Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (29)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Noi azi am cazut din patut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

incercam si noi maine sa venim, dar o sa ajungem mai tarziu, pe la 11 si ceva cred, ca trebuie sa ii fac de papa pentru pranz - al meu sot abia acum a venit acasa si nu am apucat sa mai fac nimic azi.


pupici


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 10 dintisori si 4 maselute
30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Coteasca,acuma la cina am facut si eu cartofiorii frantuzesti,au mincat cu totii cu pofta!!!merci mult de receta Btz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui ludmila_p85

Noi azi am cazut din patut

Ludmila,mamica lui Vladut

cum asa?? nu era coborata salteaua destul de mult sau reuseste el cumva si asa??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Mycya,salteaua era coborita de tot,s-a catarat el pe gratiile de la patuc si alunecat,a plins putin,da eu stau cu o frica,nustiu sa nu fie ceva urmari urite mai apoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

incerc si eu miine cartofii frantuzesti, sper sa iasa buni cu mozzarela ca asta am eu in casa. din poze arata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui ludmila_p85

Mycya,salteaua era coborita de tot,s-a catarat el pe gratiile de la patuc si alunecat,a plins putin,da eu stau cu o frica,nustiu sa nu fie ceva urmari urite mai apoi.

Ludmila,mamica lui Vladut


copilutii astia sunt mai puternici la astfel de cazaturi decat ne putem imagina noi, stai fara griji. sa treaca

si al meu sot se teme din acelasi motiv, sa nu cada copila din patut cand noi nu suntem in camera ,dar ea se chinuie si ziua sa il escaladeze si nu reuseste apoi noaptea fiind somnoroasa si bagata si in sac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Antonito sta fix 30 de minute pe zi in patut, la tv... Dimineata, cand incerc sa-mi revin dupa noptile "fierbinti" ... E asa de absorbit ca nu imi fac probleme, oricum e din ala textil ..ala cu gratii e lipit de patul nostru ... Mai nou incearca sa se urce pe pat cand se plictiseste. Alta belea. Pana acum nu l-a pasionat cataratul .

Ludmila, sunt sigura ca Vladut nu a patit nimic grav!

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Maine ce credeti ca avem in meniu ? Cartofi frantuzesti ! am luat toate cele trebuincioase azi!

Noapte buna!

PS- fetele din Bucuresti, ne vedem maine !



la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

merci fetelor!!! sper si eu din suflet sa nu fie nimik rau.
Noapte buna delfinariu

Mergi la inceput