Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza!
Multam de cafea!Chiar am nevoie... cred ca ne pregatim de dintosulnr 6... iar ne-am sculat de vreo 5 ori...
Simo, pup cuscra....ai dreptate cu reducerile.... si eu astept ca mi-ar trebui o geaca mai lunga...am vazut una la Zara, dar o astept sa o iau mai ieftin ....si apropo de ce zicea Happy de Next, mie imi spune o tipa , care se ocupa de inchirieri de spatii in mall-uri ca la Zara au adaos de 800%, plus ca in ca si aici nu se fac reducerila din Spania sau alte tari din vest
O saptamana minunata si incarcata de multe cadouri si veselie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy niste cozonac de casa, facut de mine vrei la micul dejun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

vaii delia cum sa te refuz???? langa o cana de lapte


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

oki! tati al meu cand eram mica imi spunea ca e mancarea regilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

miki, si cristia facut putin febra azi-noapte dar l-am trimis azi la gradi..sper sa nu fi facut vre-o prostie Azi dimineata nu mai avea, dar i-am bagat un sup cu paracetamol la plecare. Azi e ziua de poza de Mos Craciun, le-am spus educatoarelor cum a fost aseara si sa fie cu ochii pe el. Sper sa fie ok. Vlad cum mai e?

happi, eu vroiam ugg-uri..mi s-a pus mie pata pe ele ca am auzit ca sunt cele mai calduroase si cum noi facem revelionul in moldova m-am gandit sa ma pregatesc cu haine cat mai groase . Si eu port ochelari (dar nu-i folosesc decat in casa si la citit) dar nu mai stiu cat am dat pe lentile..in nici un caz atat de mult..e drept ca ar tb sa-mi refac lentilele ca nu am mai fost de mult timp la control. Sper sa nu ma coste atat de mult..si eu am la un ochi cilindru. Te-ai gandit sa te operezi? Eu m-am interesat si m-a pus al cu coarne sa ma uit pe youtube la o operatie..si nu mai imi trebuie

delia, vreau si eu cozonac asa virtual ca nu ingrasa

yasmi, mai zi-ne de casuta. Cum au iesit baile?

simo, E mai bine ca a rintrat sora in cic, eu ma bucur pt ea ca va sta mai mult cu copilasii Poate nu am citit eu tot, de ce/unde a placat mami tau?

Si eu fac azi cumparaturi pt mos Nicolae

Pupici, sa aveti o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

mandreeac, nu am gasit poze noi la tine....le astept Pup un rares grasun si frumos

Nu stiu de ce s-a mutat albumul meu sus...ca era jos langa albumul lui miki...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, legat de costumul de mos..eu i-am luat lui Cristi anul trecut din Cora un costum (pantalon, bluza, curea si caciula) la 15 ron..nu este un costum deosebit..adik..daca tragi mai tare de le se rupe, dar l-a purtat anul trecut si il va mai incapea si anul asta.Pusesem eu anul trecut poze cu el. Nu stiu dca vor mai avea si anul asta...In caz ca vad ceva la fel, vrei sa-ti cumpar? Cu ocazia asta ne-am si intalni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada totul iese la casuta asa cum ne-am dorit, ca doar noi am ales totul am sa pun in wk cateva pozici noi cu gresia din bucatarie, faianta, baile.....cum stai cu dieta-kg?? iti indeplinesti target-ul???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Neata,

Cred ca si eu vreau cafea...macar sa o adulmec..S-a trezit David de 5 ori..ca de obicei,dar a avut si o pauza de 1 ora intre 4 si 5 in care s-a frichinit si a scancit...

Mada.,Miki..pup puiutii!!Sper sa nu mai aibe febra..

Fetele voi ce le puneti in picioare in premergator???

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, mie nu vrei sa imi cumperi??

merg sa prega fructele la muschetarul meu. azi kiwi+avocado+mar+biscuite...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput