Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(110)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ma tot uitam pe fb pe ici pe colo si am citit un comment pus de cineva la o poza a lui Carmen de la bebeluseala: " de unde aveti atatia bebelusi?". m-a amuzat teribil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

respect:))))))))

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas2010 spune:

Felicitari si La Multi Ani tuturor Andreelor si Andreilor!!!!!

vreau si eu sa felicit toate mamicile purtatoare de BB 2 si le imbratisez din suflet..

de asemenea, pentru Abramburica toti pupicii dulci din lume..

Madalina, am fost putin prin Germania..

Mada, incearca sa ii faci un TGP si TGO..poate nu digera cum trebuie..noi stim

Angi..te pup..nu am activitate pe facebook..si pup toate fetele..sunteti prea multe sa va enumar..

Claruta mea e plina de energie, ar merge si noaptea daca se poate, ne epuizeaza si pe mine si pe mama, care s-a mutat la bloc peste iarna...
iesim afara de cateva zile intr-un carucior sport, micut, care are lejer loc in lift si de care sunt foarte multumita..mai ales ca a fost si gratis de la o prietena care mi-a interzis sa cumpar unul nou pt doar cateva luni..celalalt e deja in portbagaj pachet pt la tara..

nasol e ca inca sugem degetul mare si uneori ne iritam pe la gurita iar bepantenul nu are nici un efect..trece de la sine in 2 zile..daca stiti vreun alt unguent sa imi recomandati va multumesc..


o seara placuta tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catal_ina10

Ocsanica, uite ce-am gasit

http://www.clujguide.com/food.html

Mandra mamica de printesa filigran Sara Maria - 21.01.2011


multumesc din suflet, s-a descurcat cu un taxi;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Zumzu, stiu o tipa care penseaza bine. Lucreaza pe la Unirea si costa parca 25 ron (dat forma). Eu sunt multumita, avand in vedere ca nu m-as duce la altcineva. Daca te intereseaza, zi-mi si-ti trimit PM.





Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Sunt lesinata de somn. Vreau doar sa va pup cu drag si sa va arat opera mea de azi, un tort pt care mi-au trebuit o mie de ani sa-l termin....dar a iesit super gustos si sarbatoritul a fost super multumit. A vrut domnul sot un tort pe care sa fie reprezentata harta Europei si marcate tarile/regiunile care il au ca patron pe Sf Andrei...Am bibilit la tarile alea de mi-au iesit ochii din cap. Pana la urma, privit din avion, seamana a Europa
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1957095185724&set=a.1957095025720.76099.1793087650&type=3&theater


ANDUTZA, tare faza cu usa...am patit si eu ceva asemanator acum cativa ani, va povestesc maine, ca acu-s chioara de somn.

Va pup pe toate si va trimit o felie virtuala de tort delicios!
Noapte buna!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Sunteti tare amuzante in seara asta care cu fundu..care cu curu,cu gauri misterioase..cu usa vecinului..aaaaaaaaa si sprancene impletite
La noi umbla des agentul de la curier..inca nu m-a prins in flagrant

Ma bucur ca ati primit coletele
Sonia foarte racita..saraca asa arata ca un strumfuletz cu nasucul rosu,ochii migdaliti de la raceala..si mi-e mila de Ea
Tati cu dureri de masea..dar un pik mai bine
Roxx;seamana din avion.e superrrrrrrr..ce rabdare ai

va tuc..vb maine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mimo

Zumzu, stiu o tipa care penseaza bine. Lucreaza pe la Unirea si costa parca 25 ron (dat forma). Eu sunt multumita, avand in vedere ca nu m-as duce la altcineva. Daca te intereseaza, zi-mi si-ti trimit PM.





Luca Alexandru, mica mea comoara


da,te rog
ca unirii e mai aproape
roxx, cata rabdare!! s-a gandit mult pana a scormonit o astfel de tema?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna mamici scumpe~!

Intru si eu sa va salut ca mai mult nu am nici o sansa. Am citit ultima pagina, am tras concluzia ca totul e ok, nu s-a intamplat nimic pe aici... asa ca trimit pupici tuturor buburuzelor!

Maine ne vin nasii, vineri finii si inca o familie, iar sambata taiem motul lui Patrick. Abia astept... casa plina, inconjurati de prieteni... o minunatie!
Asa ca zilele astea o sa intru pe fuga sa va salut si sa ma asigur ca e totul ok prin zona!

P.S. Roxx... ce minunatie de tortulet... talentoase... si tu si Ralu'!


Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

neata
...la popor!
La multi ani Romania!!!!!!!!
la multi ani Numeioana!

mai e ceva pe prima pagina ce nu inteleg..pe 6 decembrie avem de doua ori nastere de Adhnana..cu doi baietei si nume diferite./Sau is Io tuta
Am dormit un pic mai bine




Mergi la inceput