Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(111)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Noi am fost in IOR azi, am dar un ocol de lac am mancat gogosi fitzoase si am baut un vin fiert(eu ca tati a fost sofer).Imi pare rau ca nu am luat aparatul,a fost o zi frumoasa. am incercat cu aceasta ocazie si noul scaun:am fost dezamagita-eu ma asteptam sa se lase ca lumea pe spate ca doar are "4 pozitii de inclinare a spatarului", cand colo...se lasa dar asa ca un scaun de avion sa zic. Oricum Darius a stat si a si adormit in el fara probleme, si capul era tinut foarte bine, nu i-a picat in fata.

roxx, dupa ce face un an ii mai faci tort in fiecare luna?
am incercat si eu tortul asta dar nu prea mi-a placut, nu mi s-a parut gustos (cu toate ca eu sunt fan clatite si chiar cautam o reteta buna)




Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

parcul cu lacul nu e IOR? ca acum ma uitam pe harta si vad ca scrie Titan, iar IOR e o pata mult mai mica undeva deasuprea


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani GABI! Sa-ti fie viata senina si frumoasa, plina de iubire si de cantec!

La multi ani MAIMUTICA ! Sarcina usoara, sa fii sanatoasa si iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
cafeaaaaacu lapte si briose
duminica placuta

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata
angi pup pt cafea
multi ani sarbatoritilor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata, neata!
Inca o zi superba! Sa o tina tot asa.
Zumzu parcul cu lacul e IOR, dar am impresia ca, mai nou, l-au numit diferit pe zone. De ex, acolo unde e intrarea principala cu lumini multe, arteziene, chioscuri scrie parcul Al. I. Cuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

La multi ani LUCA!!!

Wow! Primul nostru sarbatorit! Sa ai parte numai de fericire si sa le aduci numai bucurii parintilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata si de la noi, multa ca nu prea am dormit, il doare pe sot de 2 zile o masea si este o fataieala la noi de nu se poate;
am fost aseara la Carrfour, sunt reduceri la noi la jucarii de 25% dupa 8 seara, inghesuiala de nu se poate dar am luat si noi forma cu biscuiti de la fisher price si inca o jucarie de la chico, un fel de nava spatiala, la care stam si ne uiam ca nu stim cum functioneaza;
acum astept sa se incalzeasca si sa o taiem afara, ieri a fost asa de frumos si de cand avem mei-taiul este o placere sa iesim afara, acum nu stiu pana cand o sa o mai pot tine in el...
o zi frumoasa va doresc ;


Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

La Metro e si w-e asta reducere de 40% la jucarii. Am luat si noi ceva pt diseara. Inca nu am desfacut-o. Maine ne jucam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

la multi ani LUCA, sa cresti mare si la stat si la buzunare si sa fi sanatos

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput