Fluturasi de MarApr 2011(99) Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

ce enervanta e reclama asta de la poiana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pftiu....am reusit sa le mai pun la locul lor si sa ma si spal pe par....asta pt ca doarme L de vreo 2 ore. merg sa il trezesc sa ii dau fructele.

mada sa ai un shoping usor. o prietena nu ai la care sa apelezi??? sa il lasi pe unul din copilasi...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nimeni??? sunteti la nanic???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

hello fetele.

am intrat scurt sa va salut. AM PUS POZE NOI.urmeaza sa pun si altele cu mos craciun dar sunt pe telefon.
eu ma duc sa fac carnati cu ai mei...deci iarasi o zi full
strabunica sta cu Teea. sunt happy ca a mancat azi o banana medie fara figuri

va pup si mai intru la noapte sa va si puiutii vostrii pe picassa


ps: voi micsora pozele diseara ca acum nu am timp.

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

alexina felicitari pt mancarea bananei
da sa ai grija
nu mai mult de 2 pe saptamana stii da?
nu am apucat inca sa vad pozele

yasmi ce mai faci ?
te-ai culcat si tu?


se vede ca se apropie week-endul
slaba miscarea pe aici

sau v-ati apucat de cumparaturi pt craciun?
eu abia acu tre sa gandesc lista
hahahahah
ca eu nu ma mai duc pt revelion iar
ca la noi se face ceva la biserica la 12 noaptea si gata
ca e sf vasile a doua zi
sarbatoare mare
in care se citesc de catre preoti moliftele sfantului vasile
si trebuie sa fie odihniti si culcati din vreme
ca sunt f periculoase
se blesteama diavolul
deci slujba f grea
asa ca noi nu serrbam revelionul ci craciunul f frumos
dar tre sa ne aprovizionam sa nu avem nevoie de ceva
mai ales pt fete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



Hello de la Londra unde ninge!!!

Veniti la o bulgareala ? ... poate pana jungeti voi o mai ninge si s-o mai si depune ca acum de cum ajunge la sol se si topeste da bun ca am vazut macar fulgii de zapada nu ?

Azi mai tarziu la apel pentru ca e Nick acasa, si-a luat laptopul si butoneaza de zor pe canapea in living in fata focului la ora 9 el facea focul in semineu, cica e prea frig si intuneric afara sa nu faca el focu are ce arde lemne si carbuni pana diseara, tot el cumpara altele cand se termina stocul Ce frumos era dimineata, afara ningea, luminite in brad aprinse, focul in soba ardea, intuneric afara ca erau norii jos si grei... ce mai, pot sa spun ca se simte mai tare si mai bine aerul de Craciun

Voiam sa ies pana la posta ca mai am de pus o felicitare din "strainezia" dar la ce vreme e afara e numa bun de stat la gura sobei, deci am sa o pun maine daca o fi deschis sau luni, dar nu garantez ca ajunge in timp util pana la Craciun, poate pentru Anul nou

Vad ca ati avut ceva spor la vorba aseara si azi, tre` sa recuperez, pana una alta am tras un ochi pe picasa sa vad noutatile si m-am indragostit iar de balerina TEEAAAAAA Alexinooooooo...am sa vin sa ti-o fur intr-o zi, e o dulce si-o simpatica spor la facut carnati, vreo 2 asa sa trimiti si la Londra ca mi-ai facut o poftaaaaaa

David de lalely e un scump, cu mocuta lui asa dulce te cred si eu ca ii ierti toate "mofturile" poze cu tortul nu ne-ai pus, ne-ai salvat de la ceva salivat pe tastatura imi place colajul, o idee excelenta

Madutza ce scumpi sunt piticii la gradi, iar Cristi pare asa un cuminte , nu ca nu ar fi a fost incantat de cadoul de la mosu ? eu nu i-am luat nimic inca piscoatei, doar o felicitare cu "1 st Christmas" e asa simpatica , abia astept sa i-o scriu si sa ii cumpar ceva sa aiba si ea sub brad punguta ei cu cadou de la mami si tati Spor la cumparaturi azi si bafta sa fie bine cu amandoi copilasii

