Bulgarasi de ian-feb 2012! Bine ai venit Sven!(38)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Fetelor, era bine daca va identificati cum au facut fetele bin Bucuresti. Frumoase burtici, cum a zis Ligia
Va invidiez ca reusiti sa va intalniti si ma bucur pt voi

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

lady, sa iti traiasca printesa

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Felicitari cu ocazia onomasticii tuturor Andreilor si Andreelor!



Vine Mos Nicolae, hai la portocale !



30+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Lady, bag de seama ca noi suntem somnambulele sefe Eu mi-s treaza de la 4. Nu ca nu as muri de somn dar din cauza bolii de reflux imi vine totul inapoi si arsurile sunt groaznice. Nu pot sa stau decat in fund altfel imi iese acid d-ala din stomac si ma ustura tot esofagul de-mi dau lacrimile. Am incercat si cu ceai de tei si cu lapte dar ioc. Nu stiu cum o sa mai dorm pana o sa nasc sau cat bine ii face lui bebe ca eu nu pot sta intinsa.
Am calcat insa camasa sotului deja
De pe 18 o sa intru in prenatal si sunt bucuroasa. De fapt o sa intru in concediu de odihna ca mai am ceva zile si dupa in prenatal. Nu-mi vine sa cred ca am ajuns pana aici.
Fetele din Timisoara, ce tare ca v-ati intalnit As mai vrea si eu cateva ore bune cu toate, sa discutam despre ale noastre, sa nu ne grabim, sa fim undeva nu pe scaun ci tolanite pe canapele d-alea ridicate intr-o parte ca la romani Si din cand in cand sa scuturi un clopotel si sa vina cineva sa-ti faca masaj la ceafa sau la spate. E? Nu ar fi cea mai tare intalnire????




+30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Matza, si pe mine m-au chinuit arsurile crunt aseara si m-am trezit tot cu ele...Dar am dormit.Mi-e frica sa mai mananc, orice as manca ...ma arde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jessamine spune:

neatza

fetele de la Timisoara ma bucur ca ati reusit sa va intalniti si ce burtici frumoase aveti
aseara de bucurie ca bebe e bine am uitat sa va spun ca m-a intrebat dr Iosup cate kg am luat si cand i-am sus ca 14 mi-a zis ca e muuult



32 + DPN 12 01 2012 Stefan Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

buna zanici
am mult de treaba la munca ..so mai rarut pe aici
am trecut sa ii spun olgai ca are un PM


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

buna fetelor!
la multi ani tuturor burticilor care isi sarbatoresc onomastica si persoanelor deosebite din jurul nostru care sarbatoresc astazi ziua de nume!
mady - sa ai o sedere cat mai usoara in spital, iar perfuziile sa-si faca efectul pentru a fi amandoi sanatosi!
felicitari fetelor din TM ca s-a intalnit... la mai multe!
sofia - si eu m-am chinuit sa dorm in noaptea asta de cald ce imi era. pana la urma am dat centrala la mai mic si am dormit dezvelita. sotul ma invelea, eu imediat ma dezveleam...imi ardeau talpile si mainile si ma gandeam oare cum se descurca femeile insarcinate in iulie, august. e tare grea meseria asta de mama
matza - stiu s-a mai vorbit despre arsuri, insa ai incercat cu rennie? in rest, mie imi trec instantaneu arsurile cu lapte rece sau cald (ceaiul imi provoaca arsuri). incearca sa eviti fructele, deoarece sunt acide si fermenteaza, prajelile si grasimile sub nicio forma.


29+

mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, elevit, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata!
In primul rind, Lamulti ani Rabecca! Lady, sa-ti traiasca lipistocul!
La multi ani tuturor care-si serbeaza onomastica azi!
Carina, stiam ca livreaza si in Ro, dar nu am incercat niciodata ca nu stiam cam cit ajunge transportul, dar ar fi super cum zici tu, cu transport 0 la suma aia.
Fetelor , imi cer scuze ca nu am mai intrat aseara sa raspund, am fost terminata si nici nu m-am simtit prea bine. Am stat prea mult ieri in picioare, am reusit sa eliberez comoda de la noi din dormitor ptr hainele lui bebe, pentru 5 luni cit va sta cu noi in dormitor, pe urma am facut de mincare ( bors de curcan, chiftelute,conopida pane, piure si salata de fasole verde cu usturoi), iar seara m-am apucat sa calc .
Sa nu uit sa va dau site-ul :
- aici e perna http://www.caruciorbebe.ro/detalii.php?id=369
- si aici patutul + saltea : http://www.caruciorbebe.ro/detalii.php?id=138
Exista la oferta acelasi patut +saltea+lenjerie, dar eu am deja vreo 3 lenjerii, si nu mai aveam nevoie.
Sper sa va placa.
Daca va uitati la saltea, sau daca mai are cineva saltea asemanatoare, am si eu o intrebare de baraj : pe care parte a saltelei culc copilul? O fata are cocos, iar cealalta fata are buzunarasele cu hrisca. Voi ce ziceti?

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 30+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Eu nu reusesc sa vad pozele cu burticile de la Timisoara! Vad doar pozele cu burtica Sophiei.
Apropos de carut, Anastasia,vezi ca e o oferta de carut pentru gemeni la umanitare, e tot de la Primii Pasi, e rosu, si e in stare foarte buna, si e 300 de ron, daca nu ma insel.Acum nu stiu daca e mai rentabil sa-l iei asa, si sa cumperi scoicile separat, sau e mai ok sa-l ieicu totul.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 30+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput