Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (87)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deci astazi pot sa mananc si peste??? am o conserva de peste Rio Mare preferata mea si inca una de ton+fasole


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

yasmi, mada multumim de aprecieri!

mada- nu vei ramane inzapezita ca au astia grija de drumuri. va fi f frumos! pe cat ajungeti in moldova?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Buna dimineataaaa!

La Multi Ani! Pentru toate sarbatoritele, fie ca e onomastica voastra, Andreelor, fie a sotilor sau copiilor! Sa fiti sanatoase si fericite. Toti bebelusii si bebelusele Andrei si Andreea sa creasca mari, sanatosi, cuminti si frumosi!!!



Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, eu ii fac pasat cu furculiza si i place mai mult Andrei, bine cand nu ii ies dintii,
mada, fa-i exudatul , dar nu te speria
Alexina: 2 zane blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Buna dimineata!

Yasmi eu ii dau papa blenduita dar nu o blendui de tot...asa sa ramana bucatele mai micute prin ea; am vazut ca asa e mai interesata ea oricum mananca portii pasaresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nah daca nu mi-a raspuns nimeni am "topit" tonul si am trecut acum pe paine cu dulceata n e la fel fara unt dar bine ca e dulce...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Madutza si noi abia asteptam Craciunul!!! anul asta nu facem brad, mergem la parinti si socrii iar ei fac; sa vedem daca prichindica se bucura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu ii dau mai mult pasata si bucati in mana. de ex aseara i-am dat un copanel de pui in manuta si la papat aproape tot , sau ii dau cate un mar si mananca din el sau pastele ii le dau asa cum sunt....etc.
astazi i am facut compot de mere cu scortisoara. i am taiat merele patratele mici si asa a mancat compotul.



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pai ti-am zis ca-i dezlegare la peste, yasmy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

eu ii dau mai mult pasata si bucati in mana. de ex aseara i-am dat un copanel de pui in manuta si la papat aproape tot , sau ii dau cate un mar si mananca din el sau pastele ii le dau asa cum sunt....etc.
astazi i am facut compot de mere cu scortisoara. i am taiat merele patratele mici si asa a mancat compotul.



mamica implinita cu 2 comori !!


e baiat mare

Mergi la inceput