Strugurasii de S-O'11 il asteapta pe Mos!!! *16*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Da fetelor spewr sa ne mutam pana la Craciun daca nu pana la revelion cadoar am promis prietenilir ca facem revelionul la noi.


Lali, am zis eu ca am uitat ceva...Super tare este Paul la faza cu masinile de spalat

A mea pitk a adormit aseara la 11 si s-a trezit la 3 si 7. sia cum doarme iar.Intr-o ora am schimbat-o de 2 ori de body.Prima data cand am schimbat pampersul s facut in direct pisu si s-a udat apoi dupa ce am schimbat-o a facut kk pana la gat Acum doarme dusa.


A mea nu se intoarce nici intr-o parteOare nu vrea sau inca nu poate?



Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Cum era bebe la nastere?
wow!
galben - portocaliu de la icter, cu capul deformat de la pozitia pelviana (inclusiv oasele capului erau deplasate). era ciudat rau. Ma asteptam sa imi consider puiul cel mai frumos din lume (cra-cra), dar nu a fost asa la inceput.
eu nu prea am facut poze la inceput....

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata!

Lena, eu il am pe asta http://www.hiphip.ro/products/wonderoos-v2-scutec-cu-buzunar-masura-unica, nu cel cu bulinute care intr-adevar e dulce foc

Jade, eu am luat perna de la targ cu 130 ron e ok pretul fata de 154 + transport

Andreea, imi pare tare rau ca esti suparata sper sa treaca repede

Ionela, foarte frumosi baietii tai

Am vazut pozele cu bebeii! Sunt tare haiosi :P
Eu l-am vazut tare frumos cand mi l-au adus in salon, o sa caut si eu poze.

Lali, esti foarte draguta! Nick-ul l-am ales ca asa imi mai zice sotul... stie el ceva se pare

Dani e asa de cuminte! Acum l-am pus pe salteluta si se joaca cu un hipopotam care e deasupra atarnat, il intoarce pe toate partile si-l duce la gurita

Eu sunt cam ametita la propriu... de ieri ametesc, nu stiu ce poate fi dar cred/sper ca va trece repede...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC
klau_ditza, ai vrut sa zici Lali, May probabil :P




Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



am zis eu ca sunt distrata, cu capul in nori.

succes la vaccin !

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Da fetelor spewr sa ne mutam pana la Craciun daca nu pana la revelion cadoar am promis prietenilir ca facem revelionul la noi.


Lali, am zis eu ca am uitat ceva...Super tare este Paul la faza cu masinile de spalat

A mea pitk a adormit aseara la 11 si s-a trezit la 3 si 7. sia cum doarme iar.Intr-o ora am schimbat-o de 2 ori de body.Prima data cand am schimbat pampersul s facut in direct pisu si s-a udat apoi dupa ce am schimbat-o a facut kk pana la gat Acum doarme dusa.


A mea nu se intoarce nici intr-o parteOare nu vrea sau inca nu poate?



Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





Poate , da n-are chef ! stai calma!

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Pinky, mersic.

Ar fi bine sa faci niste analize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Multumim de fulgusori si poezioara cine a facut noul capitol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:


La multe lunite Inez de Nanna!


La multe lunite Razvan de Hayat!

Sa cresteti mari! Sa aveti parte de tot ce-i mai bun in viata si sa-i faceti fericiti pe parinti!

Lena, va tinem pumnii azi! Da, ar trebui sa-mi fac niste analize ... sa vad cand


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Multumim de fulgusori si poezioara cine a facut noul capitol


Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



ME . Azi-noapte am fost oleaca poeta,si sotului ii vobeam in versuri.
Eu nu vreau sa ratez pe nimeni la intalneli , as vrea sa ma intalnesc cu fiecare in parte si cu toate la un loc .
Ma bucur ca v-am facut sa radeti cu Paul si hipermarketul. A,si ii mai plac tractoarele si trenurile muuult de tot,toata ziua s-ar uita la ele.

Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Ce m-a distrat May cu "doamne distante si cu experienta" Daaaaa, sunt ditamai doamna, daca ma vezi nu-mi dai mai mult de 20 ani. Iar distanta nu sunt deloc dar banuiesc ca am lasat impresia asta pt ca scriu scurt si la obiect. Ce sa faci? Timpul e de vina. Cred ca n-as intra deloc daca n-as simti ca pot da si eu niste sfaturi care mie mi-au prins tare bine la momentul potrivit.

Andreea capul sus si fii puternica.

Mergi la inceput