Strugurasi de sept-oct 2011 **10*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

noi maine ne mutam asa ca voi lipsi cateva zile pana ne bagam netul..
Va pupic si o sa-mi fie dor de voi:)
La multi ani tutror sarbatoritilor de astazi

Nu am timp de nimic si cand ma uit cate am de bagat in saci ma ia groaza nici nu stiu de unde sa incep .... pupici

Cea mai fericita mamica de Kate Rina 28.08.2011

http://burchiu.ro/botez_burchiu_kate_rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Oana eu inca am vazut Humana Milchzucker in rafturi, in special la SensiBlu. Intr-adevar se gaseste cam greu. Mai e si varianta lactozei de la DM.

Matza dar cum de va mutati, a gasit sotul job in Campina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

merci fetelor :)
eh, eu sunt zen deocamdata :D dar ma oftic ca o doare in paispe de jucarii


mikka, ce te cearta pitica in video

Cine e Aj Deschanel
pe fb??

hai ca am pus si eu un video pe fb chiar daca ziceam ca n-o fac :P
eu le am pe toate in senatura oricum, dar ca orice cioara nu pier5d nicio ocazie sa ma mandresc cu puiul meu cra cra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

merci fetelor :)


Cine e Aj Deschanel
pe fb??

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


subscriu.. parca mai bine era pe grup..cu exceptia filmuletelor.. eu imi prind urechile in fb

...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Lena, nu da si tu accept la oricine. cine e Aj? sa-ti dea mesaj cine vrea sa dea join. nu stiu, ceva de genul.
bine, eu una n-am profilul public si nici nu fac filmulete sau poze cu fii-mea goala.
ceea ce va sfatuiesc si pe voi
sau macar nu le postati pe net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara!
La multi ani tuturor sarbatoritilor!!

Iris nu te-am recunoscut,ma ierti? Nici daca te pup ?
Deci,Aj Deschanel nu stie nimeni cine e? Mie mi se pare dubios sincer,ca e cont de barbat, nu ne are pe nici una la prieteni ... Nu imi place ca ne vede acolo pe toate la un loc, si nu imi place ca un barbat se uita cu siguranta la pozele copiilor nostri,chiar daca eu am pozele publice.

May mai lasa-i timp fetitei, a mea la doua luni cat are a ta nu era interesata de nici o jucarie,iar de intors,majoritatea o fac dupa 4 luni.

Va pup,in seara asta ma bag devreme la plapumioara.

Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

ollaaa

LA MULTI ANI pt toti sarbatoritii de astazi

Am stat cu baiatul afara azi 2 ore juma, a fost asa cald si bine,sia poi am intrat in casa foarte obositi amndoi,si am facut nani impreuna..acuma ma duc sa fac ceva dulce de papa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Racheel eu folosesc Colargol de 0,5 , dar ar trebui sa intrebi pediatru. Nu e ok sa iei asa de capul tau...zik eu.

Oana, ia si tu cate o bucatica de ciocolata, vezi cum se comporta. ai grija si la reactii alergice, daca bebe e ok, baga tare :P

In primul rand pozitia M e ok pentru ca nu favorizeaza displazia. O sa caut si eu poate gasesc ceva cand am timp. daca gasesc postez

off manduca....... ce fraiera am fost k nu am luat cand am gasit la reducere

May, ispita , foarte bine ai facut. Lasa ca o sa se joace cu ele. Sa vezi ce o sa ma plang eu maine, k a mea are 7 saptamani si parca vad k o sa ii arat papusa si o sa fie... asa si? ceva mai interesant? sau eventual nici nu o sa se uite :)))

Fetelor scuze, greseala mea. Am sters contul respectiv. Va rog cine mai vrea in grup sa scire aici pe forum care e numele care da add si apoi eu o sa dau add.
My bad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lena.. eu zic sa nu scrie numele, sa scrie parte din nu me, si sa isi manifeste intentia.. de genul
Lena vezi ca vreau in grup , o sa fiu Cristina..de ce sa stie tot poporu numele de familie? corect?


...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Da may, ai vazut ce scandal face?

fata mea e in plin puseu se pare, a bifat aproape toate punctele din documentul ala cu puseele de la Lena...abia m-am dezlipit de ea sa mananc, la un moment dat nu vroia sa doarma decat cu capul pe tzitzi, cu mana lipita de burta mea si cu un picior pe mine, cum ma miscam, plangea...

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput