Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (86)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

off cris saracutul Luca. nu stiu ce sa iti spun de alint..pt ca asta e doar inceputul din pacate....multa rabdare si sa te simta aproape micutul!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



Morning nu mai pot sa va spun ca aproape ca e amiaza si aici desi ne-am trezit la 7 nu am apucat sa intru sa va salut, deh ...se vede ca mi-e barbatu` acasa

Slaba miscare pe aici, e din cauza de luni si e mai greu sau toti barbatii vostri sunt pe acasa, in afara de al meu si al lui Roxy ?

Madutza imi pare bine sa aud ca a mers la gradi azi Cristi si sper sa treaca fazele de plans noaptea, cat mai curand o fi visand urat ceva? sau de la ce o fi ? Multumesc mult de oferta cu jucaria, dar sincer cred ca ar costa la fel de mult taxele postale sa mi-o trimit aici cat ai da pe jucarie, deci nu facem nici o afacere, plus ca nu stiu cum sa iti trimit banii ca iar taxele sunt destul de maricele O sa ii cumpar o alta jucarie de am vazut-o aici , tot Fisher price, cam ce face si omiduta dar numai ca e un trenulet mai cercetez piata si miercuri cand ia barbatu salariu bagam o comanda pe amazon

Ailed, vezi ca ciorbica cu dejte nu e buna, numa cu pulpita slaba macra deci mi-ai fost pe munte, eh ? tu cam des uiti aparatul pe acasa imi pare rau de dodo si trezirile si maraielile din noapte , sper sa iasa repede dintocul sa nu va mai dea batai de cap

Roxy hai lasa barbatu` 5 min si treci la semnat condicuta ce mai face Anastasia, papa mai bine ?

happi ce ma bucur, ultima saptamana de naveta, uraaa te inteleg cu planurile si mintea in 100 de parti, dar tu esti mami descurcareata si stiu ca iti iese totul bine pana la urma


uff ...am si uitat cine si ce a mai scris, daca lipsesc 2 zile gata pierd sirul la intamplari eu sunt very very happyyyyyyyyyda nu pot sa spun de ce, not yet

...si ca sa nu incepeti cu intrebarile si presupunerile, nu, nu sunt gravida desi mi-as dori, dar e cam devreme, mai asteptam un anisor asa, poate 2 chiar, sa mai creasca piscoata

gata, ma duc sa mai beau oleak de vin sa mai sarbatoresc oleak deci vedeti ce fac eu de nu intru online, beau si chefuiesc

Va pup si o saptamana buna

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris eu de obicei fac un singur fel din care rezulta 2


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ma bucur ca esti happy strumph oricare ar fi motivul, dar sa sti ca m-am gandit ca esti gravi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf ma bucur ca esti happy...bine ca ai elucidat putin misterul..primul gand care mi-a trecut prin minte....a aparut prima graviduta de la odisee ce te poate face fericita+?? hmm...vi de sarbatori acasa??? am ghicit?


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am hranit muschetarul..il mai tin o ora la obosit apoi din nou la nani... parca as mai dormi si eu inca putin


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

hello fetelor!

luca al meu a inceput sa se trezeasca in fiecare seara de durere de dinti aseara la 2 jumate l a apucat un plans saracutul m am dus, l am dat cu calgel si a adormit instant! cand am fost martea trecuta la doctor ne a zis ca e doar o chestiune de zile pana sa apara primul dintisor dar vad ca trecut o sapt si inca nu a iesit....gingia e super umflata si vad un punct mic cat un varf de ac care e alb, dar dintele ciuciu! si eu care ma asteptam sa ma trezesc intr-o dimi si sa aiba gingia deja sparta si dintisorul iesit...tare imi e sa nu isi strice complet programul de somn noaptea de la dinti, deocamdata vad ca e ok k adoarme imediat la loc fara sa l schimb, sau sa vb cu el sau sa ii dau lapte dar am asa o frica....ca sa nu mai spun ca mor efectiv de curiozitate sa il vad cu un dinte in gura!!!

va , ma apuc de pregatit pranzul!

Mami fericita de Luca Andrei 22.03.2011

stai linistita ca nu o sa-si strice programul. dupa aparitia dintisorului isi va reveni la somnul de dinainte

si la Cata se vede alb la un dintisor de sus, abia astept sa sparga mai ales ca nu ma lasa sa vad nimic la e ain gurita sau sa pun mana..se vede doar cand zambeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, mai baga un somn daca poti, dupa-amiaz acica e somnul de frumusete

strumph, ma bucur ca esti asa happy, dar evident ca acum moooor de curiozitateeeeeee!!!!
stiu ..curiosii mor repede...dar stiu multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada sa vad ce semne da juniorul..ca ne-am trezit la ora 12.15


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi pai ia povesteste mi si mie cum e cu o singura mancare din care apar 2 feluri mai invat si eu una alta! eu ma gandeam maine sa fac supa de gaina si pilaful cu zeama de la supa dar poate imi dai tu o idee mai practica

mada sper din suflet, de abia astept sa ii vad odata primul dinte iesit!

Mergi la inceput