Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza te-ai facut frumoasaaaa, sa-ti fie de bine coafatul

viss daa, chiar te rog sa ma suni sa fim pe acasa, as vrea sa ne vedem macar o ora acolo. poate mergem la un suc in mall

ally ai fost suparata de ceva? inca n-am citit tot, merg acum.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Yasmi, noi suntem singuri si mai avem mancare de ieri: ciorba de fasole si ghiveci. Trebuie sa mai scot din legumele din conge ca sotul meu s-a bagat sa ia un porc cu un unchi . Dar stii ceva? Zici bine de paste. N-am mai facut de 2 luni. Si mi-a adus si frate-meu niste ketchup facut de ei . Hai ca in loc sa-ti dau idei, m-am inspirat eu de la tine.

Roxi, asa e cu bradul si globuletele. Ziceam ca sa fiu si eu la moda . Dar nu e cazul...

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Roxy, nu sunt suparata...doar trista ca a plecat mama si ma obisnuiesem cu ea la noi.A fost asa bine si frumos.M-a ajutat fffoarte muult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Buna dimineata! Am reusit si eu sa adorm buburuza, ca buburuzul mare e la gradinita.

Mada, ai primit PM? Multa sanatate lui Cristi. Miki si lui Vlad multa sanatate.

Merg ca vreau sa mai fac una alta, ca as vrea sa reusesc azi sa fac bradutul... De cand il avem pe Robert, il facem de Mos Nicolae, mai ales ca de Craciun nu stam acasa, ci mergem la socrii. Asa ca ne bucuram mai mult de el. Sa vad ce fac cu asta mica, ca o vad tare pasionata de demolat .








Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Lavinia,eu nu am astazi chef de gatit si am sa optez pentru ceva rapid gen piure cu un gratar si salata.M-am cam saturat de paste cu sos...poti pune si parmigiano daca ai in casa ca ies mai buneee.


Eduard Andrei 02.04.2011



tot timpul am in casa si parmezan si basilica si intotdeauna pun.
faceam la un moment dat un sos de ciuperci la paste aveam niste ciuperci in ulei trimise de mami (la noi nu am vazut) atat de delicioase, ieseau nemaipomenite in orice combinatie sau mancare faceam cu ele.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally nu ai sughitat aseara, sau edu??? il admiram impreuna cu sotul si pe bulanoasa lu' mada si pe gemenasii lu' viss....si pe mami frumoasa simo cu cei 3 muscetari frumosi ai ei , pe ochioasa dodo ...........aaa si mada...iti urmaream aseara gresia daca are sau nu rosturi


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

il si vad pe L ce disperat o sa fie cand o sa vada ca noi mancam paste


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, eu nu am sughitat,in schimb Edu da.
S-a trezit si ii este foame...fug!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dorinuta asa suparata esti pe noi????? ne citesti dar nu vrei sa ne saluti????? :((


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi nu mi-am mai facut masca...de lene si citisem ca uleiul de ricin ia culoarea de pe par asa o fi? si cum abia ma facusem blonda la loc
foarte bine ca nu mai folosesti vegeta.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput