Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Maine plecam la Predeal la petrecerea de Craciun a firmei. Am niste emotii de mor! Cum o sa se distreze oare Razvan acolo? E cel mai mic dintre pici.
Maine ma duc si eu sa imi trag o freza (nu pot spune una noua pt ca acum nu am niciun fel de freza). Si pentru asta am emotii.
Apoi ... de 2-3 luni mi s-au terminat bateriile la cantar si m-am umflat ca un balon. Sigur am luat 2-3 kile de la ultima catarire Acum stau si ma uit in dulap sa gasesc ceva de imbracat pt party care sa fie si mai elegant, si practic ca voi sta cu Razvan in brate si voi alerga dupa el si, mai nou, sa ma si incapa. Acum 3 luni intram lejer in toate hainele, acum deja am renuntat la 2 perechi de blugi si nici nu le-am probat inca pe toate. Poate mai sunt si altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna!

La multi ani dragele noastre Adriana si Petro! Sa fiti sanatoase, iubite si fericite!

La multi ani pui mici: Elena, Maria si Alexia! Sa le aduceti numai bucurii parintilor!

Am citit azi pe parcursul zilei si acum bineinteles ca am uitat ce si cum trebuia sa adaug.

Ma bucur mult ca s-a intrat in acea atmosfera de sarbatoare de care zicea si Andutza (care apropo si mie mi se pare ca ai un tonus foarte bun, ca debordezi de fericire... scrie-ne mai des despre asta sa mai dai si la altii, te rog! )!
Cadourile - foarte frumoase si sunt din suflet asta conteaza~!

Radu - alta buburuza fotogenica si atat de dulce surpinsa de "fotograful de servici"!

Laura imi pare rau ca e asa bolnavior Edi... insanatosire grabnica e ce iti putem dori!

Ce sa mai zic... atat pentru moment~!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

LUIZA, multa sanatate micutului Edi..offf, mi se rupe inima cand aud de puiuti bolnaviori!

ZUMZU, a venit randul baieteilor? Sunt frumoase rau buburuzele noastre!

MONIK, e posibil sa fie si asta - el a luat si o diferenta de grad, a fost avansat inainte de termen acum cateva luni si abia acum a primit diferenta, inclusiv din urma. Ceea ce nu poate decat sa ma bucure, momentul e cum nu se poate mai potrivit
Cu fontanela, habar n-am, noi am sarit controlul luna asta, n-am mai avut chef sa ne caram degeaba pana acolo...vedem in ianuarie. sanatate piticutzei!

LOUTZY, da e bugetar militar.

Cu cadourile - eu sustin in continuare ca ar fi trebuit sa mai asteptam...sunt fete care inca nu au trimis si acu sunt in dubii daca au ales bine sau nu...nu stiu, zic si eu...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Gabi nu am mai apucat sa scriu ca am fugit. Deci, apartamentul nu se plateste singur, din chirie, dar faptul ca ai un job asigurat si stabil e un mare-mare plus. Si mai aveti si unde sta pana va puneti pe picioare. Cei mai multi pleaca fara sa aiba nimic-nimic sigur. Limba o inveti din mers. Iti va fi greu o luna-doua, dar e o limba cu care ai contact zi de zi prin tv, filme, muzica poate nici nu iti dai seama cat de bine o sti. Cum ar fi fost sa te duci in Belgia si sa trebuiasca sa inveti flamanda? Nu ai rude aici ca sa te simti dezradacinata daca pleci. Mai mult, mare parte din familie e acolo. Iar daca te gandesti la viitorul lui Tudor deja balanta atarna rau in partea pro-ului.
O sa va hotarati voi dupa vizita acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

la noi fontanela e inca deschisa. Cam de 1-1,5 cm. O sa ne zica la 1 an daca e bine sau nu. La 9 luni era de 2,5 si zicea ca e cam mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

pus poze pe fb
Si Eu ma gandeam ROXX;m-am grabit cu cadoul.. dar tot ce am pus acolo in cutiutza e din suflet...cu mare-mare placere facut si de MARIUTZ..sper sa-i placa mamicii mele
am fugit la nani
Va pup Maimutzicilor!bine ati venit
Mada;tu te-ai ingrasat?pari slaba tare in poze..hai ca tot gasesti ceva in garderoba sa-ti vina..
Distractie placuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

TUNDE mami, cred ca m-am exprimat gresit...ziceam sa mai asteptam cu pozarea si comentarea lor, nu cu trimiterea Dar pana la urma fiecare face cum crede, nu?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

La mult ani puiutilor Elena, Maria-Sofia, Alexia Maria! Sa fiti sanatosi, voiosi, voinici!

La multi ani Adryii si Abramburika!



N-am mai citit nimic de ieri. Si vad ca ati scris si tot scris...

Noapte buna!



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MADA, drum bun si distractie placuta la Predeal!
Noapte buna tuturor!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!






Mergi la inceput