Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (98)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Cami imi pare rau pt Antonia! de la gatut are febra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Yasmi ce tare e Lucas! cred ca e varianta cea mai buna pt tine mai ales ca o sti pe educatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, o parte din ele...mai avem... frate....greu e cand tre sa cumperi pt o casa intreaga
am cumparat canapeaua, maine vine nenea tamplarul si incepe treaba la mobila de bucatarie (pt ca ieri au sosit materialele si accesorile), am cumparat felinare pt exterior...maine mergem sa platim si masina de spalat rufe. tre sa ajungem sa cumparam si centrala....etc...etc mai avem....important este ca cei de la gaz ne-au spus ca sapt viitoare ne fac bransamentul... sper sa fie asa!! aaaa am ales si culorile pt camerele copiilor
gata ma opresc..ca nu vreau sa deranjez iarasi cu detaliile mele....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

am reusit si am pus cateva poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia, o parte din ele...mai avem... frate....greu e cand tre sa cumperi pt o casa intreaga
am cumparat canapeaua, maine vine nenea tamplarul si incepe treaba la mobila de bucatarie (pt ca ieri au sosit materialele si accesorile), am cumparat felinare pt exterior...maine mergem sa platim si masina de spalat rufe. tre sa ajungem sa cumparam si centrala....etc...etc mai avem....important este ca cei de la gaz ne-au spus ca sapt viitoare ne fac bransamentul... sper sa fie asa!! aaaa am ales si culorile pt camerele copiilor
gata ma opresc..ca nu vreau sa deranjez iarasi cu detaliile mele....


mamica implinita cu 2 comori !!


mie imi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Yasmi mai ai puin mami si va mutati la casa noua! bine ca tu si sotul aveti dornte comune in decorarea casei (la noi trebuie argumente peste argumente)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu va pup
fetele au adormit, nu stiu ce noapte am in fatza... asa ca si,
yasmy, poti sa-mi dai detalii pe pm daca vrei, eu sunt fan sa aud povesti despre amenajari
vb maine la cafea...
maine am in program hota si cuptorul si dupa... Cristmas shopping intre mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

salutare natiune
he he ce mult ati mai scris
va aplaud ca aveti timp...la mine parca trece asa repde si nimic nu se vede din ce fac
am citit aseta 4-5 pag si am vazut ca ati zis de greutate..pai cred ca noi suntem pe ultimul loc..recunosc ca pe 11 ,cand era zi de cantar nu am cantarito dar nu cred ca a ajuns la 8kg...anna nazdravana....insa la capitolul pozne e fruntasa si cred ca ,cat de curand o ia la pas....sta ff bine in picioare si uneori se desprinde pt cateva secunde si sta fara sa se tina..in seara asta se juca in picioare la o masutza cu activitati. noi vb si deodata o vad ca se tinea de canapea....nu ma intrbati ca nu stiu cum a trecut, dar clar nu in 4 labe ca eu eram fix in spatele ei sa nu cada si daca se lasa in jos imediat as fi reactionat sa o prind ,ca mai cazuse decateva ori...cred ca a facut 1-2 pasi pana la canapea...acum nici nu stiu daca sa ma bucur,ca, daca o sa mearga de la varsa asta in picioare mi-m dat foc la valiza

pupiciuri la toata lumea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui moulineta

Yasmi mai ai puin mami si va mutati la casa noua! bine ca tu si sotul aveti dornte comune in decorarea casei (la noi trebuie argumente peste argumente)

Mami fericita de zana buna Maria

mie imi spui la culori cel putin... ca in rest avem gusturi comune, modern si functional

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

salutare natiune
he he ce mult ati mai scris
va aplaud ca aveti timp...la mine parca trece asa repde si nimic nu se vede din ce fac
am citit aseta 4-5 pag si am vazut ca ati zis de greutate..pai cred ca noi suntem pe ultimul loc..recunosc ca pe 11 ,cand era zi de cantar nu am cantarito dar nu cred ca a ajuns la 8kg...anna nazdravana....insa la capitolul pozne e fruntasa si cred ca ,cat de curand o ia la pas....sta ff bine in picioare si uneori se desprinde pt cateva secunde si sta fara sa se tina..in seara asta se juca in picioare la o masutza cu activitati. noi vb si deodata o vad ca se tinea de canapea....nu ma intrbati ca nu stiu cum a trecut, dar clar nu in 4 labe ca eu eram fix in spatele ei sa nu cada si daca se lasa in jos imediat as fi reactionat sa o prind ,ca mai cazuse decateva ori...cred ca a facut 1-2 pasi pana la canapea...acum nici nu stiu daca sa ma bucur,ca, daca o sa mearga de la varsa asta in picioare mi-m dat foc la valiza

pupiciuri la toata lumea



------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)


maine-ti spun exact, dar cred ca noi luam ultimul loc la greutate, ca la 8 luni avea 7350... nu cred sa aiba macar 8 acum, de pozne ava prindem din urma

Mergi la inceput