Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Eu ma duc sa imbaiez fata..sa ma pregatesc de party
sincer..n-am nici un chef..sa vad ce iese din asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Petrecere frumoasa, Tunde! oricum, frumos din partea lor ca te-au invitat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Asa Tunde,baga party mami.O sa te simti bine,sunt sssiggguuuraaaaa!!!Stii ce bine fac iesirile astea??Mama,mama.Eu la ultima m-am urcat pe bar,da-i dansuri, am aterizat la 6 dim acasa>Iar a doua zi am plecat la botez.Maraton,ce mai!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Seara buna la lume.

Sunt pe aici, va citesc, dar nu ma prea trage inima sa scriu. Nu sunt suparata pe voi si va multumesc ca intrebati de mine (si ca existati )

La multi ani bebeilor care au mai adunat o luna!

La multi ani si domnisoarelor care au implinit un an.
Monica, sa-ti traiasca topmodeala si sa-ti aduca numai bucurii. Tare frumos ai pus in cuvinte ce simti.

Vas, sa va fie de bine. Maine-poimaine ne povestesti si tu cum a facut flacaul tau un an Timp liber o sa ai cand o mai creste.

Irinuka

Sunt mutata temporar pe FB. Cel mai probabil voi reveni in forta, dar intai trebuie sa-mi treaca fitzele. Pup la lume



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

gata, am pus colet la posta...craciuneasa mea o sa il primeasca luni sau marti...am emotii daca o sa-i placa...

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Lume lume :
Astazi a trecut pe la mine Mos Craciun si mi-a luat cadoul pentru craciuneasa mea.
Mi-a adus 1si mie ceva Mos Craciun, adica sotul, mi-a adus un laptop si lui Bubu mic scaunel de masina, care este superb.
Mai citesc din urma si mai revin.

Va



Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Sunteti la Vocea Romaniei, ai? Dar acum e publicitate

Eu mi-am comandat o pizza (de post), musiu e la Christmas Party cu firma (eu am insistat, nu avea niciun chef, dar vad ca acum si-a prelungit ora de intoarcere acasa, deci se simte bine, ceea ce-ti doresc si tie, Tunde), mandretea doarme... Iau pizza, ma schimb in pijamale si...party de una singura.

edit: vaai, deja se incalcesc itele si nu mai poti banui de la cine primesti cadou, ca asa multe s-au trimis deja... Super!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Ankuto... volan de jucarie si ala stricat? {aici vine emoticon cu ochii aia beliti si cu omusoru' care face kk pe el de ras } Esti de belea mamica, mor aici de ras pe infundate, incetr ca-mi trezesc puiul!

Revin

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Tunde , petrecere frumoasa si sa fii sigura ca te vei simti bine!!!
Acum iti dau PM cu ce si cum la creme, neuronul maica , singurul ramas ce sa fac, am o belea insa nu mai stiu cum era ultima lista , cu ce, asa ca te rog mult de tot trimite lista cu ce e pe acolo si iti dau comanda , inca o data iti multumesc din suflet esti de meleoane, ca sa zic asa!!!!
Pupici la Sonia cea frumoasa!!! e ca o papusa cu ochii aia de gheata!!! Mor dupa ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Mvb scrie-ne mai des!

Lori sa aveti drum bun si distractie placuta si sa veniti fara muci si alte bazaconii bine?

Roxx... mortala faza! Tare rau, mi-a placut!
I-a vino tu cu mai multe amanunte despre cadouasul tau ca tare zgarcita fusesi. Fapte nu vorbe a zis cineva! (in cazul tau pozeee)

Petrecere frumoasa Tunde! Sa te relaxezi si sa te distrezi tare tare!

Revin

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput