Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Dragele mele, iar m-am auzit chemata si pe-aici, am auzit lautarii si chiotele de veselie. Va multumesc din suflet .

Sunt un pic mai batrana, da' fericita cum nu credeam ca am sa ma simt curand. Ma simt excelent .

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Despre noi, aseara la intalnirea cu Mos Craciun a fost minunat. A socializat Anais cu toti copiii, cu parintii, cu Mosul...a fost in centrul atentiei. Nu a plans...a mancat mancarica pusa la dispozitie pentru copiii mai mari, tipa de mama focului, a trebuit sa-i dau
Oricum eu nu ma stresez cu mancarea deloc, ce vrea aia mananca, numai ca nu se omoara

Am primit cadouri f frumoase

Nu am citit nimic din urma, sper ca sunteti bine...
am intrat pe fuga pt ca nu puteam rata sa fac urari sarbatoritilor
Sunt iar plecata cu serviciul din Buc, iar doarme puiul fara mami...of
Gata, sa fiu si eu atenta la ce se prezinta aici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI ELENA,MARIA ,ALEXIA!!!!O VIATA PLINA DE FERICIRE SA AVETI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Simo;viu viu
Piscotel;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Am avut musafiri,Piscotel cu mami si tati.
ne-au adus pachetele pentru copilasi
Piscotel dulce foc,blondina si cuminteeeee
Flacaul meu nu a bagat-o in seama,im schimb numai la Dana tragea.
Sper ca le-a placut la noi.

Tot chioara sunt,dupa multe oale de cafea. cred ca nu isi mai face efectul deja




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

V-ati mutat pe FB, ha? De asta dau eu refresh la pagina asta si mai apare cate un mesaj la trei ore..Ntz, ntz, ntz.

Tunde, la party cu tine!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

mamaaaa ce masaj le facea Luciu la bebei..is albastri de plans...parca prea dur, mai, non-a-la-baby spa.
se uita Ana mea socata asa, se mai uita si la mine si la tv...plange nah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooka spune:

salut

scriu din partea maimutzicii10 care n'are net si m'a rugat sa anunt persoana din Brasov care i'a trimis cadoul (Dedicut probabil) ca acesta s'a intors in Brasov si o roaga frumos sa il mai puna inca o data ca cica acu' chiar il prinde, sa nu fie cu suparare ca se poate intimpla oricui. Multumeste anticipat

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Andutza imi luasi vorba din tastatura:d
tot ma uitam pe aici...slaba activitate, cand colo la poza lui Simo
zeci de commenturi.tztz

asa...deci am ridicat si eu cadoul cica, candil deschizi infatapostei sauin fata postei? am sfasiat ambalajele...si am avut ceva de sfasit. deci eu stiam ce primesc:pasiunile mele,Darius si foto si a iesit o combinatie de .
Am primitttt o fotocarte cu Darius, facuta din pozele lui de pe blog si fb (apropo, pe cine ai corupt sa ti le fure pe alea de pe fb?) si un pulovaras mumos mumos pt el. o sa va pun si poze candva ca azi nu ma simt in stare la cate poze am facut in ultimul timp
dedicut


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nu-i de la Dedicut
cine mai e dinBrasov pe aici?hmm


Hainute de vanzare

Mergi la inceput