Prietene la bine si la greu - 150

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Am intrat sa va spun o "poveste"

Noi avem sambata botezul. Nu am povestit despre el ca nu cerusem voie nasicii sa spun public. Acum am aprobare asa ca pot scrie/spune.
Va invitam oficial la botez, la biserica Sf. Mina din Iasi, pacurari, sambata , 10 decembrie, ora 12. Nasica lui Tudor e Strumfy .

Cer scuze fetelor care stiau deja ( monica80 si lalu) ca nu am confirmat pe forum, dar nu cerusem voie nasei si mi s-a parut aiurea sa scriu fara voia ei. Acum am apucat sa vorbim si pot scrie oficial

Deci: va asteptam cu drag si ne-am bucura mult sa puteti ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Wowwww, ce fain Ionela!! Strumfy, hai ca o musca m-as face si eu sa vin la botez sa dantui pe acolo cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Wowwww, ce fain Ionela!! Strumfy, hai ca o musca m-as face si eu sa vin la botez sa dantui pe acolo cu voi

Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

pai HAI! In marime naturala, te rog!!!
Doar ca noi nu ne dantuim.,... adica botez si atat... nu si cumatrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Am intrat sa va spun o "poveste"

Noi avem sambata botezul. Nu am povestit despre el ca nu cerusem voie nasicii sa spun public. Acum am aprobare asa ca pot scrie/spune.
Va invitam oficial la botez, la biserica Sf. Mina din Iasi, pacurari, sambata , 10 decembrie, ora 12. Nasica lui Tudor e Strumfy .

Cer scuze fetelor care stiau deja ( monica80 si lalu) ca nu am confirmat pe forum, dar nu cerusem voie nasei si mi s-a parut aiurea sa scriu fara voia ei. Acum am apucat sa vorbim si pot scrie oficial

Deci: va asteptam cu drag si ne-am bucura mult sa puteti ajunge


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


Foarte frumos. Sa aveti parte de o zi minunata . Petrecerea pe cand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Va invitam oficial la botez, la biserica Sf. Mina din Iasi, pacurari, sambata , 10 decembrie, ora 12. Nasica lui Tudor e Strumfy .



Ce frumos. Felicitari! Abia astept poze , sa va admiram.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Am intrat sa va spun o "poveste"

Noi avem sambata botezul. Nu am povestit despre el ca nu cerusem voie nasicii sa spun public. Acum am aprobare asa ca pot scrie/spune.
Va invitam oficial la botez, la biserica Sf. Mina din Iasi, pacurari, sambata , 10 decembrie, ora 12. Nasica lui Tudor e Strumfy .

Cer scuze fetelor care stiau deja ( monica80 si lalu) ca nu am confirmat pe forum, dar nu cerusem voie nasei si mi s-a parut aiurea sa scriu fara voia ei. Acum am apucat sa vorbim si pot scrie oficial

Deci: va asteptam cu drag si ne-am bucura mult sa puteti ajunge


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


Ce frumos Ionela, nu stiu daca stii, dar pe nasa lui David tot pe forum am cunoscut-o...la topicul Vrancea, sotul fiind din Focsani, am inceput sa scriu acolo cerand cateva recomandari inainte de nunta...si asa ne-am facut prieteni noi.


Dana, mami de 2 minuni David (2.11.2009) si Lucas (23.11.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Ionela ma bucur ca bebe mic o sa aiba nasa asa misto, va doresc sa va bucurati unii de altii sa fiti fericiti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna seara,buna seara!!

LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI!!! MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII

Sexy mummy, multa sanatate si o viata plina de bucurii si impliniri alaturi de cei dragi sufletului tau!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

raluci imi pare rau ca frumusetea momentelor de tandem e umbrita de durerile la 'duamna'...multa sanatate sa treaca repede-repede!!!

ionela ce-mi plac 'povestile astea!!! sa fie intr-un ceas bun!!!!; eu am vreo 5 perechi de fini si 4 din ele nu au nici o legatura de"sange" cu noi...si chiar daca au trecut ceva ani de cand i-am cununat relatiile sunt asa cum trebuie sa fie intre oamenii normali...

Monis multumim de lecturi!!!; sunt total de acord cu ce zice tipa...am avut si eu problema asta cu David la un moment dat ,totul s-a rezolvat usor cand i-am lasat libertatea de decizie...cand vrea sa dea ceva,da.. chiar daca nu-i cer ...asta e generozitatea,zic eu...
p.s cum e la munci?! ai gasit ce cautai?

gata pauza,fug la o baie fierbinte si relaxanta ca sunt rupta...sper sa revin in w-e cu noutati despre noi ,poate si ceva poze...

va si va urez de pe acum un w-e frumos tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hello
Multumim de urari , dau si eu un vinisor fiert si buuuun
Noi am umblat azi dupa aripi de ingeras dar am gasit unele la 30 ron si nu m-am indurat sa le cumpar .
Azi a fost o vreme tare ciudata . De dimineata era zapada pe jos ,apoi s-a topit ,au iesit si cateva raze de soare si era tare placut. Acum dupa amiaza a inceput un vant rece de te lua pe sus . Credeam ca nu mai ajungem acasa de la gradi si eram si pe jos fara carut .

Raluci imi pare rau ca te chinui in halul asta .Pe mine ibuprofenul ma scoate din multe belele,sper sa functioneze si la tine.
Ce "rapida" a mai fost salvarea of, of ...

Licu intr-adevar timpul zboara cu mare viteza si copiii cresc . Daca ar fi dupa mine, as sta cu ei acasa pana ar fi suficient de mari sa umble singuri pe strada scoala -casa .

Simina ce bine ca ti-a trecut burta . Cum merge biznisul?

Danku naspa ca il cunosti personal pe acel profesor . E clar ca e un imbecil si in viata de zi cu zi ,
Tare fericita mai e Cezara cu saptamana cadourilor .

Smara din ce zici tu de Timi deduc ca eu sunt norocoasa ca am puii atat de pupaciosi

Ionelama bucur pt voi ,Tudor va avea o nasica faina faina

Stanucel cum e Adelina?

O seara frumoasa

Mergi la inceput