Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nu m am suparat miki...chiar credeam ca faci misto cum sa nu stii ce sunt bomboanele de pom, saloanele?? nu stiu daca mai au si alta denumire....ce se puneam in bradul de craciun...


mamica implinita cu 2 comori !!



stiu de bomboane de pom insa nu stiam ca le spune si altfel..invata omul cat traieste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Astazi am umblat toata ziua sa ii cumpar lui David ghetute si nu am gasit nimic...Acum are unele asa de fas,dar vreau unele pt o vreme mai rece decat acum si nu stiu de unde sa ii iau....Nu vreau mai scumpe de 100 ron si chiar nu am gasit nimic!!!

Voi ce ghete ati cumparat si de unde???
Nu stiu unde sa mai merg..

Ce cadouri de Mos Neculae ati luat???Nici aici nu stau bine..Nu am luat nimic!!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pai eu am precizat bomboane de pom, ca stiam ca astea sunt peste tot.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

sunt suparata ca vlad mi-a facut febra..maine trebuie sa-l tin acasa..bine e mica, vreo 37.8, e de fapt stare subfebrila, insa frige la manute si tample si zice ca-l doare urechea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Astazi am umblat toata ziua sa ii cumpar lui David ghetute si nu am gasit nimic...Acum are unele asa de fas,dar vreau unele pt o vreme mai rece decat acum si nu stiu de unde sa ii iau....Nu vreau mai scumpe de 100 ron si chiar nu am gasit nimic!!!

Voi ce ghete ati cumparat si de unde???
Nu stiu unde sa mai merg..

Ce cadouri de Mos Neculae ati luat???Nici aici nu stau bine..Nu am luat nimic!!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




lui vlad o sa-i dau puzzleul-joc de la cars ca i-am luat mai multe jucarii de craciun si rup de acolo..andrei nimic
pe noi cred ca ne sarim anul asta si acum si de craciun ca n-avem buget..cred ca sotul se va multumi cu un pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

sunt suparata ca vlad mi-a facut febra..maine trebuie sa-l tin acasa..bine e mica, vreo 37.8, e de fapt stare subfebrila, insa frige la manute si tample si zice ca-l doare urechea

mami de 2 prichindei

OF MAI MIKI, PUPA BAIATUL DE LA MINE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

YASMY, nici eu nu stiam ca se zice asa, n-am auzit...
lalely, nu stiu sa-ti spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Miki,Ailed..multumesc frumos!!!


In premergator ce le puneti in picioare???

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki, la fel si noi. am luat pt Iasmi doar, ca ea este mare si ii asteapta tare entuziasmata pe moshi . lui L nu ii iau nimic special ca are de toate si nici nu constientizeaza acum. plus ca au sa primeasca o gramada de cadouri de la familie, prieteni. iar la sot....hmm....cred ca tre sa se multumeasca cu ceva mai mult de un pupic si atat.

lalely, eu am mai spus de multe ori dar cred ca nu a citit nimeni la Real era oferta la bocanci Melania, de piele.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, pai daca nu stiai de bomboane de pom...atunci tu cum stiai ca se numesc???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput