Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (88)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Strumphy, sa-ti fie de bine cumparaturile! Sa le porti sanatoasa si fericita! Ma bucur pt tine, mi-am adus aminte de vremurile bune... eh, las ca ne revenim si noi.
Pup micuta strumphitza pt ziua de maine!

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed cum stai cu abdomenele? deja Anastasia s-a obisnuit cu mine cand le fac si nu prea mai rade, cred ca deja o plictisesc cu abdomenele

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

miki las ca e bine sa te gindesti de ''1000 de ori'' si sa alegi odata!
roxy Tu chiar in Brasov locuiesti? Cit de curind ajung prin zona, vezi poate iti tii tel inchis

Gata, ...citesc presa si fug afara. Pina atunci poate se trezeste si
Ioana. Stiti ce i-am facut ieri?! Am muscat-o de obrajor, nu rau...dar atit cit sa inceapa sa plinga..I-a trecut repede dar imi venea sa-mi dau 2 perechi de palme... Imi vine de fiecare data sa musc din ea la propriu...cu sete
Offfffff m-a facut din OM, neOM

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







e clar. tre sa mai faci un bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank, mi-am adus aminte in timp ce dadeam cu aspiratorul..... pai eu doar un ginere de la Simo, pt ca Maria face 9 ani in aprilie... cred ca e prea mare pt David!Auzi, si noi daca suntem cuscre cu Simo intre noi cum ne numim!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


cuscrele mele
Ce fata mare ai mai deliutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Mada sa va fie de bine si mancarica slinistea din seara asta!
Alina, e ok, nu are temp, dar totusi dc e un pic racit poti sa-i dai putin panadol sa-l mai ajute...si dc tuseste d ela mucisori, scoate-i neaparat.
Happy, imi pare rau ca tre sa mai faci drumul asta de 4 ori...dar uite, bine ca e vreme buna si n-au dat ninsorile peste noi...
Strumpfi, te invidiez pt cizmele acelea - sa le porti sanatoasa, pentru cumparaturi...dar ce ocazie ai de te (pre)gatesti atata?? Ca nu am retinut ...
yvyana, nasoala trea cu banana...zic nasoala pt ca nus tiam. De cand ne-ai spus tu prima oara am inceput sa o mai raresc si eu cu bananele...bine ca nu prea se omoara el sa pape, dar oricum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Fetele am o rugaminte Sunt speriata, I are 38.4 rectal.
Ce ma fac? Sa-i dau nurofen?paracetamol?sau? Preventiv ceva?
Cred ca este de la dinti....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Fetele am o rugaminte Sunt speriata, I are 38.4 rectal.
Ce ma fac? Sa-i dau nurofen?paracetamol?sau? Preventiv ceva?
Cred ca este de la dinti....



Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







da, da-i panadol ceva pt febra. Si nu te speria, doar urmareste-o in continuare.
Frumoasa plimbarica ati avut.
Fug si eu la nani, o noapte linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?
eu incerc s-o culc pe Anastasia ca este maraita si vrea numai in bratica dar deja m-a cocosat, am lasat-o putin in patut.

madutza distractie placuta in doi sau o noapte frumoasa sau linistita...sau ce sa-ti urez?

alina06 ce patriot este sotul tau asa ar trebui sa fim toti dar nu vezi ca tara asta de cacao te face sa iti fie greata de tot si de toti.... eee noi sa fim sanatosi. si la noi este plin de steaguri prin oras. unii si-au agatat steagul de balcon.

strumphitza daa, are tati pusca. pai cum se poate fara? si voua v-ar trebui una.
oooo fasole.. bun, bun mai ales cu muraturi. si noua ne place. eu n-am mai facut de mult o ciorba de fasole cu carne afumata si zeama de varza as face, sa vad.

catank cred ca ti-am zis de nu stiu cate ori....asa imi place la tine padurea aproape, livada, soare, aer....si buburuza mica este o dulceata frumoase peisaje si personaje

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Maraie, plinge.offfffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank si Anastasia a avut 38,2 rectal. si i-am dat supozitor cu paracetamol si i-a scazut. da-i asa. doctorita mi-a zis sa-i dau Panadol 2,5 ml sau supozitor de paracetamol dar am ales supozitorul ca-si face efectul mai repede si i-l dau si mai usor.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput