cu placere achizitiile facute on-line

lparpala - felicitari pentru mersul de-a busilea si statul in picioruse

ma duc sa culc maraica



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, parerea mea este ca te stresezi fara rost. lasa copilul in pace daca nu vrea suc....tu ai pofta de mancare si de suc in fiecare zi la fel???

ally


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

nu pot incarca poze ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Ioanna, pupici multi pentru Rebeca si pentru tine!

Lavinia....Lulu = dintosul numarul 1 !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

s ar mai incadra el si la "cei mai mancaciosi, somnorosi si kkaciosi"

ok

sonia de viss.....cel mai strengaresc zambet!!!!!

petru de pisuc.... calm, linistit..cuminte!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

s ar mai incadra el si la "cei mai mancaciosi, somnorosi si kkaciosi"

ok

sonia de viss.....cel mai strengaresc zambet!!!!!

petru de pisuc.... calm, linistit..cuminte!!


mamica implinita cu 2 comori !!

ai dreptate!

Mergi la inceput