Alina06 am vazut un pui dulce care roade de zor la un incarcator au piticii astia o atractie speciala pentru tehnologie voi ce mai faceti, cum sunteti? ori poate ai scris de cand ma tot chinui eu cu romanul asta

Ma duc pana jos sa vad ce-mi munceste domnul sot, ori se uita la tv piscoata doarme de aproape 2 ore, cred ca de la vreme i se trage

revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mamaaaaaaa strumph ce tare ca ninge la voi
cica si la noi va ajunge in curand
ca al meu sot a intrat in priza si a cumparat cauciucuri de iarna
ca nu vroia sa ia
d cand a vazut ca vine zapada
s-a grabittt
ca lui asa ce ii place zapazica
ahahaha
e ca un bebe care nu isi mai ia ochii de pe geam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

pff....sigur de la vreme doarme asa frumos si mult piscoata nu a mai dormit 2 ore legate ziua de mult tare

azi am de gand sa fac niste clatite cu branza dulce si vamilie la cuptor se vede ca-s la dieta da ? off de-ar trece sarbatorile sa ma pun iar pe "apa, paie...." ca asa in ritmul asta pun la loc tot ce am dat in vara, nu-i bai , ma mentin ok, dar parca ar mai merge acolo un 10-15 kile

roxy, ai promis poze noi cu Anastasia si nu te-ai tinut de cuvant vezi cavin cu batzul hai repede ca mi-e dor de rimelata scumpa si stai relax cu lp, nu e ala cu coarne asa de negru

Andreea , ti-am admirat tigrisoul, e un scump iti mai spun odata, mi se pare ca seamana oleak cu piscoata ? am spus ca ies azi sa cumpar mere sa fac placinta dar o las pe maine daca s- opri ploaia/ninsoarea azi stau la gura sobei ca nu-i de iesit la plimbari

Dinora ce ai cumprat frumos ieri? te-ai intalnit cu mosu` hai sa ne povestesti

Donna welcome back imi pare rau de alergia Catalinei, nu stiu sa spun nimic despre asta , dar stai pe-aproape, poate sunt fete care stiu mai multe

Nana ..off imi pare asa de rau de vestile date, off... nu stiu ce sa iti spun sau urez , fii tare in continuare, Dumnezeu o sa va ajute

catank, unde esti ? ai taiat si tu si mananci sorici si nu ai timp de forum, sau ce faceti voi scumpelor?

Ioana gata smotru ? hai nu vezi, Craciunul e dupa casa, o sapt si un pic si gata, vin colindatorii treci la condicuta ca de nu te trec absent

simona sper ca flacaii tai sunt mai bine si le-a mai trecut din raceala sper sa nu o fi luat si tu

Ally astept poze cu bradutul a mea e numa calare pe el cand suntem jos in living, cum o pun in mijloc pe covor la jucariile ei sa se joace, cum ia directia brad si se duce si trage de el , de stelute, de globuri... partea de jos a bradului e jumulita toata, nu mai este nici o decoratiune S-a oprit ploaia ? ce gatesti bun ?

Cami cum se mai simt fetele azi ? vad ca sunteti matinale tare, pana tarziu in noapte si tare devreme dimineata, mai rezisti mami ?

Yvyana, trecut absent la catalog, sa aduci scutire sper ca nu din cauza de nesomn, sper ca Larisa sa isi fi pastrat bunul obicei de multeee ore legate de somn toata noaptea

Uff iar am scris un roman si piscoata inca doarmeeeeee ma duc pana jos sa cotrobai prin frigi sa vad ce gasesc bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

...gata , mi-am tras forum, numa eu trancan aiurea nu am gasit nika bun in frigi, numa de alea cu multe calorii si am spus pas, am sa ies la un pic de shopping mai tarziu ca vad ca incet incet s-a oprit ploaia si iese soarele timid

s-a trezit piscoata... ma duc sa o smotocesc nitel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

eu sunt prin zona
stau cu piciorul cu venele nasoale in sus
aseara am stat tarziu din cauza de trratament
si da petra de vreo 2 saptamani se trezeste super devreme la 7
bine ca nu se mai scoala la 6
ca era si mai crunt
si asa o scol si pe antonia

Mergi la inceput