Strugurasi de sept-oct 2011 **09*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

si noi avem 7-8 mese pe zi. Eu nici nu am incercat sa le raresc, Oricum acum papa mai rar decat acu cateva saptamani :D

de par si noi avem mai putin k tot cade :), dar asta e bine pt k se duce pufusorul si o sa creasca parul :)

Unghii nu prea in somn k o trezesc, in principiu trage manuta si in somn si asa, deci i-am taiat si treaza si dormind.

Iris si soacra mea zicea sa o hranesc mai rar k cica a luat multisor... acum cine sa ii mai inteleaga, dak e putin e rau, daca e mult e rau, pai care e normalul....k fiecare bebe are un normal diferit

Sei, ma bucur ca investitiile tale sunt bune, aduc profit (bebe fericit)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

May puzzelu ca si carticica? atata l-am curtat si eu... sa ne zici de kh....

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

asta:
http://www.dinoland.ro/p-4524-puzzle-pentru-bebelusi.aspx

sa va zic ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana are obsesia jucariilor , eu a hainelor :)))
eu nu pot rezista la haine sub nici o forma , intru in fibrilatii cand ajung la mall , primul magazin este H&M , apoi Zara , apoi Z
evident la copii , pt mine nu mai sunt asa interesante :)

pt cine intreba unde se depune CIC la sectorul 4
pe Sos Oltenitei , dinspre Big spre IRA , pe partea dreapta , pana in semaforul de la intersectia mare , se face un gang printre blocuri
institutia , ca nu stiu cum ii zice , este la parterul blocului , dar pe spate , nu spre sosea
vedeti ca s ar putea sa treceti pe langa fara sa va dati seama , ca nu are nici o inscriptie ceva
eventual mai intrebati prin zona
dar de retinut , este ultimul bloc de pe dreapta , pana in intersectie , dar pe spatele lui

_


de T 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana , ce jucarie ai luat de este Ela asa incantata ?

_


de T 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

May ala ala imi trage cu ochiu si greu.. ma pot abtine...am nevoie de o festanie

Jade.. am pus poze cu jucaria si prima ei reactie.. ideea e ca are lumini si canta, inca e mica sa le atinga ea insa ii dau eu drumu, ea bataie , gangureste si rade, atata a batait ca s-a descaltat si de botosei si de sosete la a doua tura de stat ..
Apropo de haine.. Miercuri am facut 10 ani, si sotu mi-a facut cadou o geaca f faina de iarna ( am eu destul insa nici una sa-l satisfaca) , si azi m-a pus sa merg cu ea in oras si sa renunt la trening sa imi iau pantaloni asortati.... in fine.. si cand ma pregateam ii zice la fiica-mea: "vezi tati ce hainita i-a luat tati la mami, mami iti cumpara numai tie tot ce e mai frumos si ea se cam neglizeaja, lasa ca are tati grija de ea".. mi-a picat fata ... evident ca umblu in trening ca stau 90 % din timp in casa, si imi tin paru prins ca isi baga minunea mana in el, si nu ma machiez decat cand ies.. insa totusi ... m-am inrosit si la buca..
Trec pasiva pe langa magazinele cu haine pt mine si de sunt la 50 % of.. insa cand vad haine de bebe...vb ta.. incep sa tremur..

Lena.. pai cand ii vezi cum se bucura ce conteaza ca iau jucarii pe credit?

Voi mancati dulciuri? daca sunt dependenta de stricat bani.. am o pb si cu dulciurile.. daca nu mananc ceva dulce (mai nou biscuiti cu ciocolata ) simt ca lesin .. si acel ceva nu e unu doi ..

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

asta:
http://www.dinoland.ro/p-4524-puzzle-pentru-bebelusi.aspx

sa va zic ce?

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


May.. cate kg are Bea

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Stiti ce voiam sa va intreb? nu vi-ar place sa ne facem un grup pe facebook? am inteles ca se pot posta filmulete.. eu nu prea sunt fana FB dar intrebam..

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

zicea cineva la un moment dat despre o crema pt cojitele din cap
ziceti mi si mie despre ce este vorba , pliz
sau un alt remediu daca stiti

_


de T 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:



fetelor ce mai minunatii de copilasi avem ! m-am uitat acum pe grup ca nu am mai facut-o de mult. grozav. :))

ce fain arata paunul in realitate si ce mare e emily !!!! abia astept sa ajunga coletul. bzzzzz bzzzzzz bzzzzzzz

am mai pus si eu poze.

may de unde ai luat body-ul cu inimioare?!?!?!

Mergi la inceput