Fluturasi de MarApr 2011(99) Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

deea vaiii ce ti-a facut Anna prin sertare ce pusa pe nazbatii este....

mary cat de dulce este puiuta in prima poza imi place tareeee mult, este asa dragalsa cu caciulita ceea alba, ca un ursulet

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

roxy da da tu ii dai un laptic banuiesc
mie daca imi brea laptic la 5 nu ii mai dau si la 7 ca nu l-ar lua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

neata fetele!

azi sunt pe fuga ca tb sa fac bagajele copiilor si sa-i duc la mama. Credeam ca o sa fie sotul acasa, dar a tb sa plece la Brasov si asa tb sa fac cumparaturi cu amnadoi copii dupa mine. Sa-mi tineti pumnii ca zi merg pt prima oara singura cu amandoi in cora

Happi, eram convinsa 100% ca vei veni cu vesti bune. Stiu ca iti pusesei sperante mari in plecarea asta. Cand ai timp si poti vorbi, te steptam sa ne spui mai multe. Ce veti face mai departe? Continuati tratam care l-ati facut pana acum? iti urez multa sanatate si Sarbatori fericite! Sunt sigura ca le poti avea fericite, cred ca depinde de tine sa poti face o atmosfera placuta acasa . Te pup si iti dau muulte imbratisari

cami, roxy, la noi mesele solide sunt mereu fixe, ora de trezire variaza cu 1 ora, dar restul meselor sunt fixe.

yasmi, spor la treaba si azi. Si eu la fel ma oftic cand nu reusesc sa citesc tot din urma daca lipsesc ceva timp.

ally, ca mai face Duracell-ul frumos?

Simo, cum mai sunt baietii? le-a trecut racala?

delia, manechina frumoasa !

pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:


neatza!
buna cafeaua cami, ma duc sa-mi mai iau una si reala!
am mancat iaurt de dimi, azi o sa raman pe lactate ca vad ca e bine la stomac asa... ma uit la mere si salivez, dar... rabdarica
Eu amdormittt dupa ce a plecat tati, Andra s-a trezit la 6 si a papat, acu aud ca se foiestee.
Roxy
Happy
yasmy, spor la treaba!
mada tare Cristi!
in timp ce scria s-a trezit Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada , succes!
cu Cristi ce faci? unde-l pui? n-are fi mai bine sa-i duci la mami tau si dupa la cumparaturi?
eu una cu orele de masa ii dau cand se scoala si dupa la 3 ore ca asta e fomista rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mada , succes!
cu Cristi ce faci? unde-l pui? n-are fi mai bine sa-i duci la mami tau si dupa la cumparaturi?
eu una cu orele de masa ii dau cand se scoala si dupa la 3 ore ca asta e fomista rau!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


as vrea sa pot..dar mama sta la 30 de km de Buc..Am sa-i bag pe amnadoi in cos Pe cata in scaunelul cosului si pe Cristi direct in cos...o sa fie o nebunie...cel mai frica imi e la casa
deja ma gandesc la durerea de cap pe care o voi avea cand ies de acolo..o sa fiu cu ochii in 7 directii..asta e..tb sa ma descurc
Cum spuneam, sa-mi tineti pumnii!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mada, succes!
Ma gandesc la tine, sa stii!
Mie imi lipseste Maria la cumparaturi, ea de un real folos,iubita mamii, imi lipseste mult, e prima oara singura(fara bunici etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada la mine variaza f mult ora de trezire
intre 7 si 10 dimineata
deci nu prea exista exactitate

succes in cora
desi ieri si eu am fost cu antonia
da era obosita
si a facut ca trenul
vroia tot ce era pe rafturi
nu am facut decat sa ma uit putin si sa ies
offfffffffff
sper ca tu sa te descurci daca ei sunt odihniti vor sta cuminti

delia neata si tie
vezi ca uneori mie nici lactatele nu-mi fac bine
singura buna e BRANZAAAAAAAAAAAAA
laptele si iaurtul tot rau imi fac sau daca mananc tre sa bag multa paine prajita
azi eu am mancat orez cu spanac
si ciupercute la cuptor cu verdeata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami , vad ca e oki cu iaurtul... branzica o las pt pranz... si eu vreau sa fac ciupercutze azi, dar ar tb sa ies ca am nste plati de facut, si m-a ajuns durerea aia de cap de la mada si Strumph, m-am riscat si am luat un nurofen, ma ingrozesc ca iar ma apuca stomacul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

neatza,
am o clipa de ragaz...gaza doarme
mai fetelor ce vreme la noi ploua de 2 zile, numa bun de nani

fata astaa mea tot mai prost doarme...ziua trebuie stat langa ea ca de nu trage un puiut de somn de 20-30 min si atat aseara dupa ce a adormit s-a trezit plangand din 10 in 10 minute asa ca am sfarsit prin a o tine in brate vreo ora e prima oara de cand a venit pe lume cand trebuie tinuta noaptea in brate nu stiu ce poate avea!

Deea ce fetita harnicuta ai! stie ca trebuie facuta curatenia si te ajuta

Happi imi pare rau ca nu sunt vesti bune

Madutza sa ai spor la cumparaturi! hai ca te descurci tu cu copilasii la cat de organizata esti!

Mergi la inceput