Sfatul batranelor (9)

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

Iubita, declarai ca sunt sensibiloasa, da' daca faci vo supozitie relativ la vo planta/tufis pan care au trecut 3 kg ca ar fi oarescum in traume te raportez la tovarasa cu detalii argumentate

Nu siu dragta de a ta - eu pe a mea o ingrijesc constant ...fa si tu o socoteala, 3.8 kg*2 copii = galeata, galeata

Disclaimer - Orice asemanare cu vreo tufanica reala este pur intamplatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

era "Amsterdam"

deci-tufanica mea fu prejudiciata rau, la 3 kg 650, circumferinta craniana 96 mm si dilatatie 70 mm...dar m-am refacut repede.au ramas cicatrici, fuuuuuuu durere multa si crunta..ca am nascut fara nimic..prin puterile mele...am o mare cicatrice pe poponet ca m-a taiat, sa ma largeasca...si hemoroizi...care erau mai sacaitori si ca taiturile si cusaturile.


sper sa nu citeasca nimeni asta...ca mi-e rusine..sa ma prezint asa...la tufanica goala pe forum..


over and out-gaina tanara




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
P.S. Tanti, pe masurate iti demonstrez ca e mai larga ...

Si eu, pe masurate, ca nu. Ba e si mai in touch with her own feelings, ca sa zic asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
in spatele unui barbat puternic sta o tufanica si mai puternic

Gresit - sta o tufanica stramta ..damn it maica, ca ma puneti sa vorbesc prostii ...

Am plecat la Christmas Concertul lui fi-meu ...


exista bre operatii..si se strange tufanica..doar nu ramane cat o galeata




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Tanti ce zici de titlul "Old & restless..." si sper sa fim longevive ca si serialul in cauza!




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Buflea, hai sa devenim stiintifice, ca nu am fost niciodata pe forum: "dumneaei" e un muschi. Orice muschi trebuie antrenat ca sa performeze. Si cu asta I rest my case. Experienta mea zice ca NU se largeste, nu se strica, nu se sifoneaza.

Coafura rezista, chiar si la Stockholm. Dupa Amsterdam si Londra.

edit: tineti-va vorba, ca avem capitol nou.http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=169113&nm=Tinere-si-nesabuite-10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui buflea
P.S. Tanti, pe masurate iti demonstrez ca e mai larga ...

Si eu, pe masurate, ca nu. Ba e si mai in touch with her own feelings, ca sa zic asa

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


Daca nu faceti si o poza de la fata locului-n-ati rezolvat nimic




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Buflea, hai sa devenim stiintifice, ca nu am fost niciodata pe forum: "dumneaei" e un muschi. Orice muschi trebuie antrenat ca sa performeze. Si cu asta I rest my case. Experienta mea zice ca NU se largeste, nu se strica, nu se sifoneaza.

Coafura rezista, chiar si la Stockholm. Dupa Amsterdam si Londra.

edit: tineti-va vorba, ca avem capitol nou.

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


Bine..Tanti, unele modificari sunt...ca asa chiar "Ca inainte" nu mai e...dar nici in livingroom nu se transforma..tre' sa fii nimfo...sa ajungi la performanta asta

si nu dumneaei..ci dumnealui(vaginul) e un muschi...tufanica e doar "smacul" de pe pisc




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Daca nu faceti si o poza de la fata locului-n-ati rezolvat nimic

As face, dar trebuie "inainte" si "dupa". Ete fix pe aia dinainte n-o am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Bine..Tanti, unele modificari sunt...ca asa chiar "Ca inainte" nu mai e...dar nici in livingroom nu se transforma..tre' sa fii nimfo...sa ajungi la performanta asta


Te-am prins! Nu ti-ai facut exercitiile Kegel! Daca le faceai, descopereai ca e mai bine decat inainte

Mergi la inceput