Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(110)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata
la multi ani Romania
tunde sarna de cafea
ai mei s au trezit de la 6 juma si acum miauna de somn pe la picioarele mele
cred vor la defilare


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

La multi ani Numeioana!

la multe lunite Tudor!

va pup, o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
la multi ani Romania!!!!
la multi ani Numeioana!!!!
la multi ani bebelusilor zilei!!!!!
Fluturas...te pup si eu cu mult drag,trimite-mi pe mail si mie niste poze cu Clara ca eu pe picasa nu pot intra..vochinangelica@yahoo.com
Tunde ..stiu ca Adhnana are gemeni...o sa ma uit si eu pe prima pagina..chair incep bebelusii sa faca cate un anisoryupiiiiiiiiiiiii
pup si fug la mall ca azi are si soata zi libera,ne luam puradelul si

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

da..m-am uitat sunt bine trecuti ca sunt doi..poate trebuia specificat gemenii..x si y

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

La multi ani sarbatoritilor de ieri si de azi

Si multi ani si Andreilor si Andreelor, ca vad ca aici nu v-am zis.

Tunde, da, sunt gemeni. La fel e trecuta si Mirela pe 26 decembrie. De cand am modificat lista... Am zis sa nu-i discriminam, sa aiba fiecare locul lui in lista.

Incerc sa adun patriotismul din mine, dar deocamdata nu vibrez... Poate ca nu pot fi patrioata asa de dimineata. Dupa ce-mi beau cafeaua si vaz niste reportaje lacrimogene, poate...

Copil marait am si eu. Noaptea si-a mutat ora de adormit de la 10 spre 12-1. Pe la 6 seara incepe maraitul. O avea vre-un puseu...
S-a saturat de tarc (normal, cui ii place sa fie sigilat intr-un metru patrat?). Asa ca ii improvizez loc de joaca, delimitat de scaunul de masa, cateva perne mari de burete, fotoliul meu, patutul lui... Ii pun si celalalt patut, rasturnat, ca sa aiba loc de ascunzatoare, ca un cort... Nu,mai ca el e prea ocupat sa sparga bariera de perne si sa se cuibareasca sub masina de cusut.
In rest, nimic nou sub soare.

Pup bolnaviori sa se faca bine repede

Ma duc sa va dau si eu cafeaua zilei pe FB



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Intreba cineva de retete de post... Exercitandu-mi functia de detectiv, am gasit www.caietulcuretete.com/2010/11/retete-de-post.html" target="_blank">Caietul cu retete - Retete de post blog de mami de buburuza



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

LA MULTI ANI DRAGI ROMANI!



LA MULTI ANI NUMEIOANA! SA FI SANATOASA SI SA AI O VIATA LINISTITA SI FRUMOASA IN CONTINUARE!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna dimineata!
Tunde ms de raspuns si pupici multi!!

LA MULTI ANI ROMAnilOR!!!

La multi ani sarbatoritilor nostri!!


La Stefan au inceput sa i curga de aseara mucisori lichizi. S a umplut de raceala de la taica su. II tot dau cu ser. Ce as putea sa i mai dau? Spuneati parca de pivalone? E bun? Altceva?

Voi tot ati mai vb pe aici eu nu prea am bagat de seama atunci ca nu aveam nevoie atunci. Si acu ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Neatza.

Va doresc o zi libera frumoasa sa va bucurati de ea impreuna cu familia.

La multi romani, si la multi ani Andreilor/elor ptr ziua onomastica de ieri.
Si bebe meu a avut ieri prima onomastica, Andreea mami te iubeste mult.

La noi totul bine, ne bucuram de vreme frumoasa ne plimbarim zilnic, zicem mama si la mama si la tata, dar parca tata e mai mult apelat mama.

Pupam mamica ptr ideea de afine cu branzica, ne place mult, dar numai imi amintesc cine a scri.

O zi frumoasa!


Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Vroiam sa va cer un sfat, oare e ok sa incep sa ii fac gris orez cu lapte pasteurizat? Sunt asa seci cu apa

Si praji daca facem si contine albus, nu e voie sa ii dam nu? Chiar daca zahar are putin.

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput