Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(110)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Intrasem mareatza sa zic nu stiu ce..nu mai conteaza.
m-am pierdut in povesti si amintiri.
e crunt cand pierzi un copil..stiu asta

Felicitari pentru minunile pe care le aveti acum!
Petro si Mada,sunteti femei puternice si meritati tot ce e mai bun. dzeu v-a rasplatit deja..si nu se opreste aici.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mada;si Eu am plans ff mult langa incubatorul lui Mario..era prematur,nu respira..dr erau rezervati..offf cat am mai suferit..dar uite ca Dumnezeu e bun si puternic si ne iubeste..Important e ca sunteti bine acum..sa va rugati pt ingerasii vostrii ca si Ei se roaga acolo sus pentru voi.Si ne da DD putere sa trecem peste toate.
Simo;de unde stii mama ?ai patit ceva in trecut?
Noapte buna..Eu mai stau cu tati ca il doare tare maseaua..mi-e mila de El.
Soniuc full de muci
Zumzu;noi ne putem vedea la o sedinta foto?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Buna dimineata!



am doua ore dormite..si alea chinuite!
si tot astept dintisorii




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

LA MULTI ANI!!

tuturor celor care poarta numele Sf Andrei,mamici,tatici si bebei! sa fiti sanatosi,sa aveti parte numai de clipe frumoase si multe bucurii!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata
multi ani Andreiilor si Andreelor si Andrelelor si lui Nati si la toti sarbatoritilor de azi



mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata
La multi ani sarbatoritilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

La multi ani ANDREIILOR si derivatelor acestui nume
neata

Simo;baga si la mine neste cafea..Eu n-am dormit o ora legata..Tati cu dureri de masele..nici un minut..nu-si fac efectul medicamentele..Sonia plina de muci..si rana pe la nas si plange continuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani tuturor celor ce-si serbeaza astazi ziua onomastica!! Sa ne traiti frumosi si sanatosi Andreelor si Andreilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna dimineata!
Va invitam la o felie de tort si multe pahare de , unu este pus deoparte pentru Lorich
Bubu a primit cadou un premergator Vtech si este inebunit dupa el, nu merge foarte mult cu el, dar se joaca cu butonasele de la panou macar.

La multi ani si celorlalti sarbatoriti!

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus&page=13" target="_blank"> cei mai frumosi obrajori (dvs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_Luiza spune:

Neata!

Fetelor mi se strange inima cand ma gandesc la cat ati suferit.. Numai voi stiti prin ce ati trecut.. Nu cred ca exista durere mai mare. Dzeu v-a rasplatit acum pt tot cu minuni mici si sanatoase.

Eu sunt zombi, nu cred ca am dormit 5 ore legate. Nu stiu ce are, se scoala si sta treaz, se misca precum un virmisor, nu-si gaseste locul, se enerveaza..eu pe langa el, ii cant, il mangai.. Acum a adormit lemn in jumperoo, l-am transferat in patut si imi savurez cafeaua. Ieri mi-a fost un rau crunt, imi venea sa-mi tai capul si sa-l arunc la caini, ma durea si cand clipeam, mi-am sunat sotul si a venit de la servici sa stea cu bubu mic. Nu stiu ce faceam altfel.. Asta m-a facut sa ma gandesc la cat de importanta e sanatatea mea prin prisma lui.. Multe beculete mi-a aprins botu asta de carne de cand a venit pe lume.

La multi ani Andeelor si Andreilor mici si mari. Azi e si prima onomastica a puiului meu Am facut un tort cu cocos din care am gustat o margine..un deliciu!!! De abia astept ziua cand o sa gatesc si pt el bunatati dinastea

Si noi facem baie in fiecare seara, foarte rar s-a intamplat sa sarim peste. Baia il linisteste si e gata de somnic. App ai vostrii mai stau la masaj dupa? Eu de abia reusesc sa-l ung cu crema..

Cafeaua am terminat-o si ma tarasc incet spre treburile mele. Pupici

Mergi la inceput