Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

ce ironie am sters contul de pe fb

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

http://stirileprotv.ro/stiri/sanatate/cel-mai-popular-medicament-din-romania-poate-fi-fatal-tanara-ucisa-de-doua-pastile-luate-in-plus.html

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Cucul bunaa!

Ah ce destrabal, cu mojito si baileys! Mi-a placut la maxim iesirea si deabia asteptez sa o mai facem.
Pufi a sunat de vro tri ori, nu ca ar fi fost probleme cu Puficele, ci ca ce mai fac ca zisei ca viu la 10-11 si ca nu mai viu..Acasa cica: acu mi-au crescut si mie punctele nu? ca te duci sa te destrebeli si eu stau acasa?
Aiurea, era si fericit ca a fost singur, cu meci mare si bere..Pufele sunt mega cuminti la 21 au fost in patucin.
Dupaia probabil ca se plictisea singur doar la comentariile de dupa meci si daia tot suna. M-am simtit si eu bagata-n seama deh, ca ii e dor de mine alea alea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Seara buna!

Eliza, vezi ca potirecupera contul de FB, intra înapoi. Dar ce ce l-ai sters??

Corina, urm#259;torul destrabal e in Ianuarie. De data asta continuam cu Sheridan's si Martini. Deci abia astept!

Sugu, sa vezi dezmatz atunci!

Va pup, somn usor tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elfica spune:

Ce tare! Bravos, ursoaice, felicitari! Si pana la cat ati stat, ca daca sotul Sugubinei se astepta sa vina pe la 10-11 si nu mai venea, oare pe la cat s-a spart gasca? Mamicile evadate de la treburile de zi cu zi s-au simtit in elementul lor, nu? Cam cate v-ati strans?





Fericita mamica de Iulia Andreea, nascuta pe 26.10.2010 POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

ana-o asa ma tenteaza sa il recuperez,dar anul acesta ce vine trebuie sa dau examen pentru ocuparea unui loc de munca deci multe munca si mult de recuperat sunt rupta de sistem din martie 2008,deci nu imi permit nici o greseala nimic. sper sa reusesc oricum si la anul pe 2 dec sa merg linistita la job.


stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Am fost 9 ursoaice, Adipapazi, Bravegirl, Anymona, Sugubina, Sashenka, Danaint, LIdiaP, Crisuletz si eu. In jur de 1.3o au ajuns fetele, eu am mai stat 2 ore, ca proprietarii cafenelei sunt prieteni buni de-ai mei, de la Tg Jiu. (Eliza, sunt nasii lui Nicolas). V-ar fi pl#259;cut mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

pfuai, super party!
corina era mega bela, blonda si radioasa, slaba de slaba, la concurenta cu ana_o, misse de misse!
am vorbitara o gramada de baliverne,nebuna de mirela 2 s-a tinut de srengarii maxime, a sunat la crasma ca e una care trimite stripper, unii se holbau la noi ca vbeam de cat de bun e laptele din tzatza si cum l-am gustat, danaint ba pleca la stadion, ba se intorcea, sugubinozela fara pufe era very relaxed, aranjata cu peru si cu ruju, anymona cu bluza very sexy, lidia si crissuletz nu mai zic! eu am bagat FB in ceatza ca nebunele faceau poze si le trimiteau pe FB, fetele intrebau cine sunt eu etc.

in alta ordine de idei, s-a ticnit lupu! I a mancat zucchini umplut cu vita, hrisca si legume, FARA BANANA! iar azi alte legume cu curcan, tot fara banana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letzy81 spune:

Eu mor de invidie....auzi ce destrabalare!
Vreau si eu dar vad ca mereu am alte planuri(facute cu mult timp inainte).

Adi felicitari pt I cel mancacios de legumme fara banana.
Ana,caisele cele deshidratate natural sunt foarte bune.
Elfica din cate inteleg eu dintisorii Iuliei au si defecte de smalt+coloratii.Din pacate suna a carie sau daca inca nu este carie cat de curand va aparea.Daca reusesti sa o periezi zilnic e un mare pas inainte iar de dulciuri incearaca sa o ti cat mai departe.

Eu sunt tare zombi si in urma cu toate cele.Sunt cheauna dupa servici si parca acasa nu mai reusesc sa fac nimic.
In 10 luni mi-am luat 4zile de concediu si vad ca nu-mi e bine deloc.Imi voi lua 2 sapt acum de sarbatori.
De curatenie nu m-am apucat si nici nu stiu cand ma voi apuca.Mi-a promis sotul ca spala el frigiderul,el e in concediu deja.
Si mai sunt tare necajita ca nu am reusit sa facem bradut.Am fost si am cautat,gasisem ceva sa-mi placa dar sotul a zis ca mai vrea sa mergem sa mai cautam....dar n-am avut timp asa ca iar m-am infuriat pe sot ca din cauza lui n-am eu brad acum.
Maine mergem la tara sa taiem porcul.
Gata!Mananc si plec la servici,ma asteapta alta zi grea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multi anisori Radu Victor bebe de liana.berbec! Sa cresti mare, sanatos si sa ai o viata plina de bucurii!

Mergi la inceput