Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally cunosc sentimentul :(( asa ma simt si eu de cate ori pleaca mami meu parca as fi un copilas ramas singur, fara parinti. hai poop fata si incearca sa treci peste pt Edutu, sa nu te simta suparata.




mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, eu nu am apucat pozele cu tizul mic si scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mama omida....de unde stiai??
am fost la chinezesc apoi am cumparat bomboane de pom (saloane, de tiramisu, martzipan, nuca, banane, cirese, de jeleu de fructe ) cred ca am mancat jumatate de kg.... frate dar ai un spor la mancat saloane...


mamica implinita cu 2 comori !!



ce sunt astea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Happiness, Yasmi multumesc pt raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Nu stiu daca am mai spus sau nu, pe siteul familiavesela .ro gasiti produse Humana si Hipp bio la preturi excelente si gama diversificata.
Eu am luat de la ei lp, ptr Andreea Cristina de la umanitare, Humana HN cu aroma de banane cu 19 ron su in marketuri este 31-36 roni. Cand am comandat la ei i- am luat si Mariei gris speial ptr copii, cu itamine si fier, este asta http://familiavesela.ro/index.php, jos in pagina si are cutia alba u un bb pe ea. se prepara cu lapte de vaca grasime 1,5% . I- am facut azi la masa de fructe, amestecat cu banana si a papat tot.
Asta ca sa iti raspund eu Moulineta.
Am fost reticenta la inceput ca trebuia lapte de vaca, dar pe urma m- am gandit ca oricum papa iaurt, i- am dat deja cascaval si smantanica, deci e ok. Ma gandesc saptamana asta sa incerc perle de branza cu smantana sa vad ce si cum.

Va .
O noapte linistita!





multumim de link, cred ca o sa comand si eu un lp humana2..cred ca e mai convenabil..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Yvyana...David avea modificata structura unui rinichi,bazinetul era dilatat si ureterul dar la ultimul eco a aparut dilatatia doar dupa ce m-a pus medicul sa ii dau lichide.Cu vezica goala nu se modificase structura rinichiului.Poate si acum este la fel,numai ca acum nu m-a pus sa ii dau lichide..

Nu cred ca am motive de bucurie.Asa cum mi-a zis o buna prietena probabil la grad mic se vede numai cand consuma lichide...

Eu nu stiu ce sa ii mai dau lui David sa pape...supa nu a vrut nici ieri nici azi...Si normal ca sa compensez masa a tb sa ii dau completare caci eu mai am lapte doar pt mesele care ramasesera..Offf...Papa numai iaurt ..si de dimi fructe..atat!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hai mai miki...faci misto????


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

hai mai miki...faci misto????


mamica implinita cu 2 comori !!



pe cuvant ca nu
hai nu te supara, dar chiar nu stiu m-o fi lasat memoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

NICI EU NU STIU...YASMY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu m am suparat miki...chiar credeam ca faci misto cum sa nu stii ce sunt bomboanele de pom, saloanele?? nu stiu daca mai au si alta denumire....ce se puneam in bradul de craciun...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput