Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(110)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

De ce te-ai deprimat soro? Fac poze prea frumoase? O sa faci si tu, stai linistita! Atata timp cat iti doresti asta si o faci din pasiune vei progresa mereu.


Citat:
citat din mesajul lui zumzu

offf
am pierdut msj

pe scurt:
La multi ani
mada mersi
sunt deprimata(m-am apucat sa ma uit pe nsite portofolii la niste fotografi tari din afara pt niste idei...si m-am deprimat)




Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Fi-miu a adormit pe la10 intr-o pozitie de mori de ras. Am pus poza pe FB. L-am indreptat si doarme si acum.

Anduta Doamne ajuta sa fie Miru bine, sa fi trecut febra cea rea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

la multi ani Andreelor si Andreiutilor..lui Andrei de Carmen un mare pupca ne e dor de voi
la multi ani bebelusilor zilei
o zi plina de soare sa aveti..azi iar stau 3 ore afara..e asa frumos

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

LA MULTI ANI ANDREEA SI ANDREI MARI SI MICI!

LA MULTE LUNITE BEBEILOR DE IERI SI AZI!

Am citit din urma, am ras, apoi am plans si iar am ras si iar plans...sunt terminata la propriu, nedormita.

Luiza mea are o iritatie la pasa care nu mai trece desi am dat cu bepanthen, galbenele, ulei de masline, crema cu zinc...Acu sunt la baneocin...N-o deranjeaza, n-o ustura, n-o mananca...dar e rosie si putin aspra. Nu mai stiu ce sa-i fac.

acu doarme...ma duc sa-i fac papa.

V-am pupat!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

as avea nevoie de o bucata de material negrua/alb pentru sedintele foto. ceva gen o patura sau catifea, nu stiu nu ma pricep prea bine la material. sa fie mare cat o patura.
exista backgrounduri speciale pt asa ceva dar alea textile cum vreau sunt prea scumpe si sunt si prea mari..n-am ce face cu 4 metrii.
mie mi-ar tb cam cat o patura sa fie.
daca aveti vreo idee sau ati vazut pe undeva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Zumzu..gasesti in obor ff multe materiale si culori.
banuiesc ca iti trebuiesc culori intense si mate..sunt multe standuri cu materiale diverse si sigur gasesti ce iti trebuie.




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Fetele..am un pariu ca intre fete (mame) facut,asa ca am nevoie de ajutor:)) la mine pe fb am facut un album care se numeste ''o parere va rog''..vreti sa votati si voi ? :D





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

la multi ani tuturor si va servim si noi cu pizza, eclere si de baut fara numar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

intru si eu asa putin pentru a ura:
La Multi Ani Sarbatoritilor de Azi!

Madalina,Abramburika, imi pare sincer rau pt.pierderile suferite,nu imi gasesc cuvintele....sunteti niste femei puternice!Sper sa fie totul bine de-acum incolo pt voi si familiile voastre.

Tunde,am ridicat coletul.multumesc.
am nev de ajutor insa,sunt tuta in germana si nu stiu ce sunt cateva produse,[alcool,o sa iti dau PM.

Zumzu, f frumoase pozele,mai folosesti si altceva in afara de Corel si Photoshop?

desre noi nimic nou,eu intru si ies din butoi din cand in cand.motive sunt destule,nu sunt importante atata vreme cat suntem sanatosi.

Angi trimite soare si pe la noi mama,ca e ceata si frig,avem la ora asta -5 grade.brrrrr

O zi frumoasa sa aveti!




Mergi la inceput