Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (87)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

alexina, am vazut o poza pe fb cu tine si teea in brate, alturi de o mamica cu un pui mic in brate. E facuta Sambata asta?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


da mada e de sambata de la biserica. astept de la fini si restul de poye.sper sa le primesc cat de repede

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

nu am apucat sa spun BUNA DIMINEATA
e o yi frumoasa cu soare aici la Buc,sper sa avem timp sa iesim pe afara. sunt cu motoras la fund,asa de multa treaba am. ieri toata yiua am facut bagaje,sunt gata pe jumate. acum deja am supa pe foc si tb sa continui bagajele, sa fac baie, sa ma pensey,unghii etc pt ca diseara iesim la chinezesc cu mai multi prieteni

pitica mea face nani,sper sa doarma ceva sa apuc sa mai strang de prin casa

noaptea si ea se foieste/trezeste si tb sa ii pun suzi,iar daca nu adoarme la loc tb sa o legan in brate. sigur o deranjeaza ceva...dinti ori ii e prea cald...cine stie...

eu nu-mi revin din oboseala, as dormi vreo 2 zile non-stop si ma termina asta cu bagajele si maine cu drumul de 7 ore pana la suceava. voi lua borcanese cu mine, unul cu fructe si altul cu legume.

mada- mergem la sv si stam inclusiv de craciun si ne intoarcem inainte de revelion,lasam bebelina cu soacra in buc si noi evadam in azuga eu voiam sa fac rev si cu ea dar prietenii vin fara copii si nu puteam sa fiu eu aia mai motata. la anul sigur facem cu copii cu tot, e musai!

strumph- secretoasa mica, bine ca esti happy.ma bucur sa aud asta! ce face piscot? cum ii mai plac fructele si legumele? yuuuum

va doresc o zi minunata plina cu multe bucurii si mult soare. sa sarbatoriti frumos!!


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Hey fetele,

25 Days Until Christmas !!!

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!




de abia astept la anul sa impodobesc si eu casa . nu va ramane un coltisor neornat. eu sunt putin obsedata de craciun
pana atunci la suceava avem 1000 de ornamente si imi fac acolo de cap. luminite la fiecare geam in forma geamului, luminite afara pe terase, mos craciuni si om de zapada de cate 3 m inaltime pusi pe terasa si luminati seara..ohhhh
in casa ai mei au facut si o mini-soba cu plita care intra perfect in decor si acolo vom face foc in fiecare seara
hai ca deja visez si incep sa cant



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, rinonef pt ce tip de mucuti e?? eu stiam ca curgatori, dr a spus ca e pt colorati


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

am pus o poza de sambata de la botez


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mamici cu bebeii mai mari mai blenduiti papa?


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

alexina, sunteti 2 frumose
yasmi, eu o blenduiesc pt cata, am incercat sa-i dau si nepasat si nu a acceptat..am sa incerc din nou peste cateva saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Alexina, eu de revelion o sa plec in Moldova, pe langa Suceava..sper sa nu ne inzapezim pe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

am pus o poza de sambata de la botez


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


am si vazut-o esti frumoasa mami!!! si Tea olallaaa


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

..si acum o veste mai nasoala..la cristi in gupa e o fetita supecta de scarlatina . inca nu e confirmata..rezultatele la exudat ies in 2-3 zile... Doamne ajuta sa nu se confirme!

Mergi la inceput