Floricele de liliac mai-iun 2010 (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neatza!
Dau si azi cafelutza!

Cris- asa te vreau! Pt toata lumea berze numai pt noi doua nu!

Cata-imi ajunge cati morcovi am primit! Da si la altii! Puteai sa scapi de iei vineri ca doar a fost Black Friday.


Si nu va mai luati de invatatul meu, ca chiar ma omoara (el pe mine si nu eu pe el). Din 1 dec pana pe 7 nu mai dau pe aci, caci imi iau si cateva zile de CO sa invat de sa ma rup in doua..

Bubu- ai fost tare comica cu sotul si taticul "inflacarat" .....





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Cafea multe cafeaaaa vreau Nico.Nu stiu ce are copilul asta al meu de se trezeste noaptea.Azi noapte de la 4..
Nu mi-a zis si mie nimeni de vinerea asta neagra,nu am aparat foto de asta'vara si tare suparata mai sunt
Ieri se uita miezosul printre picioare,ma bufnea rasul gandindu-ma la voi...imi trecea cand ma gandeam ca trebuiau sa ma viziteze uratii de pe 24.Oricum sunt foarte neseriosi/neregulati...nu-mi fac grijo...inca



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Neata !

Cris : daca ai nevoie de morcovi are Nico legaturi multe si vad ca s-ar mai scapa de ele . Si zici ca Sebi se uita printre craci ... sa vedem, o sa fie o exceptie in mitul lansat de Nicoleta ?

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si in 7 saptamani

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Nu am chef de nimic si o tot trimit pe Sofia la joaca dar nu am pe cine , tot pe capul meu sta sau prin jurul meu !!!
Am o gramada de treaba, aspirat, mancare, curatenie de Craciun ... iar eu stau, si stau , si stau !!!
Ati inceput curatenia de iarna ?


R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si in 7 saptamani

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Neata !

Cris : daca ai nevoie de morcovi are Nico legaturi multe si vad ca s-ar mai scapa de ele . Si zici ca Sebi se uita printre craci ... sa vedem, o sa fie o exceptie in mitul lansat de Nicoleta ?

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si in 7 saptamani

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Nu Rocsy,multumesc de idee..dar nu mi-ar parea asa rau...adica oricum imi doresc bb2(e drept ca nu acum),dar asta e,mai conteaza un an sau 2 in plus sau in minus?
Oricum eu sunt sigura ca nu e cu ochi...adica aproape sigura...



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Oricum eu sunt sigura ca nu e cu ochi...adica aproape sigura...



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010[/i]

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun



Da ... si eu am fost ! Am fost atat de sigura ca nu mi-am facut nici un test de sarcina , doar nu aveam nici un simptom de sarcina si puteam sa jur ca mi s-a dereglat ciclul !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si in 7 saptamani

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Dupa 6 dec ma apuc si eu de curatenie. Nu fac nimic special in plus fata de ce fac de obicei decat faptul ca vreau sa spal perdelele.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Oricum eu sunt sigura ca nu e cu ochi...adica aproape sigura...



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun



Da ... si eu am fost ! Am fost atat de sigura ca nu mi-am facut nici un test de sarcina , doar nu aveam nici un simptom de sarcina si puteam sa jur ca mi s-a dereglat ciclul !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si in 7 saptamani

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Lasa-ma Rocsy sa-mi fac si eu curaj[/i]



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

`Neata,

Ce poza frumoasa ai tu acolo, mai Cris......aceea cu manutele...
Curatenie de iarna ziceti? pai la mine ar tr in fiecare zi, eeeei, nu , de aia generala cu perdele, cu scos covoare, mai incolo, dupa 06 decembrie....Ca oricum pana de sarbatori ...e la fel....dar asa, pt psihicul meu...

Mergi la inceput