Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(111)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

salutare!

Maimutica, pentru ieri! Ai fugit si nu ne-ai cinstit? Sa fi sanatoasa si sa ai parte de bucurii.

La multi ani Luca!!!! sa cresti mare si frumos si sanatos!

La noi ploua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

neata la amiaza!

multumesc Angie draga...da, 71 de ani..l-a facut pe sot la 36 de ani.

Noi am dormit bine...vedem la noapte. afara e innorat, tati lucreaza asa ca iesim putin in fata blocului la o gura de aer.

Marti e sf. Nicolae...daca nu e zapada parca nu simt sarbatorile...pacat. O sa-i cumpar margelutei sosetele si o caciulita sa nu treaca ziua neobservata.

LA MULTI ANI, LUCA!desi in lista e trecut pe 5..nu-i bai, spunem si maine.

Mayane, cum a ramas pana la urma? punem La multi ani, Luca la capitol sau cum?

La multe lunite Kristian, Andrei, Alexandru Stefan!

Despre misogini...eu cred ca e dupa caracter, nu dupa natie.

V-am pupat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata la pranz!

SI LA MULTI ANI CU INTARZIERE GABIV, MAIMUTICA, SOCRELA DE MONIQ! SANATATE MULTA SI IMPLINIRI!

lA MULTI ANI LUCA! SA NE CRESTI MARE SI SA-TI BUCURI PARINTII!

Noi suntem tot cu muci...parca e din ce in ce mai rau...nu se mai termina...zici ca are izvor...nu's ce sa mai fac!marti facem trei saptamanai de cand aspir si aspir...

ieri am fost in parc si ne-am gasit cu motaneii...a fost frumos..ne0am jucat la soare...am vazut si motani in actiune mergand...noi mai putin, dar e timp:)

pe seara au venit nasii si iar ne-am distratputin...azi noapte piscot a sforait la greu

adryi spor la intarcat...nici io nu cred ca e suparata pe tine, a mea il prefera pe tati cand e acasa si nu e de la alaptat sigur, ci doar ca el ii face toate nebuniile si il vede mai rar...de mine s-a saturat:)))))glumesc

Raspuns: mda, ar trebui sa fi avut material de studiat ca sa pot face o comparatie...poate primim o bursa de studiu ceva, nu-i asa lori?:)))), dar cred ca mai depinde si ce educatie a primit barbatul in familie si nu neaparat de natie...daca el a vazut la ma-sa ca le facea pe toate si ta-so doar era cu prezenta si mai si comenta ca nu erau toate gata la timp normal ca si el o sa-si trateze femeile din viata lui la fel...fie ele prietene, colege sau sotii...ptr ca asa e normalitatea lui si femeia nu are ce cauta in alta parte...

va pup...am fugit in parc...zumzu cand mai vii in iore da de stire...noi pe acolo ne facem veacul...pup

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine.

Da, va fi capitolul "Buburuze - La multi ani Luca", dar maine, cand implineste un anisor

Revin mai tarziu sa ma dau "mare" cu ce-am facut in ultimele zile.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

buna si de la noi
Mai Eu asa stiu ca azi e 4..deci maine sarbatorim primul anisor pt Luca
Aici e vreme de primavara
Intrebare de duminica dupamasa IDD
-Puii vostrii se scarpina in urechi sau se trag de urechi cand le este somn?
-puiul vostru se ridica in vana sau covata..in picioare?

Angie;WOW!!!!!!!!!!!!CE POZA SEXIIIIIII....pup TUDORELU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

RIDD
-Da, si nu numai cand e obosit. Mai nou isi infige cu precizie un deget fix in gaura urechii
-Da, trebuie sa testeze tot ce e pe marginea cazii.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mayane;mersi..deci copilul meu se comporta normal..dar cum sa-i fac baie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

raspunsuri:
- nu se scarpina in urechi, nu se trage, nu are treaba cu ele, se freaca la ochi cand i-e somn si mai da cu mana prin cap
- in vanita nu mai sta jos deloc, doar in picioare, se intoarce tot timpul, e un chin. Sotul il tine si eu il spal, doar asa se mai poate

La masa tot asa statea doar in picioare, se intorcea cu spatele, se urca pe blat ca era langa masuta de bebe...asa ca am renuntat la masa, acum mananca la mine in brate sau pe canapea in sufragerie ! Decat nemancat...macar asa mananca ceva, daca-l oblig sa stea jos nu vrea nimic


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna ziua si de pe dunare!
Tunde mama ca de obicei esti o draguta!
Iti raspund si eu: da se trage de ureche si Carmen cand ai este somn si da!, se ridica in vana(mai exact cadita)in picioare!(eu o tin cu o mana si cu una o spal)

Multu` de cafea! azi iau de la voi din asta virtuala.

LA MULTI ANI! pentru KRISTIAN, ANDREI, ALEXANDRU-STEFAN!! sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si sa va bucurati parintii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Eu il sapunesc din zbor si il clatesc cu dusul. (pun piscina gonflabila in cada mare)



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput