Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(110)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

multumesc

hai ca deja ma bagati la idei.ma gandesc,vorbim.
Lori eu mereu cand vad poze cu Robertzel ma gandesc ah Doamne, ce poze i-as mai face

ANUNT:
pana una alta m-am gandit asa: mamici care vreti poze cu buburuzele voastre dati-mi pm, si stabilim o zi de comun acord (in timpul saptamanii) la mine acasa cand sa veniti si sa va fac poze. ce ziceti?va aduceti de schimb hainute ce mai trebuie, vorbim pe pm detalii. nu promit ca o sa apuc sa fac la toata lumea, depinde acum cate doritoare sunt.mai mult de 3-4 persoane nu stiu daca o sa apuc, dar voi dati-mi pm ca vad eu cum fac.
Toata luna decembrie pret prmotional...cat sa fie?cat sa fie? 1 Ron sedinta

vorbesc serios,da? eu imi fac un fel de portofoliu, socializeaza si bebeii,si voi primiti niste poze cu buburuzele...

Gabi,Lori o sa ma gandesc...dc chiar va intereseaza la o varianta pt ceva cu toata familia, la o locatie undeva sau la domiciliu vostru(ce pompos suna)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

merci mult Tunde

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata!
In primul rand Ocsanica SA FIE INTR-UN CEAS BUN!
Si tre sa va zic ceva ca ma dau toate lacrimile aici dupa monitor.
Cand am nascut eu, cu mine in salon mai era o mamica tanara si draguta si inocenta care avea un Bb nascut la 26 de sapt de 600 gr, care era la terapie intensiva cu bursucul mic in salon. Azi puiul ei a implinit un anisor, si au venit impreuna sa aduca o praji si un suc la matern fetelor de pe TI si ne-am intalnit. Atat este de dragalas, m-am topit. Nu am mai avut asa emotii de cand am plecat din matern, am plans de zici ca se gata lumea. Nu stiu de ce dar sunt atat de emotionata de nu pot spune in cuvinte. Ce mare este voia Lui Dumnezeu!
Va pup si va las, dar trebuia sa impartasesc cu cineva drag niste emotii asa mari si frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Si Zumzu, tre sa zic si io ca sunt bestiale pozele cu buburuzele mici! (Iar m-au dat lacrimile, cred ca azi am o zi de bocit, ca de mult nu am mai avut )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata!

si multu de cafea si capitol nou!

noi tot cum ne stiti, cu muci, cred ca pan la primavara nu mai scapam de ei, acu i-a luat si ta-so.

azi iesim afara, sa vedem daca se mai drege busuicoul, m-am saturat de stat in casa, nu se mai poate.

n-am nik interesant de zis asa ca ma duc sa dau papa la bebe.

puuuuuuup

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata!
Simis m-am emotionat foarte tare de povestea ta. Duminica, pe 27 nov, ingerasul meu ar fi implinit 3 anisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Offf Mada, mi se innoada lacrimile in barba si pt voi
Nu am cuvinte de alinare, ca nu cred ca sunt, oricum o mare mare imbratisare pentru tine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna dimineata!
Ne pregatim si noi sa iesim afara, ca vad ca este asa frumos. I am facut lui Bubu mic budinca de cartofi la cuptor, sa vedem acum daca mananca.
Cam atat de la noi, revenim mai tarziu cu informatii proaspete.

P.S Nu sta nimeni in Drumul Taberei sa iasa la plimbare?

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus&page=13" target="_blank"> cei mai frumosi obrajori (dvs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

M-a intrebat nasa ce trebuie sa aduca ea pentru mot. Eu cred ca doar un rand de haine. Mai e si altceva?
Noi cand am rupt turta am dus hainute si turta. Dupa aceea ne-am auzit vorbe ca nu am dat bani, aur sau alte chestii valoroase. Bai nene, dar numai bani, bani, bani? E ziua copilului, ii duci un cadou, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Madalina

Mergi la inceput